Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Abbey 03 paź 2013, 21:13
Nawet nie ma do kogo mordy otworzyć
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Uciekinier 03 paź 2013, 21:21
Vett napisał(a):Kiya, a informatyczki nie chcesz? :(

Informatyczka? :o toż to mój fach ! ja chcę ! :D
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Samotność

przez Kiya 03 paź 2013, 21:29
Vett, jak nie ma? Gadać możesz zawsze, najwyżej nie uzyskasz odpowiedzi :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 03 paź 2013, 21:38
Głupie pytanie mam. Niezupełnie w temacie samotności... Od 2-3 dni nie mogę wejść na sporą część wątków na tym forum. Zawsze pojawia się hasło: Bad gateway. Nie dzieje się tak na żadnym innym portalu, tylko na tym i tylko od tego czasu. O co może biegać?

Samotność

przez Abbey 03 paź 2013, 21:42
Kiya, jeszcze mnie przytul, ucałuj, daj masę książek i powiedz, że nigdzie nie muszę iść, mogę sobie odpocząć...

-- 03 paź 2013, 21:42 --

i idź ze mną na połowinki, nigdy mnie nie opuszczaj i w ogóle.
Obrazek

Samotność

przez mark123 03 paź 2013, 21:48
zmęczona_wszystkim napisał(a):Głupie pytanie mam. Niezupełnie w temacie samotności... Od 2-3 dni nie mogę wejść na sporą część wątków na tym forum. Zawsze pojawia się hasło: Bad gateway. Nie dzieje się tak na żadnym innym portalu, tylko na tym i tylko od tego czasu. O co może biegać?

Można spróbować usunąć ciasteczka, czasem pomaga.
A dlaczego tak się dzieje, tego chyba na razie nie wiadomo.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez los_historicos 03 paź 2013, 22:54
Vett napisał(a):Nawet nie ma do kogo mordy otworzyć

Moja metoda: wyślij na priv numer GG a potem jakoś to będzie. W ten sposób zawiązałem już jedną silniejszą znajomość. Co prawda kontakty się mocno rozluźniły to wspominam ten okres miło.
A ja? Dziś trochę pobyłem wśród ludzi, myślę że mój limit dzienny kontaktów społecznych się jeszcze nie wyczerpał ale jak zwykle nolajfię bo nie mam ochoty iść do ludków i jakoś mi to nie przeszkadza.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez Abbey 03 paź 2013, 22:55
nie umiem rozmawiać z ludźmi, jestem nudna i nie mam tematów
Obrazek

Samotność

przez vifi 03 paź 2013, 23:37
Głupie pytanie mam. Niezupełnie w temacie samotności... Od 2-3 dni nie mogę wejść na sporą część wątków na tym forum. Zawsze pojawia się hasło: Bad gateway. Nie dzieje się tak na żadnym innym portalu, tylko na tym i tylko od tego czasu. O co może biegać?

Nie wiem, u mnie działa w innej przeglądarce: Chrome albo IE.
Ja też, ale z kilkoma osobami potrafiłem sobie pogadać, mimo że u mnie to rozgadanie się długo zajmuje.

Samotność

przez los_historicos 04 paź 2013, 08:29
Ja to mam tak, że po pewnym czasie ludzie mi się nudzą ale jakiś kontakt udaje mi się nawiązać.

-- 04 paź 2013, 09:07 --

Vett, jakieś zainteresowania masz. Mogą być dziwne bo w końcu ktoś musi podglądać czy na "moją" trasę puszczą pociąg Pesa czy jakiś turbokible :D Temat zawsze jakiś by się znalazł. Nawet jak chcesz się wyżalić to napisz do kogoś, to pomoże.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez mark123 04 paź 2013, 10:55
vifi napisał(a):
Ja też, ale z kilkoma osobami potrafiłem sobie pogadać, mimo że u mnie to rozgadanie się długo zajmuje.

Też nie umiem rozmawiać z ludźmi, dotyczy to także internetu. W internecie umiem się wypowiadać, ale nie typowo rozmawiać.
Spośród wyraźnie aktywnych użytkowników tego forum jestem z tego, co widzę chyba najmniej umiejącą rozmawiać osobą.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Abbey 04 paź 2013, 14:00
mark123 napisał(a):
vifi napisał(a):

Też nie umiem rozmawiać z ludźmi, dotyczy to także internetu. W internecie umiem się wypowiadać, ale nie typowo rozmawiać.
Spośród wyraźnie aktywnych użytkowników tego forum jestem z tego, co widzę chyba najmniej umiejącą rozmawiać osobą.

No dokładnie. Co z tego, że nawet ktoś kiedyś do mnie zagada, skoro nasza rozmowa ma jakieś cztery zdania. Ewentualnie cztery rozbudowane wypowiedzi wciąż kończące się "aha".

Nie mam zainteresowań, a gdy je miałam, to zostały wykorzystane przez pewną złą osobę.
Obrazek

Samotność

przez Arhol 04 paź 2013, 15:46
U mnie pół na pół,czasem rozmówce zaciekawie,czasem rozmówca sie znudzi i doopa z tego,czasem mi rozmówca nie gra...loteriada
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Lunathick 04 paź 2013, 16:12
Poznałem dziewczynę, która mieszka 30 km ode mnie (Bytom - Tychy) i tak trochę mnie taka odległość odstrasza, choć wiem, że 30 km to znowu nie tak dużo.
Z drugiej jednak strony, jak tak pomyślę, że nie będę mógł w każdej chwili do niej zajść, to tak trochę demotywuje...
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie"

Sortuj wg