Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 22:15
ala1983, A nie myślałaś o przeprowadzce do Niemiec, chyba dobrze znasz niemiecki, mieszkasz niedaleko granicy a pieniądze tam lepsze na pewno są i mieszkania chyba tańsze albo porównywalne.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Abbey 20 paź 2013, 22:15
No a jaki mam wybór? :lol:
Ale co się wycierpię, wystresuję, wyjęczę z bólu i wyrzygam z nerwów to moje. I nikt nie zwraca na to uwagi.
A w szkole bywają dni, że nie zamienię ANI JEDNEGO słowa z nikim. A jeśli już, zazwyczaj pytają mnie o rozwiązanie z matmy i tak wygląda moja relacja z rówieśnikami :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 22:17
merc84 napisał(a):
ala1983 napisał(a):merc84, 30 km od Gorzowa mieszkam i mam tam na dzień dzisiejszy tylko kuzynki, zajęte życiem oczywiście. Ale myślę jakby tu sobie jeszcze pomóc w kwestii przeprowadzki do Gorzowa, bo tu gdzie jestem teraz to już po prostu nic nie ma sensu.

.

faktycznie powinnas sie wybrac do Gorzowa, moze tam mezczyzni sa przyzwoici i racjonalnie patrza na malzenstwo?

Bardziej wolałabym lepszą pracę tam dostać, ale jak na razie na wszystkich rozmowach kwalifikacyjnych poległam, tzn. pracodawca nie wykazał dalszego zainteresowania, jestem zbyt zamknięta w sobie, małomówna, wycofana i niepewna siebie. Umiem bardzo ładnie przekonać ale na piśmie, ale potem następuje rozczarowanie na żywo. Masakra, pracuję nad sobą ale jest ciężko po tylu latach..

A mężczyzną też bym nie pogardziła w tym Gorzowie ;)
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez merc84 20 paź 2013, 22:19
przyjedz do Wawy to sie zapoznamy ... zartuje... :105:

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 22:21
carlosbueno napisał(a):ala1983, A nie myślałaś o przeprowadzce do Niemiec, chyba dobrze znasz niemiecki, mieszkasz niedaleko granicy a pieniądze tam lepsze na pewno są i mieszkania chyba tańsze albo porównywalne.

Myślałam i nawet już próbowałam i to kilka razy. Ale tam samotność juz wogóle mnie zabija, siedziałam sama w mieszkaniu i gapiłam się w ścianę, myślałam, że się wykończę. Koszmar. Wszystko rozchodzi się o umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich i ich utrzymania.
Tutaj przynajmniej do rodziny gębę otworzę.

-- 20 paź 2013, 21:23 --

Więc na razie liczę na Gorzów.

Samotność

przez merc84 20 paź 2013, 22:26
Ja tez jestem samotny i zastanawiam sie nad stworzeniem zwiazku, poznaje tez przyjaciol na forum. Masz racje ala1983, ludzie w wieku 29-30 lat sa zazwyczaj ustatkowani zonaci.

Samotność

przez mark123 20 paź 2013, 22:41
Vett napisał(a):A w szkole bywają dni, że nie zamienię ANI JEDNEGO słowa z nikim. A jeśli już, zazwyczaj pytają mnie o rozwiązanie z matmy i tak wygląda moja relacja z rówieśnikami :roll:

Moje relacje od zerówki do studiów wyglądają podobnie, z tym, że mnie o żadne rozwiązania zadań nikt nie pyta.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 22:43
ala1983 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):ala1983, A nie myślałaś o przeprowadzce do Niemiec, chyba dobrze znasz niemiecki, mieszkasz niedaleko granicy a pieniądze tam lepsze na pewno są i mieszkania chyba tańsze albo porównywalne.

Myślałam i nawet już próbowałam i to kilka razy. Ale tam samotność juz wogóle mnie zabija, siedziałam sama w mieszkaniu i gapiłam się w ścianę, myślałam, że się wykończę. Koszmar. Wszystko rozchodzi się o umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich i ich utrzymania.
Tutaj przynajmniej do rodziny gębę otworzę.

-- 20 paź 2013, 21:23 --

Więc na razie liczę na Gorzów.

ala1983, No ale skoro masz auto i dosyć blisko granicy mieszkasz to mogłabyś co weekend rodzinę odwiedzać. No ale to Twoje życie i wybór i skoro źle się tam czułaś, to rozumiem ja jakbym znał dobrze język obcy i miał możliwość pracy nie takiej najgorszej której nikt już nie chciał a do takich zawsze na obczyźnie trafiałem to pewnie siedział bym za granicą całe życie, no ale za lenistwo w nauce języka i zawodu trzeba płacić.

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 22:49
carlosbueno, Berlin mnie przeraża wielkościowo. W Brandenburgii nic na razie nie znalazłam a w Saksonii mnie nie chcieli, niedawno byłam i tylko resztę kasy wydałam. Jak ktoś ma problemy ze sobą to prędzej czy później to wyjdzie niestety.
Może jeszcze z Berlinem spóbuję, ale musiałbym się podleczyć po ostatniej porażce w pracy tutaj.

-- 20 paź 2013, 21:51 --

carlosbueno, Jeszcze Pomorze Przednie zostało *Meklenburgia, jak coś.

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 22:57
ala1983, Raczej na zachodzie Niemiec chyba łatwiej znaleźć pracę i lepiej tam płacą, bo przecież miliony ze wschodu Niemiec tam wyemigrowały. Ja to jeśli chodzi o zarobek i warunki pracy Niemiec miło nie wspominam robiłem tam na akord w sadownictwie w temperaturze 35-40 stopni i chyba mi nieco ponad 2 euro na h wychodziło, co prawda było to w 2006 roku ale jednak i wtedy to było żenująca mało i gdyby nie to że miałem za darmo mieszkanie w szopie bym z torbami wrócił. ;)

Samotność

przez merc84 20 paź 2013, 22:59
carlosbueno, nie odpisalas, wolales samotnosc niz stworzyc zwiazek?

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2013, 23:00
merc84 napisał(a):carlosbueno, nie odpisalas, wolales samotnosc niz stworzyc zwiazek?

wola tu nie ma nic do rzeczy.

Samotność

przez merc84 20 paź 2013, 23:11
carlosbueno napisał(a):
merc84 napisał(a):carlosbueno, nie odpisalas, wolales samotnosc niz stworzyc zwiazek?

wola tu nie ma nic do rzeczy.

ja staje przed takim samym wyborem czy stworzyc zwiazek czy to ma sens, czy uda mi sie byc mezem i ojcem, to jest duze wyzwanie

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 23:15
carlosbueno, Zachód to już wogóle odpada jak już to wschód. Jeśli nie znajdę nic porządnego w Gorzowie, to kolejny raz spróbuję.
Fajne firmy są w Gorzowie polsko niemieckie ale tam sama znajomośc języka nie wystarczy, potrzebne są dodatkowo umiejętności techniczne, projektowanie, konstrukcja i budowa maszyn.. itp.. Co ciekawe, z odwrotnymi umiejętnościami przyjmują bez problemu i to mnie wkurza.

-- 20 paź 2013, 22:17 --

Duża firma mnie interesuje i stabilna a nie firmy krzaki, mam dosyć.

Sortuj wg