DEPRESJA/Nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy się nie całowałe

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny86 17 maja 2011, 13:38
Chłopie,ja mam 24 lata,z nikim się nie całowalem,ani nie miałem dziewczyny...i narazie nic nie zapowiada,żebym miał przez najbliższe powiedzmy 5 lat;P,więc Tobie jeszcze do mnie daleko.

A tak przy okazji,obserwowałem tą dyskusję wcześniejszą i po prostu muszę to napisać......uwielbiam asertywne kobiety wrrrrrrr!:)

A i jeszcze co do piwa to nie lubie...pamiętam jak kiedyś komuś odmówiłem wspólnego picia piwa....nie było tragedii,aczkolwiek ta osoba uznała mnie za jeszcze większego dziwaka niż myślała.
Ale niestety częściej mam tak,że piję bo próbuję się wpasować do ludzi....co i tak mi nie wychodzi.
:)

przez kris18 17 maja 2011, 14:49
Nie chodzi o to ze nie potrafie rozmawiac z dziewczynami, wiele razy zapraszałem po szkole na pizze albo chciałem zabrać na mecz, ale niestety zawsze mowiła mi że nie mam czasu, albo poprotu moiwła że ze mną nie pójdzie.
Tak myśle ze poprostu nie natrafiłem jeszcze na fajna dziewczyne, tylko teraz przytłoczyła mnie ta mysl ze koncze 18 ,i to tak dziwnie troche, ale pewnie to minie.

a co to tego alkoholu, to jeszcze raz powtarzam ;D troche zle sie wyrazilem tym ze nie lubie, na imprezach czy w klubie zawsze trzeba sie napic na faze, ale czasami np. na 18tkach troche przesadzam i pije ile moge zazwyczaj wtedy gdy mam doła.
Cierpienia młodego Wertera

przez Adamo 17 maja 2011, 17:47
człowiek nerwica, czemu nie miałeś dziewczyny? Umawiałeś się na randki?
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 17 maja 2011, 18:33
Nie nie miałem i nie zamierzam.Szczerze.Nawiązywanie jakiejkolwiek relacji z kimś jest dla mnie męczące,a poza tym jestem kompletnie niedojrzałym człowiekiem - i też dlatego nie chcę być z nikim w związku,bo to dla mnie zbyt duża odpowiedzialność...no i przy tym straszny stres i nerwy oraz lęk......No chyba,że to kobieta by się o mnie starała..i bardzo by jej na mnie zależało - wtedy mógłbym jeszcze to wszystko przemyśleć.
Właściwie jestem za tym,żeby to kobiety się starały o facetów,a nie na odwrót.Po co mam się starać o kobietę,może dlatego by póżniej ta mi powiedziała "spierdalaj"?Nie,ja sie na to nie godzę.
Ale pewnie zaraz będzie,że tak wcale nie powinno być,że to facet powinien się starać......ble ble.Dzisiejsze kobiety za dużo naczytały się kolorowych "opiniotwórczych" pisemek.No i telenowel zbyt dużo oglądają niektóre.

przez buu 17 maja 2011, 18:36
A mnie się wydaję, że to już nie jest tak. Na pewno nie tak jak za dawnych czasów. Kobiety również się starają.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Natusia 17 maja 2011, 18:36
człowiek nerwica e nie wszystkie tak myślą , są dziewczyny które latają za facetami i walczą o swoją miłość chociaż i zdarzają sie takie rozpieszczone ksieżniczki ;) czasem kobieta też jest nieśmiała i chcialaby aby chłopak zrobił pierwszy krok , ale chłopak też się wstydzi i nic z tego nie wychodzi , nie wszystkie kobitki są od razu takie ho ho ho nie wiadomo co , ja nie uważam że tylko facet powinień sie starać ;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez smietanka 17 maja 2011, 18:36
Dac ci buzi czlowieczku? :) :* z :P masz teraz mozesz smialo mowic ze sie calowales z dziewczyna :P

przez depresyjny86 17 maja 2011, 21:18
Buu,Natusia - hmm nie wiem,pewnie Wy macie lepszy kontakt ze światem niż ja,więc ufam,że jest tak jak piszecie ;)

Śmietanka
- dziękuje,za buziaka ;)

przez ZaP 17 maja 2011, 21:28
Tak się zastanawiam jaką by tu alegorię napisać.......
...............i nic mi nie przychodzi do głowy , żeby Wam napisac o co mi chodzi...........
Nie wiem czy już zrozumieliście się nawzajem, bo nie chce mi się czytać tych kilka stron, alee... ja popieram rober6666, też uważam że jakby się bzyknął raz nie ważne czy z dziwką czy z nowo poznaną od razu by problemy mu przeszły. I pewność siebie wróciła, itd.

-- 17 maja 2011, 21:30 --

Gdy juz masz samochód i dużo jeździsz, to ta czynnośc wydaje Ci się całkowicie naturalna. Nie ma znaczenia w jaki samochód wsiądziesz-i tak sobie poradzisz bez zbędnego namyślania się czy dasz radę, czy podołasz, czy się nie ośmieszysz itd.Baaa -w im lepszą i szybszą furę wsiądziesz tym lepiej, przyjemniej wypada takie spotkanie.

mam jakieś zboczenie, ale nienawidzę porównywania kobiet do samochodów :evil: za to wy mężczyźni jakoś za naturalne uważacie :?

-- 17 maja 2011, 21:43 --

.No chyba,że to kobieta by się o mnie starała..i bardzo by jej na mnie zależało - wtedy mógłbym jeszcze to wszystko przemyśleć.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

przez depresyjny86 17 maja 2011, 22:05
Czemu się śmiejesz......;(
Pani moderator! a Zabolik się ze mnie śmieejeeeee:((((((((... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)

przez ZaP 18 maja 2011, 07:32
Jasne, Jasne..... Ostrzeżenie 1/2 ;) :mrgreen:
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

przez grusia 18 maja 2011, 08:35
człowiek nerwica napisał(a):No chyba,że to kobieta by się o mnie starała..i bardzo by jej na mnie zależało - wtedy mógłbym jeszcze to wszystko przemyśleć.
Właściwie jestem za tym,żeby to kobiety się starały o facetów,a nie na odwrót.Po co mam się starać o kobietę,może dlatego by póżniej ta mi powiedziała "spierdalaj"?Nie,ja sie na to nie godzę.
Ale pewnie zaraz będzie,że tak wcale nie powinno być,że to facet powinien się starać......ble ble.Dzisiejsze kobiety za dużo naczytały się kolorowych "opiniotwórczych" pisemek.No i telenowel zbyt dużo oglądają niektóre.

po pierwsze - obie strony muszą się starać. od początku. do końca.
po drugie - obie płcie sa równie skłonne do mówienia 'spierdalaj'.
ale fakt, najbardziej boli, jak się starasz za bardzo, a potem usłyszysz to magiczne słowo. czasem ubrane w ładną formułkę. mi się udało usłyszeć: 'zasługuję na kogoś lepszego'.
zaczynają pojawiać się myśli, że ten związek był nie potrzebny. że dał mi nadzieję na normalne życie z kimś. wcześniej tego nie znałam, nie miałam do czego tęsknić. teraz chcę być z kimś, mieć kogoś :(
Tęcza jest ważna. Najważniejsza.

przez moonraker 21 maja 2011, 22:31
wiekszosc facetow startuje do tych ladnych a zdecydowanie wiecej jest kobiet po prostu brzydkich, grubych, np w klubach zdarzy sie moze ze 4 moze 5 ladnych na wieczor ale one czekaja na inteligentnego, bogatego przystojniaka, dlatego przecietni mezczyzni musza wiazac sie z przecietnymi kobietami, dlatego chlopaki nie piszcie glupot ze zadna was nie chce tylko wy nie chcecie pierwszej lespszej (z reszta ja tez tak mam).

przez Dyrdymał 24 wrz 2012, 21:38
Witam
Pozwolę sobie na wpis w tym temacie bo jest mi bliski.
Mam 30 lat i 5 miesięcy i mam zerowe doświadczenie w kontaktach bliższych kontaktach z dziewczynami.
Czy jest możliwe żebym z kimś był moim przyszłym życiu ? Najgorsze jest to że po tylu latach nie wierzę w siebie i nie potrafię sam działać. Czuję że mam zmarnowane życie.

Sortuj wg