Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:53
wykorzystalam sytuacje zeby sie zachować tak dziewczyńsko : P jakis foch czy cos, zeby odreagowac tego autodestruktora
:D
Autodestrukcja

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 21:07
Autodestrukcja, Kolejny foch do kolekcji.

zapiszę sobie na mojej ścianie trofeów
. :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 21:51
Dobra, więc jeżeli faceci nie mają większych wymagań, to skąd tyle samotnych kobiet?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez NieznanySprawca 05 paź 2013, 21:56
Kiya,
a) ten zly, tamten niedobry, nieudacznik, nie w moim typie, etc etc
b) sa na prawde brzydkie :pirate:
c) maja zamknieta postawe, unikaja kontaktow z ludzmi, sprawiaja wrazenie chlodnych, "nie do zdobycia", zdystansowanych, czym odpedzaja potencjalnych adoratorow 8)
d)wiele kobiet w ostatnich czasach sie zali" jestem taaka atrakcyjna, wyksztalcona, cudowna", ze faceci sie mnie boja(ze, w praktyce, nie maja u niej szans), i dlatego jestem sama (nie wiem, w ilu przypadkach to narcyzm, a w ilu prawda).
Tak to widzi nieznanysprawca 8)
Ostatnio edytowano 05 paź 2013, 22:02 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 22:01
NieznanySprawca, to ja pewnie podchodzę pod b i c :P

Samotność

przez NieznanySprawca 05 paź 2013, 22:04
Kiya, my tu wszyscy z defektami, widocznymi na pierwszy rzut oka, czy nie : P
NieznanySprawca

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 22:06
No tak, ale wciąż toczy się batalia o to, jakie to kobiety są złe, że nie chcą wybrakowanych facetów. A wybrakowanych kobiet nawet wybrakowani faceci nie chcą :P

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 22:06
Dobra, więc jeżeli faceci nie mają większych wymagań, to skąd tyle samotnych kobiet?

To też fascynujące zjawisko,zauważalne nawet przeze mnie,gdy raz na stulecie udaje się do świata zewnętrznego.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 22:09
Kiya napisał(a):No tak, ale wciąż toczy się batalia o to, jakie to kobiety są złe, że nie chcą wybrakowanych facetów. A wybrakowanych kobiet nawet wybrakowani faceci nie chcą :P

z mych obserw wynika, że ci z defektami tymbardziej czasem nie chcą tych z defektami, a ci bez defektow czasem z defektami innych sobie nieźle radzą
o. :D

grunt by defekt partnera nie rzucil swiatla na czyjeś dobre imię niestety
Ostatnio edytowano 05 paź 2013, 22:10 przez Autodestrukcja, łącznie edytowano 1 raz
Autodestrukcja

Samotność

przez Pieprz 05 paź 2013, 22:09
Kiya napisał(a):Dobra, więc jeżeli faceci nie mają większych wymagań, to skąd tyle samotnych kobiet?

bo kobiety mają wymagania!
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 22:11
ja raczej wskazywalam na dodatni wspolczynnik feminizacji
Autodestrukcja

Samotność

przez NieznanySprawca 05 paź 2013, 22:14
Kiya, pisalem juz nie raz, ze nie mam nic przeciw temu, ze kobiety:
że nie chcą wybrakowanych facetów.

... bo to cholerne prawo natury. Ba, to zjawisko z wszech miar pozytywne. Ale zawsze roztrzasam to dosc zimno (wrecz brutalnie czasem) z obydwu stron, ja szukam w tym wszystkim regul gry miedzyplciowej, nie krytyki kobiet/mezczyzn jako takich.
A zjawisko przez Ciebie opisane jak najbardziej zauwazam, i, no coz rzec :mrgreen: Dupy bol.

-- 05 paź 2013, 22:16 --

ja raczej wskazywalam na dodatni wspolczynnik feminizacji

ale masz na mysli "samotnosc z wyboru", w sensie "ja sie samorealizuje, ja wole otwarte zwiazki/seks bez zobowiazan/ja nie zamierzam byc zabawka faceta etc etc"? Bo tego tu nie bralem pod uwage, tylko te damy, ktore nie z wyboru sa same. Chociaz lansowany wzorzec kobiety "wolnej" od swej "roli wyznaczonej przez patriarchalny system( 8) :hide:)", tez na pewno ma na to jakis wplyw.
NieznanySprawca

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 22:21
NieznanySprawca, hehe niee :D http://pl.wikipedia.org/wiki/Wska%C5%BAnik_feminizacji

kobiet jest po prostu za dużo :D ( pewnie gejow stosunkowo jest podobna ilosc do lesbijek... hmm ciekawe )
Autodestrukcja

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 22:22
A tak ładnie się chłopak rozpisał :P

Sortuj wg