Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 18 paź 2013, 08:16
( Dean )^2 napisał(a):Calowalem się dzisiaj z dwoma dziewczynami więc chyba zrobiłem krok do przodu w walce z samotnością..

Raczej postęp w walce z nieśmiałością do kobiet czy krok do przodu w relacjach damsko-męskich.
Ale lepsze to niż siedzenie w chaupie i myślenie nad zasranym losem.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez ( Dean )^2 18 paź 2013, 20:05
Kiya napisał(a):( Dean )^2, nie nazwałabym tego walką z samotnością...

Hmm a jakbyś to nazwała....sztandarowe hasło wyjdź do ludzi,baw się nie siedź w domu..to właśnie robię. Wiadomo to się są te głębokie relacje z ludźmi jakich najbardziej mi brak ale i tak podobało mi się nawet dziś bym się przeszedł jeszcze raz ale siły nie mam.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Kiya 18 paź 2013, 20:08
( Dean )^2, ja bym to nazwała puszczalstwem.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Pieprz 18 paź 2013, 20:08
( Dean )^2, nie słuchaj ich, żyj chwilą :great:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez ala1983 18 paź 2013, 20:11
( Dean )^2, Hehe ;)
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez Lunathick 18 paź 2013, 20:12
Dobrze.
Przynajmniej przez moment poczułeś się dobrze.
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie"

Samotność

przez ( Dean )^2 18 paź 2013, 21:14
Kiya napisał(a):( Dean )^2, ja bym to nazwała puszczalstwem.

Heh dobre. No tak czy siak muszę randkowac więcej duzo więcej bo jestem opóźniony o 3-4 lata,ćwiczę uczę się bardzo dbam o siebie a nigdy nie miałem dziewczyny a jacyś kolesie którzy w ogóle nic nie robią mają fajne dziouchy ;-) to po prostu paskudna niesprawiedliwość. Zdobyłem ostatnimi czasy mnóstwo wiedzy o kobietach chyba takie niezbędne minimum żeby sprawnie działać już mam teraz tylko korzystać z tego. Niestety kluby to chyba nie najlepsze miejsce do poznania wartościowej dziewczyny na stałe będę musiał się rozejrzeć w jakichś innych.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez merc84 18 paź 2013, 21:16
czy wygodniej dla osob z zaburzeniami psychicznymi byc samotnym (z rodzicami) czy w zwiazku

Samotność

przez Lunathick 18 paź 2013, 21:17
( Dean )^2, czyli to wszystko kwestia umiejętnego, hm, bajeru?
Bo takie mam wrażenie, widząc jak kolesie, którzy wyglądają bardzo przeciętnie idą za rękę z ładną dziewczyną.
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie"

Samotność

przez kotyk 19 paź 2013, 01:22
( Dean )^2, to wszystko brzmi jak ogromnie przedmiotowe podejście do dziewczyn. 'Wyrwać' jak najwięcej, żeby 'potrenować' i poczuć się lepiej? A ja naiwna myślałam, że w relacjach damsko-męskich chodzi o coś głębszego.. Bardzo to smutne :(

Samotność

przez NieznanySprawca 19 paź 2013, 01:27
A ja naiwna myślałam, że w relacjach damsko-męskich chodzi o coś głębszego..

Zdefiniuj, jestem ogromnie ciekaw.
( Dean )^2, to wszystko brzmi jak ogromnie przedmiotowe podejście do dziewczyn. 'Wyrwać' jak najwięcej, żeby 'potrenować' i poczuć się lepiej?

Zwroc uwage, ze to facet, do niego nie podejdzie dziewczyna, i nie zagada wrazajac zainteresowanie, to nasza brocha i tyle, co ma byc inwalida towarzystkim dla dobra urojonej idei?
( Dean )^2, ja bym to nazwała puszczalstwem.

buhahahha :shock: :mrgreen:
NieznanySprawca

Samotność

przez kotyk 19 paź 2013, 02:13
NieznanySprawca napisał(a):
A ja naiwna myślałam, że w relacjach damsko-męskich chodzi o coś głębszego..

Zdefiniuj, jestem ogromnie ciekaw.

Pytasz naprawdę czy się nabijasz? Poznawanie siebie nawzajem, wspólne zainteresowania, bliskość, intymność. Ogółem: jakość a nie ilość. Uznawanie 'zdobywania' za cel sam w sobie według mnie trochę się z tym kłóci.
NieznanySprawca napisał(a):
( Dean )^2, to wszystko brzmi jak ogromnie przedmiotowe podejście do dziewczyn. 'Wyrwać' jak najwięcej, żeby 'potrenować' i poczuć się lepiej?

Zwroc uwage, ze to facet, do niego nie podejdzie dziewczyna, i nie zagada wrazajac zainteresowanie, to nasza brocha i tyle, co ma byc inwalida towarzystkim dla dobra urojonej idei?

Nie bardzo rozumiem.. jakiej urojonej idei? Jest chyba jakaś różnica między byciem towarzyskim i poznawaniem nowych ludzi, a trenowaniem 'bajery', żeby 'sprawnie działać', jak to kolega sam określił ;)
(btw, dziewczyna też potrafi podejść i zagadać)

Samotność

przez ( Dean )^2 19 paź 2013, 04:20
kotyk...widać że wartościowa z Ciebie dziewczyna,przynajmniej z tego co mówisz takie można odnieść wrażenie,masz racje z tym co napisałaś najważniejsza jest bliskość,miłość taka po prostu a nie manipulacja. Niestety zauważyłem że kobiety bardzo dużo grają kombinują kochają się w jednym ale jeszcze trzem dają nadzieję i puszczają do nich oczko jakby im nie wyszło z tym. Naprawdę wolał bym żeby to dobieranie się w pary odbywało się inaczej ale to nie ja ustaliłem jak to działa. Po prostu dostałem parę razy po dupie i zrozumiałem jakie są zasady tej gry i dodatkowo zdałem sobie sprawę że to idealistyczne podejście do kobiet i miłości jest jedną z głównych przyczyn moich niepowodzeń w sferze uczuć. Miłość to wojna ;-)
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Kiya 19 paź 2013, 05:38
kotyk napisał(a):( Dean )^2, to wszystko brzmi jak ogromnie przedmiotowe podejście do dziewczyn. 'Wyrwać' jak najwięcej, żeby 'potrenować' i poczuć się lepiej? A ja naiwna myślałam, że w relacjach damsko-męskich chodzi o coś głębszego.. Bardzo to smutne :(

Dokładnie.

( Dean )^2, a Ty chciałbyś, żeby dziewczyna, która Cię całuje, chwilę wcześniej całowała innego, a chwilę później następnego? Szanujmy się trochę nawzajem.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg