czy to ChAD ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

czy to ChAD ?

przez zagubiona321 19 cze 2011, 20:09
Witajcie !
Mam problem i mam nadzieje ze wkoncu ktos ze mna porozmawia....
lecze sie od 14 roku zycia , obecnie mam 19 lat. Zdiagnozowano u mnie dystymie od czasu do czasu podwujna przez epizody depresji i rozwoj zaburzenia osobowosci borderline. Niestety troche tego jest , lekow rowniez , biore najwyzsza dawke przeciwdepresanta stabilizatora i do tego przeciwlekowy i neuroleptyk i nasennik. Zdaje sobie sprawe ze moje podejrzenia moga wynikac z objawow zaburzenia osobowsci a jako ze nie jestem osoba slonna do wyszukiwania u siebie chorob dopiero teraz dotarlam do for , a podejrzewana u mnie kilkakrotnie CHAD w tym w klinice psychiatrii , ostatecznie stwierdzono powysze zaburzenia ale co do przyszlosci nie wykluczono dwubiegunowki.
Mam duze hustawki nastoju zmieniajace sie co kilka godzin. Jestem impulsywna w wydawaniu pieniedzy w relacjach z ludzmi , okaleczam sie. Procz ogromnych dolow jakie mam mam okresy kilku dniowe jest bardzo dobrze i w sumie wtedy tak naprawde tego nie dostrzegam ale twraz moge to jakos ocenic spojrzec na to inaczej , ostatnio kiedy tam mialam powiedzilam rodzicom ze wyprowadzam sie z domu chce zaczac wszystko od nowa ni stad ni zowad ponoc bylam nerwowa i zlowrogo nastawiona a sama czulam ze wszystkiemu sprostam i wszystko sie da zalatwic i ze zycie jest piekne wkoncu w zasiegu moich rak. Kiedys mialam kilku miedzieczne okresy dolow i kilkumiesieczne kiedy bylo wrecz przeciniez i pozniej spadalam , a czulam ze wswzystkiemu sprostam dam trade

co o tym myslice czy te stany sa blizsze remisji czy chad ?

czy to ChAD ?

przez Korba 19 cze 2011, 20:18
pasuje to na borderline, ale diagnozę wystawia specjalista, nie my tu na forum.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

czy to ChAD ?

przez Agasaya 19 cze 2011, 20:21
tak na prawdę do pasuje do borderline i do Chadu... ale j.w. ;)
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg