Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 18:49
Trzeba urodzić się kimś innym.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez jetodik 05 paź 2013, 18:50
no czyli jakim?
mysle, ze zaslugiwanie nie ma tu nic do rzeczy ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez ( Dean )^2 05 paź 2013, 19:28
to nie wiem jak to nazwać..nadawaniem sie do miłości?

Widze że kobiety mnie nie chcą,wątpie zeby to był mój wygląd czy kasa...po prostu coś jest we mnie nie tak.Pewnie wrażliwość,widze że wrażliwi mają u kobiet przejebane,trzeba je czesciej olewać nieprzywiązywać się.Nie wiem co poza tym,no coś jest we mnie co odrzuca kobiety i tyle nikt mnie nie chce kochać choć zdaje mi sie ze nie ma zadnych "obiektywnych" czynnikow ktore by to powodowały,po prostu jest cos nie tak ze mna i kobiety to czują,gardzą takimi jak ja i tyle.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 19:32
( Dean )^2, owszem, jest coś z Tobą nie tak - nie potrafisz poprawnie używać interpunkcji. (sory, musiałam)
(aczkolwiek nie sądzę, by wszystkie kobiety uważały to za istotne kryterium w doborze partnera, więc musi chodzić o coś innego :p )

Samotność

przez Atalanta 05 paź 2013, 19:35
( Dean )^2 napisał(a):to nie wiem jak to nazwać..nadawaniem sie do miłości?

Widze że kobiety mnie nie chcą,wątpie zeby to był mój wygląd czy kasa...po prostu coś jest we mnie nie tak.Pewnie wrażliwość,widze że wrażliwi mają u kobiet przejebane,trzeba je czesciej olewać nieprzywiązywać się.Nie wiem co poza tym,no coś jest we mnie co odrzuca kobiety i tyle nikt mnie nie chce kochać choć zdaje mi sie ze nie ma zadnych "obiektywnych" czynnikow ktore by to powodowały,po prostu jest cos nie tak ze mna i kobiety to czują,gardzą takimi jak ja i tyle.

A myjesz się, zęby czyścisz, nogi Ci nie śmierdzą, nie jedzie Ci z pyska? :D czasami powody są prozaiczne

Samotność

przez ( Dean )^2 05 paź 2013, 19:36
Ech szkoda tu pisać czasem.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Atalanta 05 paź 2013, 19:41
Ja tylko żartowałam, poczucie humoru masz? :D Czasem trzeba zdobyć trochę dystansu do siebie :yeah:

Samotność

przez jetodik 05 paź 2013, 19:41
( Dean )^2, a widzisz, to nie ma nic wspólnego z zasługiwaniem, po prostu nie masz powodzenia, ja też nie, dlatego próbuje się rozwijać, zrobić coś ze słabościami, które mnie dyskwalifikują, żeby w przyszlośc mieć powodzenie, ale nie robię tego tylko dla kobiet, ogolnie dla normalnego życia, a Ty coś robisz w tym kierunku?

z tą wrażliwością chyba trafiłeś ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 19:48
Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?
Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

Reszty nie wiem.
Wiem tyle że siedzenie na forum gówno pomoże w tej kwestii (siebie też w to wliczam ;<).
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 19:52
Kestrel napisał(a):Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?
Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

Jako kobieta - potwierdzam.

Samotność

przez jetodik 05 paź 2013, 19:53
a co pomoże? :)

Samotność

przez carlosbueno 05 paź 2013, 19:54
Kestrel napisał(a):Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?

Reszty nie wiem.
Wiem tyle że siedzenie na forum gówno pomoże w tej kwestii (siebie też w to wliczam ;<).

Nie posiadam większości z tych cech a zaradność, pewność siebie i silną psychikę to mam -100 w skali od 0 do 100.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 19:55
Samorozwój,praca nad słabościami,odrobina szczęścia.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez jetodik 05 paź 2013, 19:57
carlosbueno, ja mam 4 z 12 tych cech :)

Sortuj wg