Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez jedyna 12 paź 2013, 16:24
Kestrel
przynajmniej mozemu tu pogadac...wole napisac do ludzi ktorych nigdy nie widzialam i nie znam niz tych ktorych znam i mnie otaczaja...

-- 12 paź 2013, 16:28 --

Papierowe torby i rozzłoszczone głosy
Pod niebem z pyłu
Kolejna fala napięcia
Wypełniła mnie więcej niż do pełna
Całe moje gadanie o podejmowaniu działań
Te słowa nigdy nie były prawdą
Teraz jestem pełen wątpliwości
(Oni znowu wytykają mnie palcami)
Winny poprzez skojarzenia
(Po raz kolejny ty wytykasz mnie palcami)

Chcę uciec
Nigdy się nie żegnać
Chcę znać prawdę
Zamiast zastanawiania się, dlaczego
Chcę poznać odpowiedzi
Dosyć kłamstw
Chcę zamknąć drzwi
I otworzyć swój umysł ,...
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Sorrow 12 paź 2013, 18:28
grsec napisał(a):A jest tutaj ktos kto nie pije alkoholu i jest zapraszany do znajomych? Lub w ogole.. zapraszany? Albo czy ma znajomych do wyjscia poza 4 sciany?

Byłem ale mnie generalnie rzecz biorąc grupowe spotkania nudzą. W tym roku parę razy spotkałem ludzi z internetu, to tyle. Było to dość satysfakcjonujące choć za rzadko się zdarza.
Raz spotkałem starego znajomego i przeszedłem się z nim i jego paczką na koncert. Nudno było.
Lubię spotykać ludzi pojedynczo tak by móc sobie pogadać.

Samotność

przez los_historicos 12 paź 2013, 18:33
Witajcie. Któż w was chciałby dostać lub kupić takie okulary? Ja bardzo.
Obrazek
podkład ale to chyba każdy zna
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kiya 12 paź 2013, 18:36
los_historicos, aaaaw ._.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez kolekcjoner snów 12 paź 2013, 18:43
los_historicos, lepiej by już było zainwestować w dziewczynę na noc ;)
kolekcjoner snów

Samotność

przez los_historicos 12 paź 2013, 18:47
kolekcjoner snów, mam taką zasadę że pewnych rzeczy, szczególnie jeśli to pierwszy raz, się nie kupuje. A w ogóle ja o niebie, ty o chlebie :P
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez kolekcjoner snów 12 paź 2013, 18:49
los_historicos, wszystko coś kosztuje. Czasem tylko pieniądze czasem wysiłek jakim jest poznanie kogoś i nawiązanie kontaktu ;) Chyba o tym samym jednak skoro piszesz o pierwszym razie :P
kolekcjoner snów

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 12 paź 2013, 21:07
Za do samotności na starość; nie martwcie się :) Państwo zalegalizuje eutanazję i będzie się nas pozbywać. System nie będzie wstanie utrzymać tylu starych ludzi i to nie tyczy się tylko nas ale całego zachodu. W USA za kilkadziesiąt lat 42% populacji to będą starcy :D U nas będzie jeszcze gorzej.

Na dzieci też nie ma co liczyć jako, że żyjemy w kulturze hedonizmu i egoizmu, a starzy to tylko zbędny balast dla wszystkich. Ich mądrość jest bezwartościowa bo świat za szybko isę zmienia

Samotność

przez Arhol 13 paź 2013, 11:05
Jeżeli "starość" ma wyglądać tak że będzie sie niedołężnym dziadem,z depresją,i "emeryturą" godną egzystencji nie psa,ale robala...
to już wole zostać zutylizowany .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Candy14 13 paź 2013, 11:51
Na dzieci też nie ma co liczyć jako, że żyjemy w kulturze hedonizmu i egoizmu, a starzy to tylko zbędny balast dla wszystkich. Ich mądrość jest bezwartościowa bo świat za szybko isę zmienia

Jezeli w ten sposob wychowalo sie dziecko to zasluzylo na to zeby zostac porzuconym. Na starosc zbieramy plony naszego rodzicielstwa
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Daniek 13 paź 2013, 12:47
Niestety mam problemy, z zawieraniem nowych znajomości. Można powiedzieć, że w jakimś stopniu jestem aspołeczny (nie potrafię zaufać nowo poznanym osobom), trzymam się tylko ludzi, których znam od dziecka, mimo że i tak nie czuję się pewnie przy nich. Nigdy nie prosiłem o pomoc bliskich osób, mimo że taka pomoc bardzo by mi pomogła, nawet szczera rozmowa, ale wiem, że moje problemy były by potem tematem tabu. Przykre to jest, ale wole trzymać się ich, niż być samotny, czego na prawdę bardzo się boję i z dnia na dzień coraz bardziej zaczynam wierzyć, że "samotny" zostanę już do końca życia...

Samotność

przez Lunathick 13 paź 2013, 13:07
To prawda, żyjemy w czasach hedonizmu i ogromnego egoizmu.
Egoizm był od zawsze, ale nigdy nie w takim stopniu :-)
Cóż, mamy pecha.
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie"

Samotność

przez Daniek 13 paź 2013, 13:11
Niestety, w tych czasach jeśli ktoś ma zbyt miękkie serce, to musi mieć i twardy tyłek. Ja niestety mam zbyt dobre serce, potrafię uszczęśliwiać innych kosztem swoim. A najgorsze jest to, że nie którzy to bardzo wykorzystują

Samotność

przez Candy14 13 paź 2013, 13:26
Daniek, nic dziwnego skoro nie masz rownowagi i swoim kosztem chcesz kogos uszczesliwic. Sam sie prosisz o wykorzystanie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg