Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Lejdis 20 paź 2013, 02:12
Od jakiegoś czasu czuję się samotna, mimo, ze mam męża, jest On bardzo zapracowany i nie za bardzo intersuje się mną i domem. Od ludzi się odizolowałam z powodu swojej choroby, prawie wcale nie wychodzę z domu, jedynie co do lekarza.
Zaczyna mi ta sytuacja doskwierać bo jednak lubie ludzi, z natury jestem towarzyska ale nie mogę wyjść z tej matni w którą wpadłam.
dawna Ka_Po / Verona

Samotność

przez PJT 20 paź 2013, 10:34
jakiej choroby?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Arhol 20 paź 2013, 10:45
PJT, userka Lejdis, jest chora na Chad.

Co do mnie,gdyby mi samotność aż tak przeszkadzała ruszyłbym dupe gdziekolwiek,nie ruszam,czyli nie przeszkadza mi to aż tak..
Z drugiej strony tak do końca dobrze nie jest.
ale co tam,życie toczy sie dalej :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 13:24
Co do mnie,gdyby mi samotność aż tak przeszkadzała ruszyłbym dupe gdziekolwiek

Ja ruszam, a tam to albo nie ma ludzi, albo mnie nie chcą, bo nie pasujemy do siebie, albo ja ich nie chcę albo nie potrafię się z nimi zaznajomić i utrzymać relacji. I tak w kółko.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez Arhol 20 paź 2013, 14:26
ala1983, Przynajmniej podejmujesz działanie ;)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez ( Dean )^2 20 paź 2013, 14:44
ala jak działasz to na pewno Ci się uda,jest masę wolnych facetów,wystarczy sie pokazywać.Zarąbiście że to robisz.

Ja się ciesze bo odnowiłem troche kontakty z ludzmi z LO,z jednym mieszkam,trzech pozostałych po wczorajszym wypadzie na miasto chce ze mną teraz regularnie wychodzić na jakieś kluby,dziewczyny więc obstawę będę miał,a tak zawsze łatwiej.

Szkoda że znacznie łatwiej zdobyć szybką relacje fizyczną niż głęboką emocjonalną.Pod tym względem wciąz jestem cholernie samotny.
kotyk napisał(a):A Ty z iloma mówiłeś, że całowałeś się jednego dnia? xD

Heh xd

Wciąż nie rozumiemy się do końca.Ja po prostu zdałem sobie sprawę że prawie każda dziewczyna kręci z kilkoma facetami na raz,ma takiego samaca alfa którego chce zdobyć ale poza nim w zapasie jeszcze 3,4 jakby z tamtym nie wyszło.Stąd mają przewagę nad nami,nie mają ciśnienia żadnego,bo jak nie ten to tamten i mogą swobodnie manipulować pisać smski z jednym wychodzić z drugim,pić z trzecim itd.Nie wiedziałem że tak jest,myslałem że większośc dziewczyn szuka głębszej relacji i tak się nastawiałem.Zdałem sobie sprawę jednak że jak dziewczyna wyczuje że szukasz głębszej relacji,że jesteś zainteresowany to uważa że już Cie ma,ma nad tobą przewagę i po częsci tracisz na atrakcyjności w jej oczach.Dodatkowo kobiety nienawidzą despreratów,ciśnienia na związek itd....

Więc jak to zrobić żeby nie mieć ciśneinia na jakąś konkretną??Robić dokładnie to co one;D krecić z kilkoma na raz,z tą się przytulać z tamtą całować i patrzeć która naprawde mnie chce a dla której jestem kolejną zabawką.Zlewanie działa na dziewczyny bardzo dobrze,wczoraj poraz kolejny to zobaczyłem i mam naprawdę pewnośc co do tego.
Może to co napisałem wcześniej zabrzmiało trochę cinicznie,ale po prostu jestem rozczarowany kobietami.:P
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez kotyk 20 paź 2013, 15:07
Oczywiście, że się nie rozumiemy :}
( Dean )^2 napisał(a):Ja po prostu zdałem sobie sprawę że prawie każda dziewczyna kręci z kilkoma facetami na raz,ma takiego samaca alfa którego chce zdobyć ale poza nim w zapasie jeszcze 3,4 jakby z tamtym nie wyszło.Stąd mają przewagę nad nami,nie mają ciśnienia żadnego,bo jak nie ten to tamten i mogą swobodnie manipulować pisać smski z jednym wychodzić z drugim,pić z trzecim itd.Nie wiedziałem że tak jest,myslałem że większośc dziewczyn szuka głębszej relacji i tak się nastawiałem.

A Tobie na jakiej relacji zależy? Płytkiej z wieloma z tej 'większości' dziewczyn, o których piszesz, a dla których też będziesz tylko jednym z kilku, czy głębokiej i szczerej z jedną z tej 'mniejszości', na którą wydaje Ci się, że nie trafiasz (a w rzeczywistości pewnie po prostu nie zwracasz na nie uwagi)?
Napisałeś, że czujesz się samotny, jeśli chodzi o głębokie emocjonalne relacje. Nie wydaje mi się, żeby dziewczyna, która też takiej relacji potrzebuje, zainteresowała się playboyem, który obnosi się ze swoim brakiem szacunku i rozgoryczeniem w stosunku do kobiet.

Zdałem sobie sprawę jednak że jak dziewczyna wyczuje że szukasz głębszej relacji,że jesteś zainteresowany to uważa że już Cie ma,ma nad tobą przewagę i po częsci tracisz na atrakcyjności w jej oczach.Dodatkowo kobiety nienawidzą despreratów,ciśnienia na związek itd....

Gwarantuję Ci, że wiele dziewczyn mogłoby powiedzieć dokładnie to samo o wielu facetach.

Więc jak to zrobić żeby nie mieć ciśneinia na jakąś konkretną??Robić dokładnie to co one;D krecić z kilkoma na raz,z tą się przytulać z tamtą całować i patrzeć która naprawde mnie chce a dla której jestem kolejną zabawką.

Czyli traktować jak zabawki, licząc na to, że któraś z tych zabawek potraktuje Cię poważnie? A jeśli potraktuje, automatycznie zmienisz swoje nastawienie i się zakochasz? Won't work.

Zlewanie działa na dziewczyny bardzo dobrze,wczoraj poraz kolejny to zobaczyłem i mam naprawdę pewnośc co do tego.

Działa, potwierdzam. Głównie na dziewczyny, które potrzebują zainteresowania każdego mężczyzny ze swojego otoczenia, żeby udowadniać sobie własną wartość. Jeśli to takiej poszukujesz, to spoko :}

Wiem, że Cię nie przekonam. Tylko mi smutno, że coraz mniej uczciwych facetów. Głupia idealistka :(

Samotność

przez abraxas 20 paź 2013, 15:40
( Dean )^2, no to wracamy do punktu wyjścia - szukasz gdzieś indziej niż kluby? Czy klubowe imprezowiczki śpiące z kim popadnie uważasz za reprezentację całej populacji kobiet? Znajdź sobie jakieś hobby wymagające spotkań z ludźmi. Albo pozostań przy takich poglądach, to już widzę jak kogoś znajdziesz.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

Samotność

przez Abbey 20 paź 2013, 16:07
ala1983 napisał(a):
Co do mnie,gdyby mi samotność aż tak przeszkadzała ruszyłbym dupe gdziekolwiek

Ja ruszam, a tam to albo nie ma ludzi, albo mnie nie chcą, bo nie pasujemy do siebie, albo ja ich nie chcę albo nie potrafię się z nimi zaznajomić i utrzymać relacji. I tak w kółko.

Ja już nie ruszam, choć jest mi z samotnością podle. Zbyt małe środowisko, jestem skreślona z góry, poza tym ten sam problem co Ala.

-- 20 paź 2013, 16:07 --

Przykro mi, że pomimo młodego wieku i tak mam spartolone życie na amen
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Kiya 20 paź 2013, 17:13
Vett napisał(a):przykro mi, że pomimo młodego wieku i tak mam spartolone życie na amen

Dyskryminacja starszych ludzi.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 17:49
Zbyt małe środowisko

Ja bym się chętnie z ludźmi z forum pospotykała. Niestety mam pecha, bo mieszkam w woj.lubuskim. Najbliższe spotkania są chyba w Szczecinie..

-- 20 paź 2013, 16:51 --

Przykro mi, że pomimo młodego wieku i tak mam spartolone życie na amen

Jeszcze można dużo zrobić w Twoim przypadku, gorzej u mnie..

Samotność

przez merc84 20 paź 2013, 21:57
ala1983, jestes naprawde fajna dziewczyna, nie mozesz znalezc przyjaciol? co im w Tobie nie pasuje?

Samotność

przez ala1983 20 paź 2013, 21:59
co im w Tobie nie pasuje?

Chyba dużo no i ja też sama w sobie jestem trochę niedostosowana. Poza tym mieszkam w bardzo malej miejscowosci, ludzie w moim wieku juz dawno wyjechali albo zalozyli rodziny.

Samotność

przez merc84 20 paź 2013, 22:01
Gorzow Wielkopolski jest mały?

Sortuj wg