życie jak wojna :-(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez carmen1988 11 cze 2011, 21:49
Kolejna dyskusja do zamknięcia, ludzie przemyślcie czasem to co macie zamiar napuisać. :x
nerwica wegetatywna

przez Sorrow 11 cze 2011, 21:50
Mad_Scientist napisał(a):Jeżeli nie potrafisz wykrzesać z siebie nic bardziej kreatywnego niż kopiowanie moich wypowiedzi to zaprzestań postowania tych nieprzemyślanych wymiotów webrbalnych. Dziecinada. Nie każdy metal jest satanistą, ale idę o zakład, że ten konkretny na pewno żre koty i odprawia czarne msze. :?

Masz ciekawe urojenia.

Tak swoją drogą, to co, już nie działają prawa natury i prawa ewolucji i prawo silniejszego? Wyobraź sobie, że większość ludzi tutaj jest z powodu tego co im się przydarzyło w przeszłości a nie z powodu jakichś "praw natury".

przez Pustocień 11 cze 2011, 21:54
carmen1988 napisał(a):Kolejna dyskusja do zamknięcia, ludzie przemyślcie czasem to co macie zamiar napuisać. :x

dlaczego do zamknięcia? podjąłem temat szczęścia o które czasem musimy stoczyć niemal wojnę.

to aż takie kontrowersyjne?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 11 cze 2011, 21:57
Wyobraź sobie, iż zdaję sobie sprawę, że świat jest jaki jest. Że na tym świecie co chwilę zostaje zgwałcona jakaś kobieta. Ale nie mam zamiaru wysłuchiwać trywializowania na ten temat ze strony cynicznych socjopatów z wypaczonym poczuciem humoru. Na to nie ma mojego przyzwolenia.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Sorrow 11 cze 2011, 22:03
Mad_Scientist napisał(a):Wyobraź sobie, iż zdaję sobie sprawę, że świat jest jaki jest. Że na tym świecie co chwilę zostaje zgwałcona jakaś kobieta. Ale nie mam zamiaru wysłuchiwać trywializowania na ten temat ze strony cynicznych socjopatów z wypaczonym poczuciem humoru.

A za to masz zamiar wysłuchiwać trywializowania na temat mordowania jak dzisiaj w paru tematach? Może pownieneś zostać zamordowany, wtedy byś zmienił zdanie na ten temat... cyniczny psychopato.

Mad_Scientist napisał(a):Na to nie ma mojego przyzwolenia.

Nie ma też mojego przyzwolenia na twoje urojenia na mój temat. Dla twojej wiadomości, brak jakiegoś szczególego urazu psychicznego (jak to napisałeś "trywializacja") i ekstremalnych reakcji emocjonalnych z nim związanych, nie jest objawem socjopatji. Tak w zasadzie jest rzeczą całkowicie normalną i powszechną. To twoje zaburzenie psychiczne wywołuje u Ciebie taką reakcję, nie brak "wypaczenia".
Ostatnio edytowano 11 cze 2011, 22:10 przez Sorrow, łącznie edytowano 2 razy

przez *Wiola* 11 cze 2011, 22:06
Pustocień,

To może napisz jaśniej czego się spodziewasz? Mamy pisać ,że życie to walka , a świat jest niesprawiedliwy? Może wystarczy iść do jęczarni i ponarzekać. Nie rozumiem nadal do czego ma prowadzić ta dyskusja - do zamętu na forum?
Moderator

przez carmen1988 11 cze 2011, 22:06
Pustocień, temat podjęty przez Ciebie zapewne nie, ale kierunek, w którym się on toczy.
nerwica wegetatywna

przez Lord Kapucyn 11 cze 2011, 22:07
Jeżeli masz poczucie misji do spełnienia, obalenia systemu, zmiany świata to zagładę ludzkości zacznij od najbardziej skrzywionej jednostki w społeczeństwie - siebie. Tyle w temacie.

P.S. Papuga zawsze druga.

Moderator/ R2 - D2

przez Pustocień 11 cze 2011, 22:12
wiola173 napisał(a):Pustocień,

To może napisz jaśniej czego się spodziewasz? Mamy pisać ,że życie to walka , a świat jest niesprawiedliwy? Może wystarczy iść do jęczarni i ponarzekać. Nie rozumiem nadal do czego ma prowadzić ta dyskusja - do zamętu na forum?

nie do zamętu a raczej do napisania poglądów na postawiony temat.

jestem nowy na forum, więc z pewnością nie przejrzałem nawet części wątków.

to możesz odpisać: no to przejrzyj!

ale ja nie mam gwarancji, że stare wątki ktoś odgrzebie ;-)

przez Sorrow 11 cze 2011, 22:17
Mad_Scientist napisał(a):Jeżeli masz poczucie misji do spełnienia, obalenia systemu, zmiany świata to zagładę ludzkości zacznij od najbardziej skrzywionej jednostki w społeczeństwie - siebie. Tyle w temacie.

Widzę, że Twoje urojenia przybierają coraz bardziej absurdalne rozmiary :lol: .

Według Ciebie wszyscy mordercy, złodzieje, gwałciciele, pedofile, porywacze, oszuści, huligani, itd. siedzący w więzieniach są mniej spaczeni od kogoś kto napisał żart o tym jak twoja ukochana "ewolucja" i "prawa natury" są bzdurą :lol: ! Idź lepiej weź leki :lol: .

przez Lord Kapucyn 11 cze 2011, 22:19
Powiedz mi w twarz w realnym świecie jak to Cię bawi gwałt to "prawa natury" znajdą zastosowanie w rzeczywistości, bo rozwiążę to jak człowiek pierwotny. I już mówiłem: idź sobie pożartuj w ten sposób przy tych wszystkich dziewczynach, które zostały zgwałcone. Jestem ciekaw czy docenią Twoje wyjątkowe poczucie humoru.

Moderator/ R2 - D2

przez Sorrow 11 cze 2011, 22:22
Mad_Scientist napisał(a):Powiedz mi w twarz w realnym świecie jak to Cię bawi gwałt to "prawa natury" znajdą zastosowanie w rzeczywistości, bo rozwiążę to jak człowiek pierwotny. I już mówiłem: idź sobie pożartuj w ten sposób przy tych wszystkich dziewczynach, które zostały zgwałcone. Jestem ciekaw czy docenią Twoje wyjątkowe poczucie humoru.

Idź się leczyć bo zrobisz sobie krzywdę, czubku.

Zresztą nie wiem skąd Ci się ubzdurało, że bawi mnie gwałt.

przez linka 11 cze 2011, 22:26
Sorrow, walnąłeś idiotyczny i chamski komentarz, zważ na miejsce w którym się znajdujesz.......... masz problemy w życiu, nikt cię nie lubi, nikt cię nie kocha? No cóż takie życie - pogódź się z tym :roll: ktoś cię zgwałcił? Ktoś ci zabił syna? Masz nerwicę i depresję? Pogódź się z tym takie życie ........ :roll:

Temat do zamknięcia - prowadzi tylko i wyłącznie do kłótni.ZAMYKAM.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg