Pomocy !

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Pomocy !

przez *Monika* 19 kwi 2011, 19:22
kajako, Utrata włosów spowodowała u Ciebie nieakceptację siebie? Czy zanim zaczęły Tobie wypadać włosy akceptowałeś Twoim zdaniem siebie? Warto byłoby poprzyglądać się relacjom w Twojej rodzinie, jak również Tobie, jak Ty funkcjonujesz w tych relacjach.
I jeszcze zadam Tobie pytanie: Czy w związku z utratą włosów jesteś/byłeś wyszydzany, wyśmiewany?
Poleciłabym Tobie terapię. Widzę,że nie akceptujesz siebie.

Studiujesz dwa kierunki. Jesteś bardzo zdolny. NIe doceniasz u siebie tej kwestii?
Obrazek
Główny Moderator

Pomocy !

przez kajako 19 kwi 2011, 20:49
Monika1974 napisał(a):kajako, Utrata włosów spowodowała u Ciebie nieakceptację siebie? Czy zanim zaczęły Tobie wypadać włosy akceptowałeś Twoim zdaniem siebie? Warto byłoby poprzyglądać się relacjom w Twojej rodzinie, jak również Tobie, jak Ty funkcjonujesz w tych relacjach.
I jeszcze zadam Tobie pytanie: Czy w związku z utratą włosów jesteś/byłeś wyszydzany, wyśmiewany?
Poleciłabym Tobie terapię. Widzę,że nie akceptujesz siebie.

Studiujesz dwa kierunki. Jesteś bardzo zdolny. NIe doceniasz u siebie tej kwestii?

Tak akceptowałem siebie przedtem byłem można powiedzieć duszą towarzystwa gdy byliśmy z koleżanki i kolegami na imprezach.Rodzinie też mam spoko bo wiedzą jaki mam problem i jak to przeżywam...

A co do drugiego pytania !

Wyśmiewany nie byłem tylko wszyscy pytają mnie teraz czy nie jestem chory bo wglądam teraz trochę jak po chemioterapii !

A co do nauki to problemów nie miałem szczególnie z przedmiotów ścisłych gorzej polski :?

Wiem że zachowuje się zakompleksiony facet ! Ale co ja poradzę że na psychikę mi trochę poszło boją się że teraz ludzi nie będą mnie akceptować !

Pomocy !

przez uzytkownik 19 kwi 2011, 20:59
Ja pierniczę. Chłopie... serio wrzuć na luz :) Wiem, że mi się łatwo mówi, ale to naprawdę nie jest żaden problem.
Mam taki pomysł, co byś kupił sobie okulary "zerówki" coś a'la Wojewódzki, jeśli masz problem z zaakceptowaniem tego stanu rzeczy - będziesz poważniej wyglądał i będziesz wzbudzał zaufanie u ludzi - jeśli tego się obawiasz. Zawsze ludzie w okularach są poważniejsi i darzy się je większym zaufaniem - gdzieś tak wyczytałem, ale chyba tak rzeczywiście jest, bo sam tak reaguje na takich.

Nie chcę oceniać realnie tego pomysłu - sami oceńcie, ale tak mi przyszło do głowy.
uzytkownik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg