Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 22:57
ala1983, Raczej na zachodzie Niemiec chyba łatwiej znaleźć pracę i lepiej tam płacą, bo przecież miliony ze wschodu Niemiec tam wyemigrowały. Ja to jeśli chodzi o zarobek i warunki pracy Niemiec miło nie wspominam robiłem tam na akord w sadownictwie w temperaturze 35-40 stopni i chyba mi nieco ponad 2 euro na h wychodziło, co prawda było to w 2006 roku ale jednak i wtedy to było żenująca mało i gdyby nie to że miałem za darmo mieszkanie w szopie bym z torbami wrócił. ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez merc84 20 paź 2013, 22:59
carlosbueno, nie odpisalas, wolales samotnosc niz stworzyc zwiazek?

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 23:00
merc84 napisał(a):carlosbueno, nie odpisalas, wolales samotnosc niz stworzyc zwiazek?

wola tu nie ma nic do rzeczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez merc84 20 paź 2013, 23:11
carlosbueno napisał(a):
merc84 napisał(a):carlosbueno, nie odpisalas, wolales samotnosc niz stworzyc zwiazek?

wola tu nie ma nic do rzeczy.

ja staje przed takim samym wyborem czy stworzyc zwiazek czy to ma sens, czy uda mi sie byc mezem i ojcem, to jest duze wyzwanie

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 23:15
carlosbueno, Zachód to już wogóle odpada jak już to wschód. Jeśli nie znajdę nic porządnego w Gorzowie, to kolejny raz spróbuję.
Fajne firmy są w Gorzowie polsko niemieckie ale tam sama znajomośc języka nie wystarczy, potrzebne są dodatkowo umiejętności techniczne, projektowanie, konstrukcja i budowa maszyn.. itp.. Co ciekawe, z odwrotnymi umiejętnościami przyjmują bez problemu i to mnie wkurza.

-- 20 paź 2013, 22:17 --

Duża firma mnie interesuje i stabilna a nie firmy krzaki, mam dosyć.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 23:27
ala1983, Z odwrotnymi umiejętnościami czyli chodzi o to że ze słabszym językiem a umiejętnościami technicznymi :?: w sumie to zrozumiałe bo jest deficyt inżynierów w tej dziedzinie i język ma drugorzędne znaczenie. W Anglii też czasem fachowcom budowlanym ze słabym angielskim dużo lepiej się wiodło niż perfect po angielsku mówiącym absolwentom.

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 23:32
carlosbueno, Tak. Ok nie róbmy off topu.

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 23:44
A wrcając do samotności to teraz uważam że jestem samotny bo nie mam pracy i wstyd mi z tego powodu. Ale wcześniej przez rekordowo 4,5 roku pracowałem bez przerw i też nikogo nie miałem, tłumaczyłem to tym że jestem na obczyźnie, że obracam się wśród samych facetów i wielu znajomych z pracy tez nikogo nie miało, albo chodziło na dziwki. No ale to takie wykręty trochę były nieśmiałość i niskie libido robiły swoje a praca czasem mnie tak męczyła psychicznie że nie w głowie były amory. Jedyne próby z kobietami miałem jak nie pracowałem ale tylko kilka miesięcy, miałem jeszcze kasiorę i nie popadałem w totalny dół z powodu braku pracy. Nawet po ostatniej 2 miesięcznej pracy jak wróciłem to przez miesiąc miałem ochotę na kobiety a później mi minęło.

Samotność

przez NieznanySprawca 20 paź 2013, 23:45
przegladasz jeszcze oferty? rozgladasz sie, pytasz? czy juz odpusciles?
NieznanySprawca

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 23:47
NieznanySprawca, Nie przeglądam, ale mam pewną propozycje ale to nic pewnego i szczerze mówiąc nie mam na nią ochoty choć powinienem.

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 23:51
jestem samotny bo nie mam pracy

Co ma jedno do drugiego? Gdybyś miał pracę, to nie byłbyś już samotny?

Samotność

przez NieznanySprawca 20 paź 2013, 23:53
U mnie w zakladzie na jednej hali jest taka robota, ze ludzie (glownie dziewczyny + jeden kumpel) 8 godzin maczaja taki duzy stempel w kleju, i przyklejaja kawalek kwadratowej pianki do prostakatnego kawalka dzianiny :pirate: praca wymaga IQ szympansa, a jest za nia 9 zeta/h.
Wiem, ze byc moze pisze to na darmo, ale naprawde mozna wyhaczyc proste zajecie, jak odcinek pracy w jakiejs fabryce np, a umiejetnosci nie potrzebne zadne, bo pokaza Ci Twoja czynnosc.
wiem wiem, offtop, a carlosowi pewnie juz 1000 osob to mowilo.
NieznanySprawca

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 23:54
ala1983 napisał(a):
jestem samotny bo nie mam pracy

Co ma jedno do drugiego? Gdybyś miał pracę, to nie byłbyś już samotny?

Dużo ma, oczywiście praca nie gwarantuje znalezienia partnera, ale daje pewności siebie zmniejsza poczucie wstydu no i w niektórych pracach można poznać jakieś dziewczyny. Nie wyobrażam sobie być w kimś w poważnym związku i nie pracować dłuższy okres.

-- 20 paź 2013, 23:57 --

NieznanySprawca, Wiele osób mi mówiło, może i bym da radę ale ja se nie dawałem rady w pracach w fabryce którą inni uważali za banalnie prostą. No ale jakbym musiał pracować bo groziłby mi głód i bezdomnośc to bym pracował.

Samotność

przez merc84 21 paź 2013, 07:49
carlosbueno, wydaje mi sie ze za bardzo utozsamiasz posiadanie zony czy dziewczyny z pieniedzmi, dzis jest wiele takich sytuacji ze to kobieta pracuje, a maz w chalupie siedzi

Sortuj wg