Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:14
Kestrel napisał(a):Jedna rzecz mnie tylko w płci przeciwnej irytuje w kwestii samodzielności i "siły", ( a część panien takową postawę wykazuje),że facet zawsze ma być niczym niezwzruszona bryła stali i nigdy się nie łamać,że zawsze można na nim polegać,ale jak ona się "rozpier****" psychicznie,czy chorobą,to ma prawo być słaba i zwalić wszystko na chłopa.
curwa mać,oczekujesz czegoś od partnera - DAJ to samo,albo nadrób czymś innym,nie "nie robię nic a on niech zapierdala"
Ale na szczęście aż tak wiele takowych "księżniczek" chyba nie ma.

nie znam zadnej takiej :D
Autodestrukcja

Samotność

przez ( Dean )^2 05 paź 2013, 20:15
Autodestrukcja napisał(a):Dean wiem ze mozna poleciec na kogos z problemamy, posranstwami, wrazliwoscia, mozna. wypisujecie poszczegolne wlasnosci, nie bacząć na całość.

Wiem i ja właśnie O TYM mówię....

Większość ludzi wokół mnie nie ważne jacy są:mali,duzi,grubi,chudzi,śmiali i nieśmiali,wszyscy kogoś mają....a ja nie.Dlatego czuję że czegoś mi brak(nie wiadomo czego) i nie zasługuje na miłość.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:16
NieznanySprawca napisał(a):carlosbueno, gdybys umial tak licytowac na aukcjach, jak umiesz licytowac sie na frajerstwo, to bylbys milionerem 8)

moze carlosbueno jest masochistą ? carlos, obczaj sobie ,,wenus w futrze" itp de Sade moze
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 20:16
Kestrel, mamy też pracować w kopalniach albo w stoczni? Różnice między płciami mają swoje powody. Chcesz mieć dziewczynę, czy babochłopa?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:17
Kiya napisał(a):Kestrel, mamy też pracować w kopalniach albo w stoczni? Różnice między płciami mają swoje powody. Chcesz mieć dziewczynę, czy babochłopa?

czyli jesli nie oczekuje od chlopa bycia robotem do zabijania to znaczy ze jestem babochlopem? :(
Autodestrukcja

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 20:18
Autodestrukcja, Nie generalizuje,albo może zbytniego "bulwersa" podłapałem.
Aczkolwiek żadne stereotypy nie powstały "ot tak"

Ach no i zapomniałem o godności w tych wszystkich cechach .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez NieznanySprawca 05 paź 2013, 20:18
Kestrel, mamy też pracować w kopalniach albo w stoczni? Różnice między płciami mają swoje powody. Chcesz mieć dziewczynę, czy babochłopa?

Poniekad racja.
Tylko w tej sytuacji co z parytetami :mrgreen: <wiem, offtop>
NieznanySprawca

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 20:20
Autodestrukcja napisał(a):
Kiya napisał(a):Kestrel, mamy też pracować w kopalniach albo w stoczni? Różnice między płciami mają swoje powody. Chcesz mieć dziewczynę, czy babochłopa?

czyli jesli nie oczekuje od chlopa bycia robotem do zabijania to znaczy ze jestem babochlopem? :(

Nie, chodzi o to, że ma się nie rozklejać.
Czyli jakby się popłakała, to trzeba jej powiedzieć "nie płacz, bądź mężczyzną!" :D
(trzeba by też zmienić porzekadło "kto ty jesteś, chłop, czy baba?")

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:22
Kestrel napisał(a):Autodestrukcja, Aczkolwiek żadne stereotypy nie powstały "ot tak"

no. tak, ale mozna to interpretowac tak, ze kobiety oczekują czegos nierealnego czyli supersamca, ktorym po prostu d tak stac się nie mozna, a mozna interpretowac to tak ze facet ma nie byc niezaradną pipą ( kobieta tez nie powinna byc wiecznie dzieckiem ) jaką promują dzisiejsze media .. rureczki, rajbaneczki kfiatek we włosach i kafka ze starbucksem.
hipsta.
Autodestrukcja

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 20:23
Chcesz mieć dziewczynę, czy babochłopa?

Helga,48 czy 50 w bajcepsie?
Nie pjerdol tylko podaj stejki ( w tle ordynarny bek zdolny zbudzić martwego w piekle) :mrgreen:

Kiya, Wszystko bez przesady,wiadomo że może polegać,ale nie całkowicie :mrgreen:,chodzi mi tylko o to by obie strony starały się by związek był dobry,nie tylko jedna.
Choć kobiety mają ogólnie większe prawo bycie "ciapą" niźli chłopy :mrgreen:,lecz handluje z tym :mrgreen:
Autodestrukcja, Autodestruktorze.

Obrazek
Autodestruktorze pls. :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 20:24
Faceci też oczekują nierealnych superkobiet :P Obie płcie po prostu dostają trochę mniej, niż myślały, że dostaną, sprawa z głowy :P

-- 05 paź 2013, 20:25 --

Kestrel, i dlatego nie moglibyśmy być razem :P

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 20:26
no. tak, ale mozna to interpretowac tak, ze kobiety oczekują czegos nierealnego czyli supersamca, ktorym po prostu d tak stac się nie mozna, a mozna interpretowac to tak ze facet ma nie byc niezaradną pipą ( kobieta tez nie powinna byc wiecznie dzieckiem ) jaką promują dzisiejsze media .. rureczki, rajbaneczki kfiatek we włosach i kafka ze starbucksem.
hipsta.

Widząc takich gości w kieszeni nie otwiera mi się nóż,a conajmniej Koncerz,lub potrójny korbacz :mrgreen:
Powtórze się raz jeszcze,mówiłem tylko o CZĘŚCI kobiet,nie wszystkich.

-- 05 paź 2013, 19:27 --

Kiya, Toć to rzecz ludzka,że oczekuje się nie raz więcej niż można samemu dać :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez NieznanySprawca 05 paź 2013, 20:27
Kiya, statystyczny facet oczekuje od kobiety:
a)pulsu
b)ladnej buzi
c)nieco cycka, tylka etc
nie ma zadnego sensu porownywac wymagania wzgledem przeciwnej plci kobiet i mezczyzn
Faceci też oczekują nierealnych superkobiet

heeee 8) :shock:
NieznanySprawca

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:29
Kestrel napisał(a):
Chcesz mieć dziewczynę, czy babochłopa?

Obrazek
Autodestruktorze pls. :mrgreen:

Obrazek

tylko sie nie poplacz! :D
Autodestrukcja