Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mark123 13 paź 2013, 13:37
Ja zaś mam twarde serce i miękki tyłek; opcja też raczej zła.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Autodestrukcja 13 paź 2013, 14:46
mark123, ee tam jak masz twarde serce to twarda dupa jest Ci nie potrzebna :)
Autodestrukcja

Samotność

przez mark123 13 paź 2013, 14:51
Autodestrukcja napisał(a):mark123, ee tam jak masz twarde serce to twarda dupa jest Ci nie potrzebna :)

Myślę, że jednak jest, bo z miękką jestem c.pa, a nie facet.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ala1983 13 paź 2013, 15:00
Dobrze, że jesteście.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez devnull 13 paź 2013, 15:53
Ja to przechodzę samego siebie, zarejestrowałem się znowu na sympatii :D i jeszcze abonament wykupiłem. Jak na razie poznałem 3 babska i idzie mi nieźle ;P

-- 13 paź 2013, 15:56 --

tanczaca_skarpetka napisał(a):Za do samotności na starość; nie martwcie się :) Państwo zalegalizuje eutanazję i będzie się nas pozbywać. System nie będzie wstanie utrzymać tylu starych ludzi i to nie tyczy się tylko nas ale całego zachodu. W USA za kilkadziesiąt lat 42% populacji to będą starcy :D U nas będzie jeszcze gorzej.

Na dzieci też nie ma co liczyć jako, że żyjemy w kulturze hedonizmu i egoizmu, a starzy to tylko zbędny balast dla wszystkich. Ich mądrość jest bezwartościowa bo świat za szybko isę zmienia

Jak pięknie opisane, do tego zmierza kapitalizm, egzekucja najsłabszych jednostek, w zamian bogactwo dla najsilniejszych.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Kalebx3 13 paź 2013, 16:28
Ja to przechodzę samego siebie, zarejestrowałem się znowu na sympatii i jeszcze abonament wykupiłem.

Do czego to już doszło , abonamenty .
Kiedyś to był czas dla normalnie- romantyków , podobała Ci sie kobieta , to musiałeś tak bajerować , żeby chwyciło , a teraz abonamenty ,,,forum , fora i do wora ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez NieznanySprawca 13 paź 2013, 16:40
egzekucja najsłabszych jednostek, w zamian bogactwo dla najsilniejszych.

to nawet brzmialoby przyzwoicie, optymistycznie dla gatunku, wiesz.
a fakty sa takie, ze mlodzi, piekni, na stanowiskach dzieci miec nie chca/maja jedno, a duze "rodziny" produkuje patologia, matka jakas przymulona, o antykoncepcji nie slyszala, wyslowic sie nie umie, ojciec alkoholik bez zebow z brudnymi lapami, a w tle 5 umorusanych dzieci o tepych spojrzeniach. :great:
prawa natury postawione na glowie. :mrgreen:
NieznanySprawca

Samotność

przez Kalebx3 13 paź 2013, 16:44
mówisz o Polakach ,bosych Afrykańczykach ,czy ogólnie calej reszcie ? Bogacze też pragna dzieci i maja ich czasem wielu
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez NieznanySprawca 13 paź 2013, 16:50
Kalebx3, oczywiscie europejczykach, z naciskiem na mlodych polakow :mrgreen: . W krajach arabskich/Azji/Afryce spoleczenstwa sa zdrowe pod tym wzgledem.

-- 13 paź 2013, 16:52 --

poza tym, bogaczy jest niewielu, to nie oni sa trzonem nowoczesnego spoleczenstwa, a zasobna klasa srednia, i tu jest chyba podstawowy problem.
bo patologia tam nie zwraca uwagi na takie detale, ze jak dziecko sie urodzi, to trzeba wykarmic, ubrac, wyksztalcic.
NieznanySprawca

Samotność

przez Abbey 13 paź 2013, 18:49
chciałabym zawyć z samotności, ale nawet na to nie mam sił
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez ( Dean )^2 13 paź 2013, 20:08
Zdaje sobie sprawę powoli że moja patologiczna potrzeba miłości i akceptacji jest jedną z głównych przyczyn mojej samotności. Zdaje mi się podświadomie że gdybym kochał i był kochany to moje życie było by piękne i mógłbym być szczęśliwy ale tak nie jest,miłość poprawiła by je tylko trochę,nie ,czuł bym się może wadliwy niezaslugujacy na miłość ale wciąż byłbym nieszczęśliwy. Nie zbawi mnie to teraz rozumiem. Dopóki nie przestane się bać,nie zaakceptuje swojego życia i nie zacznę robić czego
ś co mnie pasjonuje to będę kręcił się w kółko do końca moich dni.
Taka urodzinowa refleksja nt. samotności.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez los_historicos 13 paź 2013, 22:03
Sto lat :)
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez Autodestrukcja 13 paź 2013, 22:04
los_historicos napisał(a):Sto lat :)

.. w czasach zarazy
Autodestrukcja

Samotność

przez carlosbueno 13 paź 2013, 22:09
NieznanySprawca napisał(a):Kalebx3, oczywiscie europejczykach, z naciskiem na mlodych polakow :mrgreen: . W krajach arabskich/Azji/Afryce spoleczenstwa sa zdrowe pod tym wzgledem.

-- 13 paź 2013, 16:52 --

poza tym, bogaczy jest niewielu, to nie oni sa trzonem nowoczesnego spoleczenstwa, a zasobna klasa srednia, i tu jest chyba podstawowy problem.
bo patologia tam nie zwraca uwagi na takie detale, ze jak dziecko sie urodzi, to trzeba wykarmic, ubrac, wyksztalcic.

Na zachodzie dzieci tez w dużej mierze rodzi patologia; murzyńska, muslimska ale i rodzima tam to się nawet opłaca bo im więcej dzieci tym większe zasiłki i szansa na dostanie większego mieszkania socjalnego. Tam nawet bardziej opłaca się finansowo nie pracować, mnożyć się jak pracować za minimum i być samotnym.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg