niepokojące, agresywne myśli wobec innych w depresji?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Agasaya 15 cze 2011, 23:19
zaufaj Mad_Scientist, ten się znana dragach :mrgreen:
w każdym razie mnie depakine wytłumiło dosyć skutecznie z tych najgorszych wybuchów agresji... ale i tak się jeszcze zdarza... cudów nie ma
Agasaya

przez anqa83 15 cze 2011, 23:31
A ja przy Paromercku byłam wytłumiona totalnie z agresywnych odruchów, aż do przesady....co zadziwiło mojego psychiatrę, ponieważ podwojenie dawki pobudziło mnie baaaaaardzo seksualnie... :twisted:

przez Agasaya 15 cze 2011, 23:44
anqa83, ooo no proszę :twisted: ja niestety być może będę musiała z depakine zrezygnować ze względu na prawdopodobny spadek krzepliwości krwi... ale to pokaże czas i morfologia... wtedy może poproszę o ten paromerck i stanę się demonem seksu :twisted:
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anqa83 16 cze 2011, 00:01
Paromerck pomaga bardzo w stanach lękowych....ale jeśli jesteś mężatką.....to możesz mieć problem przy NIm :P
Ale ja podobno byłam odosobnionym przypadkiem takiej reakcji na Niego :lol:

przez zalamanyfacet 16 cze 2011, 22:01
hehehe mam tak samo, czasem patrze na kogos (niewazne na kogo) i sobie mysle zeby mu jebnac mlotkiem np w glowe, albo gadam z kims on cos mowi a ja przestaje go sluchac i mysle zeby mu np cegłą przyjebać. Nie ma to kompletnie zadnego sensu i nie robie tego, nawet nie mam ochoty tego zrobic, ale takie dziwne mysli mnie nachodzą czasem, mam nerwice lękową i gleboka depresje, od poniedzialku zaczalem sie leczyc. To mi przejdzie? Biore Escitolopramum (lek Escitil 10mg rano 1tabl).

przez Michuj 16 cze 2011, 22:35
Lady_B, Ostatnia rzecz jaka Ci grozi na ParoGENIE to bycie demonem sexu. anqa83, zareagowała bardzo nietypowo, tak jak np. niektórzy dostają akatyzji na benzo...
Michuj

przez Agasaya 16 cze 2011, 22:38
Michuj, tak na prawdę to ja już jestem demonem sexu :twisted: i zastanawiam się co na mnie tak działa :P
Agasaya

przez anqa83 16 cze 2011, 23:21
To prawda co mówi Michuj Paromerck normalnie otępia seksualnie i najczęściej występują zaburzenia seksualne....ja miałam zupełnie na odwrót...wręcz podciągnęłabym to pod nimfomanie....Po odstawieniu leków...jak ręką odjął, wszystko wróciło do normy.

przez Agasaya 16 cze 2011, 23:27
anqa83, nimfomania to też zaburzenie seksualne :twisted: tylko Ty miałaś w drugą stronę niż większość
Agasaya

przez anqa83 16 cze 2011, 23:29
No tak, tak, zgadza się, ale chodziło mi o zaburzenia w tą drugą stronę, czyli gdy nie ma potencjału seksualnego....

przez Agasaya 16 cze 2011, 23:33
wiesz ja jestem singlem już 1,5 roku i tyleż samo mam celibatu więc zanik libido ułatwiłby sprawę ;)
Agasaya

przez anqa83 16 cze 2011, 23:58
No faktycznie przy celibacie podwyższone libido potrafi jeszcze bardziej strofować .....

przez Amon_Rah 17 cze 2011, 11:15
Lady_B napisał(a):wiesz ja jestem singlem już 1,5 roku i tyleż samo mam celibatu więc zanik libido ułatwiłby sprawę ;)

WTH...:shock: :shock: :shock:
Naprawde, ale slyszalem, ze jak sie dlugo nie uprawia seksu, to podobno sie wariuje.
I nie pisze chamstwa, bo naprawde czytalem i slyszalem o tym.
Hmmm...
Wsiadaj w samolot, tu trza zaradzic, a ja to bardzo chetnie...
XDD^^
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Agasaya 17 cze 2011, 12:17
Amon_Rah, no ja właśnie chyba zwariowałam :mrgreen: w końcu mam depresję i zaburzenia lękowe i inne takie :bezradny:
nie no bez przesady... są przecież ludzie którzy całe życie pozostają w "czystości" i nie wariują od tego... na prawdę da się żyć i funkcjonować zwłaszcza że czasem to libido faktycznie spada do zera przy głębszych dołkach

Wierz mi że gdybym bardzo chciała zakończyć celibat to nie musiałabym długo czekać i trudzić się... ale mnie po prostu nie bawi takie mechaniczne zaspokajanie się bez uczuć :bezradny:
Agasaya

Sortuj wg