Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez merc84 22 paź 2013, 21:41
dla mnie i pewnie nie tylko jest np. trudne zoobowiazanie typu slub, bo skad ja wiem co bedzie za 10 lat, z drugiej strony zeby dziewczynie zycia nie zmarnowac, Vilgefortz, ile masz lat?

Samotność

przez Vilgefortz 22 paź 2013, 21:49
No ja tez o slubie nie mysle Na poczatek wystarczy mi wspolne spedzanie czasu i zainteresowanie soba i pociag fizyczny Trzy dychy w tym roku stuknie

Samotność

przez PJT 22 paź 2013, 21:51
nie Ty jeden masz prawie trzy dychy i ten problem... ja w ogole prawie nie mam nikogo
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez merc84 22 paź 2013, 21:56
Vilgefortz napisał(a):No ja tez o slubie nie mysle Na poczatek wystarczy mi wspolne spedzanie czasu i zainteresowanie soba i pociag fizyczny Trzy dychy w tym roku stuknie

mi 29

Samotność

przez PJT 22 paź 2013, 21:58
no to sobie w trójke możemy porozkminiać ;)
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez merc84 22 paź 2013, 21:58
Vilgefortz, gdzie widzisz problem? w tym ze bierzesz leki, zie nie wiesz jak przy kims zachowasz sie?

Samotność

przez *Ai* 22 paź 2013, 22:14
Vilgefortz napisał(a):staranie sie czesto mozna o kant dupy roztrzaskac.

Zgadzam się, szczególnie w kwestii relacji potencjalnie romantycznych. Albo się do siebie pasuje, albo nie. I jeśli się nie pasuje, to podryw/starania są bezsensownym wysiłkiem, może nawet oszukiwaniem samego siebie...
*Ai*

Samotność

przez Vilgefortz 22 paź 2013, 22:34
Supernova, z jednej strony tak z drugiej zanim nie poznasz kogos to nie wiesz Wg mnie czesto z czasem mozna sie przekonac czy staranie sie mialo sens czy nie

Samotność

przez Arhol 22 paź 2013, 23:58
Zaś się o związkach dyskusja toczy,może wypowiem się z perspektywy gówniarza 20 lat.
Będąc jeszcze młodszym gówniarzem 2 lata temu,autentycznie...bałem się że faktycznie nikogo nie znajdę, OMFG NO FOREVER ALONE (tu wstaw zbędną dramaturgię i tony jękopodobnych postów) (które zresztą po dziś dzień się zdarzają)

Dziś po 2 latach...Cóż,nie przeraża to aż tak,mam na to bardziej trzeźwe spojrzenie,nawet mimo psiej samooceny,wiem że być może gdzieś tam,kiedyś,jakaś kobita może docenić względną eeee "porządność"? (Czytaj,nie widzę siebie jako kurwiarza,alkusa,damskiego boksera, zwarzywiałego nieroba (no to może się zdarzyć :pirate: ),narkomana itp) i parę innych zalet.
Niestety hołdy pieniędzy nie mam,super fury i prawa jazdy,wyglądu Adonisa,psychiki godnej cyborga,czy zaradności/przedsiębiorczości godnej Gates'a ;< .

Jest trochę innych,mniej lub bardziej ważnych rzeczy,chyba.

Aczkolwiek,czy to wszystko ma znaczenie?

Nie wiem,będzie mi pisane,albo sam się kopnę do zmian,albo nie będzie i czeka mnie życie singla - obie opcje jakoś zaakceptuje

(przed zapoznaniem się z treścią poglądów skonsultuj się z świrologiem bądź wielką lalką voodoo ponieważ poglądy i stan psychiki bywają zmienne) :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 paź 2013, 00:04
Kestrel napisał(a):Aczkolwiek,czy to wszystko ma znaczenie?

Nie wiem,będzie mi pisane,albo sam się kopnę do zmian,albo nie będzie i czeka mnie życie singla - obie opcje jakoś zaakceptuje

Z perspektywy osoby o te prawie 20 lat starszej - chyba nie jest to takie proste do akceptacji. Ja czasem udaję, że się może da. Przed innymi, a jeszcze bardziej przed sobą.

Samotność

przez Arhol 23 paź 2013, 00:12
zmęczona_wszystkim, Co do znaczenia,mówiłem o cechach które mam,czy mają jakieś znaczenie,czy też to co wybrakowane jest ważniejsze .
Że do akceptacji proste nie jest,to zdaje sobie sprawę,dlatego napisałem "Jakoś",połowicznie,częściowo,tak do końca chyba się nie da.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 paź 2013, 00:29
Też myślę, że się nie da tak całkiem. Nawet jestem tego pewna, przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Ale z Twojej perspektywy to chyba jeszcze za wcześnie na takie myślenie. Chyba lepiej nastawić się na to, o czym pisałeś w 1 części Twojej wcześniejszej wypowiedzi. Masz przed sobą z 10 lat na normalne próby, potem następne 10 na trochę bardziej nerwowe próby:) Kupa czasu :D

Samotność

przez Arhol 23 paź 2013, 00:35
zmęczona_wszystkim, Co fakt to fakt,czasem mhroczne myśli się pojawiają,tylko nieadekwatnie do sytuacji.
Lajf ;<,doskonały nie jestem i nie będę ; P.
Kto wie,czas pokaże (zaśmierdziało pseudo filozofią,lolz)
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 paź 2013, 00:40
czasem jest trochę prawdy w tych pseudofilozoficznych bajdurzeniach:) chociaz nóż się otwiera czasami, jak mnie ktoś nimi częstuje :D Zwłaszcza jak mi jakaś kobieta mówi: co się przejmujesz, zobacz ile fajnych kobiet w naszym wieku dookoła? Na pewno znajdziesz kogoś wartościowego:) Jeden z moich ulubionych tekstów.

Sortuj wg