Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Abbey 11 paź 2013, 21:06
To może wyrażę się inaczej - zazdroszczę, że ludzie WYCHODZĄ Z LUDŹMI. Obojętnie, czy z przyjaciółmi, czy ludźmi ledwo znanymi.
Ale WYCHODZĄ.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez PJT 11 paź 2013, 21:58
a w czym problem w psychice czy brakiem ludzi?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez mark123 11 paź 2013, 22:06
Mnie osoby z grupy tylko raz proponowały, żebym z nimi szedł np. na piwo, ale odmówiłem. Może bym się zgodził, gdybym miał pewność, że nie mają złych zamiarów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Abbey 11 paź 2013, 22:07
Nigdy nikt mi nic nie zaproponował, zawsze byłam jakaś "inna" i odtrącana od społeczeństwa. :roll:
Obrazek

Samotność

przez grsec 11 paź 2013, 22:15
A jest tutaj ktos kto nie pije alkoholu i jest zapraszany do znajomych? Lub w ogole.. zapraszany? Albo czy ma znajomych do wyjscia poza 4 sciany?
grsec

Samotność

przez los_historicos 11 paź 2013, 22:15
Witajcie. Właśnie skończyłem przyglądać się meczowi. Oczywiście przyglądałem się z politowaniem wiedząc że nasi piłkarze pokażą się z "najlepszej" strony i moje oczekiwania zostały spełnione szczególnie.
U mnie to jest tak, że jak jestem w nowej grupie ludzi to ci często chcą mnie socjalizować to zapraszają na wyjścia ale uparcie odmawiam. W końcu stwierdzają że nie warto kopać się z koniem i nie zapraszają ad personam. Oczywiście przychodzą zaproszenia na FB na wydarzenia osiemnastkowe ale one mnie nie ruszają. Liczba osiemnastek jakie ja zaliczyłem to 3 podczas gdy inni zaliczyli 30.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez PJT 11 paź 2013, 22:21
grsec napisał(a):A jest tutaj ktos kto nie pije alkoholu i jest zapraszany do znajomych? Lub w ogole.. zapraszany? Albo czy ma znajomych do wyjscia poza 4 sciany?

ja nie piłem, czasem dostane zaproszenie na fb, ale albo klubowka za ktorymi nie przepadam, albo jakieś kulturalne (na czym sie nie znam)
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Abbey 11 paź 2013, 22:22
Ja nie zaliczę ani jednej.
Od stycznia w mojej klasie zaczyna się rok z osiemnastkami. A podczas swojej - także w styczniu - przeleżę cały dzień w łóżku wyjąc. Jak zwykle. Akurat wypada w niedzielę...
Obrazek

Samotność

przez grsec 11 paź 2013, 22:25
PJT napisał(a):
grsec napisał(a):A jest tutaj ktos kto nie pije alkoholu i jest zapraszany do znajomych? Lub w ogole.. zapraszany? Albo czy ma znajomych do wyjscia poza 4 sciany?

ja nie piłem, czasem dostane zaproszenie na fb, ale albo klubowka za ktorymi nie przepadam, albo jakieś kulturalne (na czym sie nie znam)

Na fb sie nie liczy - mowie o realnych.
grsec

Samotność

przez PJT 11 paź 2013, 22:26
ja koncze 30stke w lutym i takze nie mam planow ani perspektyw, moze ktos z forum mnie gdzies wyciagnie ?
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez jedyna 12 paź 2013, 13:46
PJT
a ja zaczynam 30-stke juz w grudniu;-)i nadal jestem stara panna ehhehe
planow nie ma zadnych bo co tu swietowac?

a jak Wam mija sobota...u mnie jak zawsze samotnie bez tej drugiej polowki dobrze ze jest synek to on mnie trzyma w pionie ale smuci mnie czas w samotnosci

do mojego centrum rehabilitacji przychodzi sporo starszych ludzi,,,sporo jest tez samotnych ktorzy zawsze jak z nimi rozmiawiam mowia mi ze nie ma nic gorszego niz samotnosc,,,i tak patrze na te babcie na tych dziadkow co szukaja towarzystwa,siedza i przeciagaja czas rehabilitacji zeby tylko byc tam gdzie ludzie
bo czeka ich samotnosc po powrocie do domu,,,i widze siebie za parenascie lat...przygnebiajaca wizja
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez PJT 12 paź 2013, 15:00
przykre rzeczy piszesz
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez jedyna 12 paź 2013, 15:51
PJT
wiem ze to przykre...
czasem mam tak ze ciesze sie ze jestem sama...ale czasem jest mi zle
kazdy z nas ma inna osobowosc,inne potrzeby

ja zmienilam sie
jak zaczelam brac leki i leczyc sie na depresje mialam 20-21 lat
inaczej patrzylam na swiat
duzo podrozowalam przed choroba
myslam ze temu sie poswiece...uwielbialam wolnosc-zawsze dobrze czulam sie bedac w Grecji czy we Wloszech-uwielbiam slonce

taka nie zaleznosc

a teraz mam 30 lat i wiele spieprzonych zwiazkow z mojej winy
wiec wiem ze to jak jest to ja sie do tego przyczynilam;-)glupia jestem i bylam...

-- 12 paź 2013, 16:03 --

To jakbym był paranoikiem, oglądającym się za siebie
To jakby trąba powietrzna w mojej głowie
To tak, jakbym nie mógł zatrzymać tego, co słyszę wewnątrz
To tak, jakby ta twarz wewnątrz była tuż pod skórą
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Arhol 12 paź 2013, 16:10
Moim towarzyszem niezmiennie w soboty jest od ~4 lat - komputer,blaszane pudło i ludzie w sieci są moim towarzystwem.
Jest jeszcze rodzina, z którą interakcje są zupełnie nonsensowne,bo jaki jest cel słuchać przewałkowanej miliard razy krytyki o wszystko...?
Nuuda.
To wolę sieć.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg