Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez onanek 15 lip 2011, 20:28
Michuj masz rację, powinnam czym prędzej udać się do psychiatry, który wybije mi zgłowy moje upodobania i skłoni do fascynacji wszystkim co się rusza, albo najlepiej wszystkim co sie podoba wiekszości! Jak się trafi spocony motocyklista co lubi "popukać", to wspaniale, jak cwaniaczkowaty mięśniak z żelem zamiast włosów- upadnę mu do stóp... Nie lepiej mieć swoje upodobania? Mnie akurat kręcą niesmiali faceci i w tej kwestii nie zamierzam nic zmieniać. :)

przez Nel 15 lip 2011, 20:34
onanek, jak troszeczkę odpuscisz...z tymi wlosami np to pewnie kogos tu znajdziesz...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez coma 15 lip 2011, 20:37
wiesz onanek, Michuj jest nieśmiałym długowłosym nimfem, uderzaj śmiało :twisted:
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 15 lip 2011, 20:37
onanek, Twoje upodobania są na poziomie rozwojowym 15-latki, stąd moja sugestia o udanie się do specjalisty.
Michuj

przez Nel 15 lip 2011, 20:50
Michuj, gorszych przypadłości ludzie nie leczą ;) długowłosy nieśmiały 30sto latek to jeszcze nic takiego.
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

przez Michuj 15 lip 2011, 20:56
coma, tylko włosy pogubiłem :mrgreen:
dune, długowłosy nieśmiały 30 letni prawiczek. To jest coś! :mrgreen:

Może niech poszuka na jakimś forum dla informatyków? :P
Michuj

przez Nel 15 lip 2011, 20:58
Michuj, mnie tylko to 30 pasuje :D

Nel

przez onanek 15 lip 2011, 22:57
Michuj napisał(a):onanek, Twoje upodobania są na poziomie rozwojowym 15-latki, stąd moja sugestia o udanie się do specjalisty.

Michuj, nie wiem, czy się próbujesz dowartościować tymi przytykami w stosunku do mojej osoby, ale wiedz, że mnie to nie rusza:)
Fakt, mój światopogląd może wydawać Się kontrowersyjny i skłania do dyskusji. Bo skoro moje upodobania są na poziomie 15 latki, to poziom 26 latki w dzisiejszym świecie wygląda tak, że nie liczy się usposobienie człowieka, temperament, także i wygląd, bo nie oszukujmy się musi się choć trochę podobać, tylko zasobność portfela, pracowitość, co rodzina o nim mówi, czy facet zapewni wygodny byt itd. Ja się na to nie piszę. Jeśli kiedykolwiek będę w związku, to tylko i wyłącznie z własnego, nieprzymuszonego uczucia. I nikt mnie nie przekona, że przebojowy, pewny siebie, szarmancki przystojniak jest lepszy od nieśmiałego, niedoświadczonego cichego osobnika…
Sama jestem dość niesmiała i nie skłonna do utarczek słownych, czy przytyków ale patrząc na kilka ostatnich postów, chyba takie podejście jest rzadkością;p

przez onanek 15 lip 2011, 23:28
Najważniejsze to nie dac się zwariować i nie słuchać komentarzy „mądrali”, którzy wiedzą lepiej ;P Moja rodzina pogania mnie do ołtarza, nawet z byle kim, byleby jak najszybciej, bo wypada :p A ja mam na tyle sił, by powiedzieć NIE, bo z obserwacji widzę, że większość moich znajomych idą po ślub, bo akurat ktoś się tam trafił, bo nie jest zły i może być, bo razem łatwiej wziąć kredyt, bo rodzice dopominają się o wnuka… Większość z tych małżeństw nie powinna w ogóle istnieć…

przez carlosbueno 16 lip 2011, 06:43
Myślałem że czasy poganiania do ołtarza się już skończyły przecież dziś bycie niezamężną 26-letnia kobietą jest normą chyba że naprawdę żyjesz w bardzo tradycyjno- konserwatywnym środowisku. To że podobają ci się nie śmiali to ok, wygląd też jest ważny ale nie przesadzajmy z tymi fanaberiami typu długowłosy nimf bo tak to szansa że kogoś takiego znajdziesz jest bliska zeru.
Największy Forumowy Maruda

przez onanek 16 lip 2011, 09:52
carlosbueno napisał(a):Myślałem że czasy poganiania do ołtarza się już skończyły przecież dziś bycie niezamężną 26-letnia kobietą jest normą chyba że naprawdę żyjesz w bardzo tradycyjno- konserwatywnym środowisku. To że podobają ci się nie śmiali to ok, wygląd też jest ważny ale nie przesadzajmy z tymi fanaberiami typu długowłosy nimf bo tak to szansa że kogoś takiego znajdziesz jest bliska zeru.

Nie, nie skończyły się.
Tak, jest bliska zeru i jestem tego świadoma. Wybrałam świadomie samotność.

przez wiejskifilozof 16 lip 2011, 10:11
Ja chyba też .

przez carlosbueno 16 lip 2011, 12:12
onanek Ty chyba specjalnie stworzyłaś sobie nieistniejący ideał aby wytłumaczyć swą samotność
Największy Forumowy Maruda

przez onanek 16 lip 2011, 13:32
Nie, po prostu mój były chłopak taki był. Bardzo za nim tęsknie i chciałabym być z nim, no ale skoro to nie możliwe, to chyba podświadomie szukam podobnego:(

Sortuj wg