Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Abbey 15 lut 2012, 18:30
Co do wesel, właśnie dostałam zaproszenie na maj. Muszę jakoś bardzo grzecznie podziękować, nie chcę siedzieć ciągle przy stole, a bawić się nie potrafię...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez SadSlav 16 lut 2012, 00:37
arhol napisał(a):SadSlav, facet ma o tyle łatwiej, że nie musimy mieć wybitnie pięknej gęby, wystarczy jako-taka budowa ciała i już nie jest źle pod względem wyglądu :P.

Coś mam za dobry nastrój chyba.

Kogoś znajdziemy w końcu. z 2 strony życie singla nie jest takie podłe :P .

No ale ja jestem kurduplem, nie wyglądam na swój wiek i jestem szczupły strasznie. Taki combos robi różnice ;)

No ale trudno żyje się dalej...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez idle 16 lut 2012, 12:05
Dobra, moje poczucie własnej wartości wróciło na poziom neutralny nie będę Wam już zawracać głowy ;)
idle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez kornelia_lilia 16 lut 2012, 12:31
A ja po ostatnich doświadczeniach tylko się upewniłam, że nie nadaję się do życia w społczeństwie i że jestem skazana na samotność, bo nic z siebie nie potrafię wydobyć i to tyle z mojej strony w tym temacie. Dziękuję.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Samotność

przez nextMatii 16 lut 2012, 12:50
Kornelia lilia co Ty za glupoty wypisujesz??...te doswiadczenia to przeszlosc jutro moze Cie pozytywnie zaskoczyc...
Kazde jutro przynosi NOWE Zycie....
nextMatii

Samotność

przez mephion 16 lut 2012, 13:39
A ja tam lubię sobie czasem kulasami powywijać... O ile kontakty międzyludzkie czasem sprawiają mi problem, to tam gdzie słowa są niepotrzebne idzie mi całkiem dobrze.

Samotność

przez kornelia_lilia 16 lut 2012, 13:51
nextMatii napisał(a):Kornelia lilia co Ty za glupoty wypisujesz??...te doswiadczenia to przeszlosc jutro moze Cie pozytywnie zaskoczyc...
Kazde jutro przynosi NOWE Zycie....

Te doświadczenia drastycznie wpływają na moją samoocenę i kształtują mój światopogląd. Niestety nie można się od wspomnień odciąć grubą kreską i zaczać nowy etap w życiu. I skoro ktoś twierdzi, że nie daje innym nic z siebie to może tak jest, może jestem niezdolna do życia w grupie, w duecie.
Może jestem gorsza niż myślałam :roll: ale jeszcze mam w sobie odrobinę nadziei na lepsze jutro.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Samotność

przez nextMatii 16 lut 2012, 13:56
To dobrze,ze masz i miej masz dola to minie....i jestes wspaniala wartosciowa...i zaslugujesz na szczescie...tylko daj sobie szanse na nie.
nextMatii

Samotność

przez Dariusz_wawa 16 lut 2012, 13:57
kornelia_lilia napisał(a): Niestety nie można się od wspomnień odciąć grubą kreską i zaczać nowy etap w życiu.

Zapewniam Cię że można , wiem to z autopsji.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Samotność

przez halenore 16 lut 2012, 14:02
Dariusz_wawa napisał(a):
kornelia_lilia napisał(a): Niestety nie można się od wspomnień odciąć grubą kreską i zaczać nowy etap w życiu.

Zapewniam Cię że można , wiem to z autopsji.

Przepis poproszę. :D
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Samotność

przez kornelia_lilia 16 lut 2012, 14:10
Dariusz_wawa, Ty masz "nowe" życie, nowe plany i marzenia i masz z kim ( i za co) je realizować. A nie każdy ma tyle szczęścia.

nextMatii, dziękuję Ci Mateusz. Tobie również życzę szczęścia ;)

Samotność

przez Dariusz_wawa 16 lut 2012, 14:23
kornelia_lilia napisał(a): Ty masz "nowe" życie, nowe plany i marzenia i masz z kim ( i za co) je realizować.

Myślę ze najważniejsze jest zrozumieć co się chce w życiu i postawić sobie cele do realizacji. Mi naprawdę było trudno zaczynać wszystko od nowa po prawie 30 latach ale sie daje :D Jesteś młodą osobą więc wszystko przed Tobą a nie tak jak ja myślałem że już wszystko za mną.
Może brzmi to jak gadanie starego zgreda ale wiem co mówię. :D

Samotność

przez nextMatii 16 lut 2012, 14:46
kornelia_lilia, nie dziekuje bo zapesze :D , ale na to szczcie po prostu trzeba być otwartym...........
Darek był i popatrz :D jaki szcześliwy...
nextMatii

Samotność

przez Dariusz_wawa 16 lut 2012, 14:58
nextMatii napisał(a):kornelia_lilia, nie dziekuje bo zapesze :D , ale na to szczcie po prostu trzeba być otwartym...........
Darek był i popatrz :D jaki szcześliwy...

Mateusz masz rację tylko aby to zrozumieć i zrobić musiałem przejść przez piekło :D

Sortuj wg