Samobójstwo...czyn wzniosły, czy tchórzostwo...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez .Kinga. 07 wrz 2007, 22:10
myśl 'to jedyne rozwiązanie, nie ma innego wyjścia, dość już przeze mnie się nacierpieli' to rozpacz przeogromna. Dokładnie jak napisała Monikas i Maciej to zupełny amok. Realne myślenie nie ma miejsca. To trudne do opisania. Pamiętam niewiele... choć nie tak dawno to było..
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Jovita 07 wrz 2007, 22:35
mysli samobojcze nachodza samoistnie my nie mamy na nie wplywu , a jesli ktos chce na prawde sie zabic to zrobi to i tak zeby raz na zawsze ze soba skonczyc i nie patrzy na rodzine czy bliskich te osoby w takiej chwili sa obce , ja czesto mysle ze rok , dwa i by zapomnieli i zaczeli normalnie zyc , nie mieliby ciezaru jakim jestem ja i ja bym odpoczywala w spokoju bo depresja mnie niszczy i wiele razy prawie zniszczyla..!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Sortuj wg