Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez devnull 28 wrz 2013, 23:50
Mi poprawił humor, jeden pacjent z tego forum - "Powietrzny Kowal" - zarejestrował się miesiąc temu, a już prawie 1000 postów.
Koleś wypowiada się w każdym dziale i nawija co mu ślina na język przyniesie :D Nie wiem czy tutaj płacą za ilość postów czy co,
ale raczej mu współczuję bo nie ma kompletnie życia albo to jednostka o wybitnym poziomie intelektualnym.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez carlosbueno 28 wrz 2013, 23:53
zaqzax-3, Powietrzny Kowal jest tu z przerwami od ponad roku i w ogóle jest z kosmosu. ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Powietrzny Kowal 28 wrz 2013, 23:53
Właśnie poooszło PW (nie robiiimy sztucznej histerii - uuuuu nie Obrazek)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mark123 29 wrz 2013, 00:18
carlosbueno napisał(a):nie mówię że nie trzymają, ale od wielu ludzi słyszałem w ost. latach że chodzenie do technikum to obciach, że chodzą tam za słabi za liceum a nie aż tak patologiczni i upośledzeni jak do zawodówki.

Teoretycznie licea i technika powinny mieć taki sam poziom.

elo napisał(a):teraz w liceach jest tak niski poziom ze nawet moj mlodszy brat tam sie przeniosl z technikum

U mnie w szkole średniej z niektórych przedmiotów poziom był w pewnym sensie nieco niższy niż w gimnazjum.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez elo 29 wrz 2013, 00:22
mark123 napisał(a):
elo napisał(a):teraz w liceach jest tak niski poziom ze nawet moj mlodszy brat tam sie przeniosl z technikum

U mnie w szkole średniej z niektórych przedmiotów poziom był w pewnym sensie nieco niższy niż w gimnazjum.

no tylko teraz jeszcze im polaczyli historie i wos w 1 przedmiot. podobnie z biologia i geografa (nie wiem jak z fizyka ale chyba tez) na miejsce ktorych wskoczyla przyroda :D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez Abbey 29 wrz 2013, 00:51
elo, o ile historia z wosem zostały połączone, a podręcznik jest warty podtarcia wiadomo czego... Tak godzin jest więcej. W pierwszej klasie obowiązywały przecież 2h historii i 1h wosu, a HiS-u są 4 godziny. (w tym szablonie od MENu, nie wiem jak to w poszczególnych szkołach wygląda). Poza tym przyrodę powinien mieć tylko profil bez żadnego przedmiotu przyrodniczego w rozszerzeniu. Mając 9h polskiego i mniej-więcej tyle samo historii, dorzucanie dodatkowych chemii, biologii itd. byłoby bezsensowne. Skoro już całkiem robią profile, to musieli jakoś te przedmioty połączyć.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez elo 29 wrz 2013, 00:54
szczerze to nie wiem jak to jest u innych bo mowilam na przykladzie mlodszgo brata (ma w rozszerzeniu matme i ang)
Vett napisał(a):Mając 9h polskiego i mniej-więcej tyle samo historii, dorzucanie dodatkowych chemii, biologii itd. byłoby bezsensowne.

kiedys to bylo norma
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Samotność

przez Abbey 29 wrz 2013, 01:01
elo, nie wiem co masz przez pojęcie "kiedyś". Ja porównuję po prostu siatkę naszą i roczników sprzed reformy. Mając 3 rozszerzenia (czy 4, jak mi się trafiło), nie sposób byłoby wcisnąć te zajęcia. I ustawić jakoś normalnie plan. (Sama mam odjętą biologię z nauczania - bo mam 5 fizyk i 5 geografii, a chcąc uczęszczać na dodatkową biologię nie ma takiej możliwości. Bo nauczyciel nie ma kiedy.)
Obrazek

Samotność

przez elo 29 wrz 2013, 01:22
Vett napisał(a):elo, nie wiem co masz przez pojęcie "kiedyś".

rozszerzen nie wpowadzili dopiero teraz bo wczesniej tez byly i dowalali mase innych przedmiotow do tego
to mialam na mysli ;)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Samotność

przez Abbey 29 wrz 2013, 01:35
elo, ależ ja to wiem i rozumiem ;) Nie wiem, może po prostu moja szkoła zaburza mi spojrzenie na sprawę - bo poprzednie roczniki mają tylko dwa rozszerzenia max, a w godzinach popołudniowych mają do wyboru ewentualnie jakieś zajęcia uzupełniające - jedna/dwie godziny w tygodniu. Choć w trzeciej klasie nawet ta wspominana wcześniej biologia odpada, gdy klasa nie ma tego profilu... I wychodzi im o wiele mniej zajęć w tygodniu.
I żeby nie było - nie jestem zwolennikiem tej reformy, bo zwęża widzenie ucznia, praktycznie nie ma możliwości nauki pozaklasowych przedmiotów, no i wybór np. ukochanej matmy skazuje na znienawidzoną fizykę.
Ale nie było takiego, co to by wszystkim dogodził
Obrazek

Samotność

przez carlosbueno 29 wrz 2013, 11:07
temat samotności a tu ciągle o szkole. Ja tam zdawałem maturę z historii w technikum 5- letnim a historię miałem tylko przez pierwsze 2 albo 3 lata po godzinie w tygodniu( a i tak historyk pół lekcji gadał o czymś innym zawsze) a do matury uczyłem się całkowicie samodzielnie. Właściwie to powinienem zdawać z matmy( wtedy nieobowiązkowej) ale mi i paru innym ze względu na upośledzenie w matematyce pozwolono zdawać historię.

Samotność

przez mrrafal 29 wrz 2013, 12:26
szkoła to koszmar. Później jest tylko gorzej :?

Samotność

przez Candy14 29 wrz 2013, 13:30
ee studia sa super
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez carlosbueno 29 wrz 2013, 13:33
Candy14 napisał(a):ee studia sa super

może nie super, ale lepsze niż szkoła, przynajmniej tam matematyki nie było :mrgreen: , no i ludzie normalniejsi.

Sortuj wg