PRzybity

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

PRzybity

przez michał88 18 maja 2011, 14:45
Hey
Dziś miałem exam na prawko zawaliłem na rękawie. Za płytko wjechałem.
Czuję się jak Frajer co nie może zdać . Kolejny mam termin i już widze jak oblewam
Do tego umówiłem się z moją dziewczyną ze po prawku dołączam do niej za granicą (tyle czekałem na wyjazd )
A tu taka blokada i to do 30 maja gdy na pewno obleje ....
Myśle że to prawko to pomyłka...

PRzybity

przez Zenonek 18 maja 2011, 14:58
michał88, Powiem wprost, jezeli Cie to tak astronomicznie stresuje...to sobie...zalatw to w wiadomy sposob. Najlepsze wyjscie, bo czasami egzam na prawko jest naprawde stresujacy...

Ja bylem bardziej posrany niz przed matura i egzaminami na uczelni...

PRzybity

przez SamO 18 maja 2011, 19:49
michał88, dasz rade. Jak nie za 1-szym to za 3-cim. Nie lam sie i nie opowiadaj glupot.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PRzybity

przez michał88 19 maja 2011, 12:25
Mam delemat czy sobie jazdy dokupić ...a termin wyjazdu mie goni ....

PRzybity

przez grusia 19 maja 2011, 12:43
na czym polega Twój dylemat? nie zdałeś na łuku - wykup jazdy i ćwicz łuk. boisz się miasta? wykup jazdy - i jedź na miasto. czy może dylemat dotyczy w ogóle sensownosci zdawania teraz? musisz zdać przed wyjazdem?
Tęcza jest ważna. Najważniejsza.

PRzybity

przez michał88 21 maja 2011, 20:50
W sumie to Chodzi o ...
Zacząłem naprawiać moje życie
Mam dziewczynę . 31 maja jedziemy do nimiec jak nie zdam to będe musiał co jakiś czas się pojawiać.Zacząłem naprawiać swoje życie i od czasu do czasu mam mega doły ale staram się je jakoś rozwiązywać
Teraz mam nowy:
Moja matura poszła mi kiepsko jakoś dostałem się na studia na st.miedzynarodowe ale moim marzeniem była
Historia i Slawistyka. Niestety teraz mija równo 5 lat i musze poprawić maturę a ,... mieszkając w niemczech pracując po 12 h nie będe miał kiedy się uczyć i to mnie dobija teraz że nie spełnie marzeń,....

PRzybity

przez Shadow of the day 25 maja 2011, 15:05
Hej nie załamuj się .Nie zakładaj że znów oblejesz uwierz w siebie !
Czasami mamy chwilę zwątpienia - ale trzeba iść dalej bez względu na to co się stanie .-Będzie dobrze .
Zobaczysz że zdasz . Musisz tylko uwierzyć że dasz radę. Bo jak wsiądziesz do samochodu już zestresowany i w złym nastroju to będzie gorzej.
"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło . "

Żyj i pozwól żyć innym.

PRzybity

przez sadi31 25 maja 2011, 15:25
to, że nie zdasłes na prawko traktuj jako cos zupełnie normalnego - cudem byłoby gdybyś zdał za pierwszym podejsciem ...... _)))

Sortuj wg