CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.II

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez paradoksy 07 lip 2011, 19:33
piszesz o jadzie a Twój post to co? cukieraski?

Jesteście schorowanymi przemądrzałymi malkontentkami, które próbują kalectwo duszy i emocji nadrobić "dzieląc i rządząc " na ślepo, bez ładu i składu na forum.

LOL
wstawię to sobie na facebooka.
dalsza dyskusja jest raczej zbędna.

zacznij się ZACHOWYWAĆ. jesteś chamski i tyle. nie potrafisz zaakceptować czegoś, czego nie możesz zmienić.
Twoje hipo Cię nie usprawiedliwia, nic a nic.
paradoksy

przez tatra800 07 lip 2011, 22:26
Robert olej to, piszesz tu szukajac wybawienia nie lepiej cos innego robic niz trollowac na jakims forum.Napisales cos tam ale wyszedl efekt odwrotny pograzyles sie w gorszym dolku.Moje konto tez skasowali a paradoksy to chyba nawet specjalnie mnie sledzila przez co dalem jej sadysfakcje dania bana.Poradze ci cos:nastepnym razem nie rozpisuj sie bo h.uja z tego masz i zamiast tracic czas to idz se film obejrzyj albo zagraj w gry online(gdybys poswiecil czas na grach to bys mial niezlego chara),pamietaj nie popadnij w uzaleznienie od forum :D bo to sie zle skonczy JEBAC IDIOTOW szkoda tracic czas
tera czekam na bana....wiecie kto to napisal :D

-- 07 lip 2011, 22:27 --

tak pozatym to mozecie sobie napisac to na czole
Ostatnio edytowano 07 lip 2011, 22:34 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: BAN

przez Korba 07 lip 2011, 22:35
LOL
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amon_Rah 07 lip 2011, 22:40
Dlugo nie musial/a czekac xD
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez paradoksy 07 lip 2011, 22:43
chyba Cie pogięło kolego.
nie pozwolę sobie na przezywanie mnie.
pieprzysz od rzeczy i gówno o mnie wiesz. to nie ja się spinam i nie piszę postów na pół strony więc zastanów się dla kogo to forum znaczy więcej. bo Ty nie przezyjesz jak nie wypowiesz ostatniego zdania.

megażenada. :lol:
paradoksy

przez Amon_Rah 07 lip 2011, 22:54
Uzytkownik qwertyu6666 zostal usuniety razem z postami. Dopoki emocje nie opadna i nie bedzie pisania nie na temat, watek zostaje
zamkniety.
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez linka 08 lip 2011, 12:12
qwerty6666 napisał(a):
linka napisał(a):roberrrr6666, poczytaj sobie regulamin. Na każde kolejne konto będziesz dostawał bana, takie są zasady więc zakładanie coraz to nowego nic ci nie da....
Poza tym skończ tu pisać nie na temat!

Napisałaś słowa godne moderatorek ...forum psychologicznego. A może się przez ciebie wyhuśtam ?....nieeee za cienka jesteś

Ojoj i co ja mam z tego powodu się załamać? Twoja prywatna sprawa co i przez kogo robisz, jakieś idiotyczne szantaże emocjonalne nie robią na mnie żadnego wrażenia.

I co wtedy zrobicie? Potraficie jeszcze żyć w realu?
Ja tak

Taaak, a to ciekawe, bo z tego co ostatnio pisałeś to nie jest tak kolorowo :roll: ... poza tym, to ty wracasz tutaj, do miejsca gdzie niestety nie jesteś mile widziany tylko i wyłącznie na własne życzenie....... to nie ja zakładam miliony kont, poświęcam swój czas na to, żeby komuś coś na siłę udowodnić...... :lol:

Ja rozumiem, choroba, ciężka sytuacja w życiu, problemy..... ale no bez przesady.....

-- Pt lip 08, 2011 11:15 am --

To chamskie, wredne i robi paskudną opinię osobom z CHADem .......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 08 lip 2011, 13:42
odpowiem Ci na Twoim poziomie: spierdalaj.
paradoksy

przez Korba 08 lip 2011, 13:50
Bosz... żulernia i chamstwo oraz słoma z butów :hide:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Agasaya 08 lip 2011, 14:12
cóż za kultura słowa, inteligencja przewyższająca każdą formę życia we wszechświecie... Jednej prawy człowiek walczy o sprawiedliwość... Samotny wojownik, prześladowany przez wstrętne żmije :mrgreen:
bosz... trochę godności...
Agasaya

przez Amon_Rah 08 lip 2011, 14:27
poi6666. Mimo wszystko nie odpowiem na Twoim poziomie. Twoj post skasowalem bo podales linka do strony, z ktorej kazdy zbanowany moze sie rejestrowac na nowo milion razy. Rozumiem, ze tylko i wylacznie po to, zeby nas upierdolic. I powiem Ci tak- ja tez przez ostatnie 2 lata mialem Cie za osobe zyczliwa, dzielna pomimo wszystkich klod jakie walily Ci sie pod nogi. I tak a propos bratania sie z czarnuchami, gdybys mial chociaz cwierc inteligencji, ktora zawsze miales, a teraz chyba poszla w kosmos, to rozpoznalbys symbole w moim podpisie. Wiec to, co napisales, jest po prostu zalosne. Wczoraj w nocy rozmawialem, zeby skonczyc cala te szope, odbanowac Twojego normalnego nicka i zostawic Cie w spokoju, bez wyrzucania z forum i tak dalej. Ale po tym, jak dzisiaj rzuciles sie na wszystkich, w tym rowniez na mnie, chociaz nigdy nie dalem Ci do tego powodu, no to sorry, ta opcja odpada. Ja nie jestem jakims ch*jem do lania, zebys sobie pozwalal na wszystko co Ci tylko slina na jezyk przyniesie.
I wiesz co, naprawde szkoda.
Tyle ode mnie, EOT i mozesz se pisac co Ci tylko przyjdzie do glowy, ja mam na to wyjebane.
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez disoda 08 lip 2011, 14:50
Boże kochany gdzie ja jestem ? Co tu się wyrabia ? Czytam i czytam i muszę dodać coś od siebie. poi6666, pojechałeś za mocno chociaż po części masz rację. Niestety PANIE MODERATORKI ale to właśnie wasze działania wywołują takie reakcje.
Wystarczy człowiekowi odpuścić i nie karać na brzydkie słowo czy fakt, że nie godzi się z czymś. Zwłaszcza, że to forum jest dla ludzi nerwowych albo ja źle trafiłem.

Tyle ode mnie.

paradoksy, Tak na marginesie to zmień avatar bo wprowadziłaś mnie w błąd. Jak go zobaczyłem po raz pierwszy zakochałem się natomiast w realu ludzie-z-forum-t455-588.html :105:
linka, tobie się nie dziwię że jestes sukowata. Jak bym tak wyglądał to musiałbym tak jak ty gdzieś tą frustracje wyładować.

Pozdrawiam

przez disoda 08 lip 2011, 15:15
Marek77, Chyba, że celem tu panujących jest się ograniczyć do garstki osób które będą tu zaglądać albo admin uznał że 25 tyś użytkowników to stanowczo za dużo.
Naprawdę nie ogarniam. Jestem tu od dziś i już jestem przerażony. Aż strach coś napisać.

Pozdrawiam

przez dogomaniaczka 08 lip 2011, 15:16
Marek77, chyba sobie jaja robisz , nawet choroba nie usprawiedliwia takiego zachowania i tu jestem absolutnie po stronie moderatorów :roll: jakieś zasady muszą obowiązywać.

Sortuj wg