mój syn stroni od kontaktów z kolegami

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

mój syn stroni od kontaktów z kolegami

przez angie69 29 maja 2011, 10:37
Witam cieplutko.Na forum jestem od mięsiaca.Napisałam -mój syn i depresja
Czytam duzo na forum i tak sie zastanawiam bo chciałabym dowiedziec sie dlaczego tak jest.Dlaczego osoby z depresja nerwica czy innymi zaburzeniami urywaja kontakty ze znajomymi.Czy to zwiazane jest z jakimis niemiłymi przeżyciami ? :) bo jak czytam to bardzo duzo jast takich wątków.Bardzo bedzie mi miło podyskutowac z osobami które maja ten problem i pomoże mi zrozumiec dlaczego mój syn nie spotyka sie z kolegami. Mój syn chodzi na terapie indywidualną w Katowicach tj chyba na Dąbrowskiego czy ktos tam sie leczy P.Szymanska

Pozdrawiam
Agnieszka
Ostatnio edytowano 29 maja 2011, 10:55 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono tutuł wątku, poprawiono ortografię

Mam pytanie o depresji napisze tutaj

przez *Monika* 29 maja 2011, 10:52
angie69, Przeważnie jest tak,że ludzie wycofują się z kontaktów i relacji z ludźmi. Żeby dociec dlaczego tak się dzieje, dlatego trzeba uczęszczać na terapię,żeby znależć źródło problemu. Napisałaś,ze syn uczęszcza. To dobrze. A od jakiego czasu?

Problemy mogą mieć przyczynę już w dzieciństwie, nawet we wczesnym.
Na terapii bada się m.in. relacje z rodzicami, z matką , ojcem. Bo one mają bardzo wielkie znaczenie.
Obrazek
Główny Moderator

Mam pytanie o depresji napisze tutaj

przez angie69 29 maja 2011, 12:28
Monika1974 napisał(a):angie69, Przeważnie jest tak,że ludzie wycofują się z kontaktów i relacji z ludźmi. Żeby dociec dlaczego tak się dzieje, dlatego trzeba uczęszczać na terapię,żeby znależć źródło problemu. Napisałaś,ze syn uczęszcza. To dobrze. A od jakiego czasu?

Problemy mogą mieć przyczynę już w dzieciństwie, nawet we wczesnym.
Na terapii bada się m.in. relacje z rodzicami, z matką , ojcem. Bo one mają bardzo wielkie znaczenie.

Teraz nie mam za duzo czasu bo musze ustąpic komputer : ).Napisze więcej pózniej.Te terapie trwaja od 3 miesiecy.Jako 7 letni chłopak miał stwierdzone ADHD i nerwice leczony był w szpitalu był bardzo nadpobudliwy.Do ukonczenia szkoły podstawowej był pod obserwacja psychologów pózniej czas gimnazjum było wszystko dobrze dopiero w wieku dojrzewania pojawiały sie problemy.
Napisze co jest na nich napisane to bedzie wiecej informacji.
Jak mój młodszy syn zachorował to ja siedziałam na forum fundacji zeby dowiedziec sie wiecej o tej chorobie i teraz tez zeby pomóc Bartkowi musze miec wiecej informacji

-- 30 maja 2011, 06:15 --

Chłopiec 8 letni bez obciązen c-p z trudna sytuacja domową został przyjety do kliniki z powodu zaburzen zachowania o charakterze nadpobudliwosci napadów agresji moczenia nocnego oraz bólów.Bad neurologicznym przy przyjeciu stwierdziło sie jedyniedrzenie mięsniowe nasilajace sie w emocji.W przebiegu przeprowadzonej diagnostyki wykluczono organicznie powyzszych zaburzennatomiast badanie psychologiczne potwierdziło potwierdziło wystepowanie u chłopca licznych reakcjinerwicowych uwarunkowanych sytuacja domową Przepisałam ale troche ten wypis jest zamazany 1997
a teraz napisze opinie p.psycholog 1999
wyniki badan przychologicznych wskazuja na przeciętny ,nieharmonijny rozwój poszczegulnych funkcji.Spostrzegawczy,szybki w mysleniu i działaniu.Egocentryczny z z niskim poczuciem własnej wartosci pełen niepokoju wyrazne drzenie rąk nadpobudliwosc psychoruchową występują trudnosci w adekwatnym reagowaniem w sytuacjach nieobojetnych.Bardzo spragniony uwagi i zainteresowania zyczliwych dla niego otoczenia
Uczen posiada duze mozliwosci ktore w pełni niewykorzystuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg