Czemu jestem inna ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czemu jestem inna ?

przez Sorrow 11 cze 2011, 19:35
Polecam wam Rampage, najlepszy film Uwego Bolla.

Czemu jestem inna ?

przez Nocka 11 cze 2011, 19:45
czarna roza napisał(a):twierdzisz ze jestes inna? nie ztego swiata? chcesz wiedziec jaka ja jestem? mam zaburzenia hormonalne przez co wygladam ja facet. mam wlosy na twarzy na ramionach, na plecach, na brzuchu... wszedzie tam gdzie ma facet. niestety dowiedzialam sie ze jest to choroba nieuleczalna.... czyli do onca zycia ta bede wygladac........ ludzie sie ze mnie smieja, wytykaja palcami, obgaduja, raz nawet sie zdarzylo ze obca osoba naplulu mi prosto w twarz.... nawet nie wiesz jaki to byl dla mnie cios...... mam 21 lat a jedyne czego tak naprawde pragne to smierc, bo jak sie ma takie zycie to niczego juz wiecej sie nie chce. a ty kochana nie zalamuj sie i nie wpadaj w jakies gowna bez wyjscia bo kiedys i ciebie ktos doceni. pozdrawiam. czarna róża

-- 11 cze 2011, 18:30 --

a gdy na cmentarz poniosą mnie w górze, połóżcie na mej trumnie jedną czarną różę....

Dziewczyno olej ich nie sluchea co oni gadaj Nawetni w ieem jak ich nazwac "snoby ytoza malo
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

Czemu jestem inna ?

przez czarna roza 11 cze 2011, 23:30
swiat nie jest zly tylko ludzie sa zli... potrafia ranic slowem tak bardzo ze najlepszy psycholog juz nie pomoze, zadne leki nie pomoga, a swiat ktory byl tyle wart rozlecial sie jak domek z kart.... od mutanta wyzywana, tranzwestyta nazywana, na ulicy palcem pokazywana... kiedys ktos powiedzial mi ze na moim miejscu by juz dawno sie zabil, no chyba ze chce pracowac w cyrku jako prawdziwa baba z broda, chcecie wiedziec jak kosztuje mnie to wiele? wystarczy spojrzec na blizny na mym ciele... moja przyjaciolka stala sie zyletka, to ona maluje moj swiat niczym kredka...
czarna roza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czemu jestem inna ?

przez Shadow of the day 17 cze 2011, 16:07
Masz w 100% rację ludzie są źli , są okropni (oczywiście nie wszyscy) .Nikt nie umię docenic drugiego człowieka większośc ludzi patrzy tylko na wygląd ! To straszne że postrzgane jest tylko "opakowanie" a nie na wnętrze. Wiem że jest Ci ciężko czarna roza ale musisz byc silna , JESTEŚ wspaniałą mądrą i ciekawą osobą której nie umieją docenic ! Mnie też często ktoś ranił z powodu wyglądu i wiem że to też boli ale tacy ludzie są nic nie warci to tylko puści nieczuli dranie bez zrozumienia ! Też się przejmuję wypowiedziami innych , i niestety też nie mogę sobie z tym poradzic....
Proszę jak będziesz miała ochotę to napisz , pogadamy ..
Pozdrawiam i zobaczysz będzie lepiej !
"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło . "

Żyj i pozwól żyć innym.

Czemu jestem inna ?

przez Vitalia 19 cze 2011, 09:17
czarna roza napisał(a):twierdzisz ze jestes inna? nie ztego swiata? chcesz wiedziec jaka ja jestem? mam zaburzenia hormonalne przez co wygladam ja facet. mam wlosy na twarzy na ramionach, na plecach, na brzuchu... wszedzie tam gdzie ma facet. niestety dowiedzialam sie ze jest to choroba nieuleczalna.... czyli do onca zycia ta bede wygladac........ ludzie sie ze mnie smieja, wytykaja palcami, obgaduja, raz nawet sie zdarzylo ze obca osoba naplulu mi prosto w twarz.... nawet nie wiesz jaki to byl dla mnie cios...... mam 21 lat a jedyne czego tak naprawde pragne to smierc, bo jak sie ma takie zycie to niczego juz wiecej sie nie chce. a ty kochana nie zalamuj sie i nie wpadaj w jakies gowna bez wyjscia bo kiedys i ciebie ktos doceni. pozdrawiam. czarna róża

-- 11 cze 2011, 18:30 --

a gdy na cmentarz poniosą mnie w górze, połóżcie na mej trumnie jedną czarną różę....

Czarna różo ci ludzie którzy tak się wobec ciebie zachowali to musiały być jakieś cieżkie przypadki, bo jak bardzo walniętym w głowę czubkiem trzeba być by komuś napluć w twarz? Nie wszyscy ludzie są źli, powiem więcej im ktoś jest bardziej zły czy agresywny tym bardziej jest zaburzony, zakompleksiony czy zalękniony.

-- N cze 19, 2011 8:22 am --

Shadow of the day,
Nie jesteś taka inna jak ci się wydaję, wiele osób ma lub miało podobny problem jak ty( ja też) Polecam Ci psychoterapię bo na prawdę przyczyna twoich problemów może leżeć w tym jak cie rodzice wychowali, ale to nie znaczy, że oni są źli tylko że popełnili błędy wychowawcze, bo mogli sami mieć jakieś lęki, kompleksy itd. psychoterapeuta pomógł by ci się z tym wszystkim uporać.

Czemu jestem inna ?

przez czarna roza 21 cze 2011, 12:28
chetnie pogadam, z kazdym... nie widze tylko swoich problemow, gdy ktos ma problemy to moje odchodza na bok a ja probuje chociaz zrozumiec drugiego czlowieka
czarna roza

Czemu jestem inna ?

przez wiejskifilozof 25 cze 2011, 20:18
Ja też jestem inny , inny od przeciętnego 34 latka :cry:

-- 25 cze 2011, 20:21 --

Dlatego,żadna dziewczyna mnie nie chcę ,wrrrr :!:

Czemu jestem inna ?

przez czarna roza 26 cze 2011, 20:03
Jestem inna, no ale przecież każdy jest inny, bo przeciez co by było gdyby wszyscy byli tacy sami? Ale bez przesady, nie moja wina że się taka urodziłam, nie prosiłam się na ten świat. Jak słyszę jak ktoś nasmiewa się z dziecka niepełnosprawnego albo z zespołem downa to bym mogła im naje... Ja znioslam już dużo, podjęłam decyzję i teraz czekam. Albo wóz albo przewóz. Dla mnie żaden człowiek nie jest obojętny, każdego szanuje. Szkoda tylko że tyle ludzi nie jest takiego samego zdania co ja i wbijają osobie na dnie gwoździe w trumnę
czarna roza

Czemu jestem inna ?

przez Shadow of the day 02 lip 2011, 19:04
Tak , ja też nie trawie tego gdy ludzie nasmiewają się z osób chorych- to jest nie do pojęcia , tacy ludzie powinni sami to przeżyc a potem się śmiac. Czarna roza powinno byc ludzi takich jak ty więcej -naprawdę jestes wyjątkowa , dobra , zrozumiała i bądź z tego dumna .Nie słuchaj ludzi którzy cię ranią nie jestes tego warta!Ludzię w końcu Cię docenią ,i ujżą w tobie wyjątkowego człowieka, każdy powinien szanowac drugą osobe lecz niestety świat jest inny..
Pozdrawiam.

Żyj i pozwól żyć innym.

Czemu jestem inna ?

przez statusquo 02 lip 2011, 19:29
Shadow of the day napisał(a):Masz w 100% rację ludzie są źli , są okropni (oczywiście nie wszyscy) .Nikt nie umię docenic drugiego człowieka większośc ludzi patrzy tylko na wygląd ! To straszne że postrzgane jest tylko "opakowanie" a nie na wnętrze. Wiem że jest Ci ciężko czarna roza ale musisz byc silna , JESTEŚ wspaniałą mądrą i ciekawą osobą której nie umieją docenic ! Mnie też często ktoś ranił z powodu wyglądu i wiem że to też boli ale tacy ludzie są nic nie warci to tylko puści nieczuli dranie bez zrozumienia ! Też się przejmuję wypowiedziami innych , i niestety też nie mogę sobie z tym poradzic....
Proszę jak będziesz miała ochotę to napisz , pogadamy ..
Pozdrawiam i zobaczysz będzie lepiej !

Ja zawsze odstawałem od innych.. pod koniec podstawówki (7-8 klasa wtedy nie było gimnazjów) część chłopaków śmiała się z mojego wyglądu itp. Ale w liceum było już inaczej... nowi ludzie, mający całkiem inny stosunek do życia do innych. Ucz się dobrze i olej swoją paczkę... nie warto równać w dół i zniżać się do ich poziomu... Bądź dzielna, inwestuj w wiedzę - to ci się może opłacić za parę lat na studiach, natomiast nie ma sensu próbować wkupywać się łaski grupy dla której liczy się szpan, i tak byś się z nimi nie mogła dogadać, nie ten poziom :) Tobie to nie odpowiada... i bardzo dobrze. Może i jesteś inna... ale to nie znaczy, że gorsza, wręcz przeciwnie -tego się trzymaj.

Powodzenia.
“If you want happiness for an hour, take a nap. If you want happiness for a day, go fishing. If you want happiness for a year, inherit a fortune. If you want happiness for a lifetime, help someone else.” – Chinese Proverb

Czemu jestem inna ?

przez Shadow of the day 05 lip 2011, 13:05
Tak , mam nadzieję że w liceum będzie lepiej ale dalej się boję , boję się że inni mnie nie zaakceptują .Znając życie będe się bała zagadac do nowych osób , będe sie bała odezwac -Chciałabym poznac kogoś , porozmawiac ale coś mnie hamuję -i w tym jest problem. A jak przełąmie się i podejdę do kogoś to nie wiem co mówic ,jąkam się - i pewnie wychodzę na głupka -dlatego się nie odzywam , doszłam do wniosku że lepiej siedziec cicho .No zobaczymy jak to będzie w tej szkole ...Napisze wam potem
Dzięki wszystkim i pozdrawiam

Żyj i pozwól żyć innym.

Czemu jestem inna ?

przez Drewniany 05 lip 2011, 18:18
Ja też dorzucę coś od siebie.
Jestem teraz w LO i naprawdę muszę potwierdzić słowa poprzedników - liceum to inny świat w porównaniu do gimnazjum. W podstawówce było wszystko normalnie, potem, jak zaczęło się gimnazjum, wszystko się popsuło, stałem się zamknięty w sobie, nieśmiały i zastraszony. Utraciłem kontakt z dwoma najlepszymi kumplami (przyjaźń to byłoby trochę za duże słowo), zostałem sam, nie miałem do kogo gęby otworzyć, więc każdy dzień wyglądał tak samo - po szkole hajda do domu od razu, bez zatrzymywania się gdziekolwiek. No i teraz nie umiem żyć z ludźmi, nie nauczyłem się tego, kiedy trzeba było. Zawaliłem obszar towarzyski. Co z tego, że teraz mam dużą wiedzę i prawie bez nauki jestem w stanie dać sobie radę i osiągać całkiem niezłe wyniki, skoro tak ciężko do człowieka się odezwać...

Shadow of the day, uwierz, LO może być naprawdę wspaniałym miejscem.
NN, zaburzenia anankastyczne.
Pomóż! Nie bądź obojętny!
http://pajacyk.pl http://www.polskieserce.pl

Sortuj wg