Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez PJT 29 paź 2013, 23:32
khaleesi, dostałaś ?
też się zgadzam w sumie
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez khaleesi 29 paź 2013, 23:33
PJT, taa :lol:
Ostatnio edytowano 29 paź 2013, 23:40 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Kiya 29 paź 2013, 23:35
kokos84 napisał(a):
kokos84 napisał(a):Chodzi o to ze dziewczyny oczekuja czegos od Ciebie, zdecydowania, pewnosci siebie, konkretnych dzialan. A u mnie z tym jest cienko.

Kiya zgodzisz się z tym?

Tylko częściowo. Miło byłoby mieć faceta idealnego, ale nie wierzę w takie rzeczy :P A nawet gdyby się taki napatoczył - to czułabym się przy nim jak gówno. Dla mnie chodzi chyba o to... żeby facet nie był większą sierotą ode mnie. Nie musi być zdecydowany i pewny siebie. Wystarczy, że będzie próbował i zapewni mi choć śladowe poczucie bezpieczeństwa.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez khaleesi 29 paź 2013, 23:37
Kiya, dokładnie przy cwaniaku to człowiek się czuje jeszcze gorzej. Jasne musi zapewniać bezpieczeństwo i być zdecydowany ale nie znoszę niecierpliwości, nacisku bo od razu biorę nogi za pas. Pewność siebie też nie jest pożądaną cechą ale nie moze też być odwrotnie bo to sie nie da na dłuzszą metę. Umiar.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Sayace 29 paź 2013, 23:39
Tak źle, tak niedobrze -.-.
´Cause it's always raining in my head,
forget all the things I should have said.

~ Staind - Epiphany

Samotność

przez PJT 29 paź 2013, 23:42
heterycy, jak ktos ogladal bruna to wie o co mi chodzi
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Siding Spring 29 paź 2013, 23:42
facet idealny?:P

Samotność

przez Artemizja 30 paź 2013, 11:22
Moi Drodzy, cały wczorajszy off-top został wydzielony z tego wątku i umieszczony w koszu pod wdzięcznym tytułem "domowe przedszkole". Jeśli sytuacja się powtórzy i nie będziecie reagować na uwagi Moderatorów, to liczcie się z przynajmniej 24h urlopem od forum(dla najbardziej aktywnych uczestników kłótni może być nawet tygodniowy+ostrzeżenie) i ponownym tymczasowym zamknięciem tematu. A teraz proszę wrócić do głównego tematu wątku.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Samotność

przez kotyk 30 paź 2013, 11:29
Sayace napisał(a):Kiya, w sumie nikt, ale która dziewczyna obecnie lubi sobie "posiedzieć", poleżeć z chłopakiem w domu? :)
Większość lubi się zabawić, ma swoje grono znajomych, spotykają się ze sobą, chodzę na clubbing, itp. :roll:
jest ich bardzo dużo, tylko trzeba szukać właśnie gdzieś indziej niż w klubie ;)

edit: ja przez to moje siedzenie/leżenie w domu po jakimś czasie mam wrażenie, że jestem zbyt nudna, żeby ktoś chciał ze mną być..
szukać złotego środka? >_<

Samotność

przez Arhol 30 paź 2013, 11:34
kotyk, pytanie zatem gdzie :>

Chyba że sprawdził się ten mit że "normalni i fajni" goście dawno temu zajęci.

O! pytanie do pań,kto to jest "normalny" facet :?:

Tak tylko pytam z ciekawości,ja i tak zmierzam drogą zgryźliwego ciula i wiecznego kawalera :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Semir 30 paź 2013, 11:49
Kestrel, wedle mojego skromnego zdania normalny facet to taki który nie traktuje kobiet przedmiotowo i myśli o czymś stałym to nie choroba tylko kwestia podejścia do życia o swoistej dojrzałości. To tylko moja definicja i nie każdy musi się z nią zgadzać:-)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Saraid 30 paź 2013, 11:56
Norma pojecie względne jak wiadomo-i też tutaj się przychylam do stwierdzienia ,że to kwestia dojrzałości,co za tym idzie odpowiedzialności ,sztuki kompromisu,troski,szacunku,zrozumienia.
Saraid

Samotność

przez Kiya 30 paź 2013, 12:58
Semir napisał(a):Kestrel, wedle mojego skromnego zdania normalny facet to taki który nie traktuje kobiet przedmiotowo i myśli o czymś stałym to nie choroba tylko kwestia podejścia do życia o swoistej dojrzałości. To tylko moja definicja i nie każdy musi się z nią zgadzać:-)

Coś w ten deseń. Kilka moich ostatnich bliższych relacji z płcią przeciwną (niekoniecznie związków, liczę też przyjaźnie, czy raczej - potencjalne przyjaźnie) zakończyła się właśnie w taki sposób, że absolutnie o owych dżentelmenach nie myślę jako o "normalnych".

Z drugiej strony - jeśli relacja się rozpada, to przynajmniej jedna strona zwykle jest winna. Nie ma raczej na świecie zbyt wielu osób, które są w takim razie "normalne" - chyba jedynie ci, którzy nie mieli żadnego doświadczenia do tej pory i nie zdążyli nikogo skrzywdzić.

-- 30 paź 2013, 13:00 --

kotyk napisał(a):edit: ja przez to moje siedzenie/leżenie w domu po jakimś czasie mam wrażenie, że jestem zbyt nudna, żeby ktoś chciał ze mną być..

Mam to samo. Potem gdy z kimś się spotykam, to nie mamy o czym rozmawiać... Nie wiem co na to poradzić, zmuszanie się do bycia "na bieżąco" tylko po to, żeby może kiedyś coś z tego przydało się w rozmowie z jakimś obcym człowiekiem absolutnie mi się nie sprawdza == Spędzanie czasu z drugim nołlajfem wcale nie jest lepsze, bo nuda jest podwójna :?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez deader 30 paź 2013, 13:08
kotyk napisał(a):edit: ja przez to moje siedzenie/leżenie w domu po jakimś czasie mam wrażenie, że jestem zbyt nudna, żeby ktoś chciał ze mną być..

Bzdura, ideał kobiety! :D Jesteś spod Warszawy, masz mniej niż 26 lat, jesteś blondynką poniżej 175 cm, lubisz seks i horrory? :D

Kiya napisał(a):Spędzanie czasu z drugim nołlajfem wcale nie jest lepsze, bo nuda jest podwójna :?

W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko mi uwierzyć że ktoś może się nudzić. Tyle rzeczy do obejrzenia/przeczytania/dowiedzenia się... Ja czasem oglądam 1 odcinek South Parku przez 4 godziny bo pada w nim jakieś hasło, jakaś osoba której nie kojarzę, więc wskakuję na wikipedię, żeby się dowiedzieć, tam znajduję coś jeszcze ciekawszego w odnośnikach od tej osoby... I tak od oglądania odcinka z Tomem Cruise'm wylądowałem kiedyś na stronie objaśniającej zasady i historię scjentologii.

Tak więc totalnie się nie zgadzam, życie z nołlajfem może być zajebiście ciekawe, bo co ci "normalna" osoba zapewni, komentarz o Smoleńsku? Wypowiedź o ostatnim "Tańcu z Gwiazdami"..? Może relację z jakże pasjonującego meczu piłki nożnej?..
Ostatnio edytowano 30 paź 2013, 13:14 przez deader, łącznie edytowano 1 raz
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg