Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 27 wrz 2013, 23:36
Czasami ma. Piątkowy wieczór, a ja nawet nie mam z kim wyjść, żeby sobie porozmawiać, itp.

Samotność

przez Nameless 27 wrz 2013, 23:41
Właśnie wróciłem z imprezy integracyjnej. 150 osób. Rozmawiałem, piłem, bawiłem a gry wróciłem w domu nikt na mnie nie czekał i łóżko dalej puste.
Trust me, I'm an engineer.

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 27 wrz 2013, 23:50
Mi już nawet nie chodzi o to, żeby ktoś czekał, bo to mało realne, ale właśnie o to, żeby chociaż się z ludźmi rozerwać chociaż trochę, a nie siedzieć tylko w swoim towarzystwie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Fatale 27 wrz 2013, 23:53
Wlasnie to mialam na mysli -.- ze tyle ludzi jest, z tyloma rozmawiam a i tak /cenzura/ czuje sie samotnie, juz, latwiej pojac co napisalam?
Byłam i jestem..

Samotność

przez devnull 28 wrz 2013, 01:32
Ja mam dziwny syndrom, coś mnie trzyma w domu, nie mogę się z niego wyrwać, gdy już się uda to bywa, że jest dobrze, spotkam się z kimś
i nie dość, że czas zleci to minimalnie humor się poprawi, ale to COŚ, przekraczając próg mieszkania i bloku jakoś odpuszcza, mam bardzo słabą
wolę a więc ciężko z motywacją. Ciągnie mnie do domu w którym same problemy, wyrocznią staje się komputer i tv.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Cays3r 28 wrz 2013, 12:52
zgadzam się z przedmówcami

żyjemy dziś w tłumie samotnych ludzi... o ironio...

Samotność

przez Miro 28 wrz 2013, 17:05
Popełniłem straszliwy błąd... Zacząłem odstawiać benzo samotnie, kompletnie nie przygotowany. Na dzień dzisiejszy nic mi tak nie przeszkadza jak niemożność porozmawiania z kimś na żywo, to mnie wręcz rozpierdziela od środka, gorsze od objawów odstawiennych, ta niemożność i samotność...
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Samotność

przez Abbey 28 wrz 2013, 18:48
Już ze dwa lata jestem w pewnej znajomości... Jesteśmy tak samo ironiczne, wredne, mamy te same zainteresowania, ale nie umiem z tego skorzystać. Nie umiem rozmawiać z ludźmi (bo jak miałam się tego nauczyć w wiecznej samotności), no i jest z innej grupy społecznej...
:(
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 18:53
no i jest z innej grupy społecznej...

8)
tzn? ona jest arystokratka, a Ty plebejuszka, czy moze Ty jestes arystokratka, a ona nedzny proletariat? :pirate:
chyba, ze jest cyganka, albo zydowka, i o to chodzilo.
NieznanySprawca

Samotność

przez carlosbueno 28 wrz 2013, 19:00
Co do tych grup społecznych to chyba na płaszczyźnie czysto koleżeńskiej aż tak nie przeszkadza, chyba że ta osoba z wyższej chce koniecznie spędzać czas w drogich restauracjach albo nie chcę się pokazywać z kimś ubranym za 100 zł a nie 5 tysięcy, ale chyba takie osoby nie są warte znajomości. ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez jedyna 28 wrz 2013, 19:22
nie ma to jak kolejny weekend w domu w kapciach przed tv
masakra
a pomyslec ze inni się bawia i ciesza z zycia...
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Shannon 28 wrz 2013, 19:24
jedyna napisał(a):nie ma to jak kolejny weekend w domu w kapciach przed tv
masakra
a pomyslec ze inni się bawia i ciesza z zycia...

skąd ja to znam.. :-|
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

Samotność

przez milady 28 wrz 2013, 20:20
Miro napisał(a):Popełniłem straszliwy błąd... Zacząłem odstawiać benzo samotnie, kompletnie nie przygotowany. Na dzień dzisiejszy nic mi tak nie przeszkadza jak niemożność porozmawiania z kimś na żywo, to mnie wręcz rozpierdziela od środka, gorsze od objawów odstawiennych, ta niemożność i samotność...

Rozejrzyj się, może jednak jest ktoś jednak..? A jeśli nie, to są też ludzie z forum, zawsze można się spotkać.

Vett napisał(a):Już ze dwa lata jestem w pewnej znajomości... Jesteśmy tak samo ironiczne, wredne, mamy te same zainteresowania, ale nie umiem z tego skorzystać. Nie umiem rozmawiać z ludźmi (bo jak miałam się tego nauczyć w wiecznej samotności), no i jest z innej grupy społecznej...
:(

Ojejciu, Vett, ja miałam tak samo. Laskę znałam bite 9 lat, cud miód i orzeszki, ale ja nie potrafiłam się do niej zbliżyć. No ona się starała, wiedziała o wszystkim, ale ja paradoksalnie jeszcze bardziej się od niej oddalałam. Miałam też tak w sumie z inną. Wszystkie znajomości po pewnym czasie z mojej winy się urwały.
Co masz na myśli, mówiąc "grupa społeczna"? Jakaś osobista klasyfikacja ludzi?

Samotność

przez Abbey 28 wrz 2013, 20:31
NieznanySprawca napisał(a):
no i jest z innej grupy społecznej...

8)
tzn? ona jest arystokratka, a Ty plebejuszka, czy moze Ty jestes arystokratka, a ona nedzny proletariat? :pirate:
chyba, ze jest cyganka, albo zydowka, i o to chodzilo.

To nic śmiesznego, ona szlachta, ja plebs, to ciut zaburza pojęcie o świecie. :roll: I najzwyczajniej mnie bolą teksty typu "och, zamówiłam sobie zajebiste kremy z Korei za 28278278378237232 $$" czy "a co za problem kupić kolejne markowe buty" :roll: Ciężko słuchać jak to ktoś ma problem, bo nie wie na jaki kolor pomalować ściany w nowym mieście, w którym ma mieszkanie, bo rodzice jej sprezentowali na rozpoczęcie studiów.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg