Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Nameless 26 wrz 2013, 22:52
@zmęczona_wszystkim

Czyli mówisz, że: "wy idźcie, ale ja nie"

Hipokryzja
Trust me, I'm an engineer.

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 26 wrz 2013, 22:56
Nameless napisał(a):@zmęczona_wszystkim

Czyli mówisz, że: "wy idźcie, ale ja nie"

Hipokryzja

Oj tam, jaka hipokryzja. Facet wbija do agencji i to jest oczywista oczywistość, ze nikt mu tam nie odmówi, chyba że kasy nie ma. A kobiecie mogą odmówić, a to już podwójna załamka, jak nawet w agencji cię odrzucą :smile:

Samotność

przez NieznanySprawca 26 wrz 2013, 23:01
zmęczona_wszystkim, to sie dzwoni, i stawia sprawe jasno, i pyta. ja widzialem taka rozmowe z zalatwianiem damy dla wietnamczyka pewnego nie znajacego polskiego/angielskiego, hahah, a zalatwiala moja siostra z kolezanka (ale mialy ubaw :mrgreen: )
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 26 wrz 2013, 23:03
NieznanySprawca napisał(a):zmęczona_wszystkim, to sie dzwoni, i stawia sprawe jasno, i pyta. ja widzialem taka rozmowe z zalatwianiem damy dla wietnamczyka pewnego nie znajacego polskiego/angielskiego, hahah, a zalatwiala moja siostra z kolezanka (ale mialy ubaw :mrgreen: )

wietnamczyk, ale chłop :D mnie to by policzyli chyba z kilka stawek wyżej

Samotność

przez Arhol 27 wrz 2013, 00:34
zmęczona_wszystkim napisał(a):
NieznanySprawca napisał(a):zmęczona_wszystkim, to sie dzwoni, i stawia sprawe jasno, i pyta. ja widzialem taka rozmowe z zalatwianiem damy dla wietnamczyka pewnego nie znajacego polskiego/angielskiego, hahah, a zalatwiala moja siostra z kolezanka (ale mialy ubaw :mrgreen: )

wietnamczyk, ale chłop :D mnie to by policzyli chyba z kilka stawek wyżej

W lupanarach niejedna z owych "cór zamtuza" pewnie jest bi,i pewnie niejedna woli "zabawić" się dla odmiany z osobniczką tej samej płci niźli wiecznie z facetami,nie sądzę by były jakieś cenowe różnice :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Miro 27 wrz 2013, 01:10
Wyleję z siebie co mi leży na wątrobie... Samotność jest przeyyyebana...

OK, Wcale mi nie lepiej :?
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 27 wrz 2013, 01:55
Kestrel napisał(a):W lupanarach niejedna z owych "cór zamtuza" pewnie jest bi,i pewnie niejedna woli "zabawić" się dla odmiany z osobniczką tej samej płci niźli wiecznie z facetami,nie sądzę by były jakieś cenowe różnice :lol:

Mam trochę inne informacje na ten temat, ale jakby któryś z panów był, to niech się przy okazji zapyta :D
Być może wola się zabawić, ale z ładną, młodą i szczupłą kobietką, a to, niestety, nie moja kategoria. Praca to praca, łatwiej i szybciej obsłużyć mężczyznę. Ale może to jakaś motywacja, żeby bardziej chętnie pracować i trochę odłożyć na szeroko pojętą rekreację? :mrgreen:

Samotność

przez Arhol 27 wrz 2013, 15:23
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Kestrel napisał(a):W lupanarach niejedna z owych "cór zamtuza" pewnie jest bi,i pewnie niejedna woli "zabawić" się dla odmiany z osobniczką tej samej płci niźli wiecznie z facetami,nie sądzę by były jakieś cenowe różnice :lol:

Mam trochę inne informacje na ten temat, ale jakby któryś z panów był, to niech się przy okazji zapyta :D
Być może wola się zabawić, ale z ładną, młodą i szczupłą kobietką, a to, niestety, nie moja kategoria. Praca to praca, łatwiej i szybciej obsłużyć mężczyznę. Ale może to jakaś motywacja, żeby bardziej chętnie pracować i trochę odłożyć na szeroko pojętą rekreację? :mrgreen:

Myślę że to robota jak każda inna,w myśl "klient nasz pan" za dużo nie mogą powiedzieć :mrgreen:

Myślę że też jeżeli klient/klientka nie śmierdzi,nie jest zbyt chamski/a czy jakichś dziwacznych fetyszy,to pół biedy,A że się nie jest zbyt urodziwym...
Myślisz że to dla nich problem? patrząc przez pryzmat ilu tam kawalerów-pijaków,śmierdzieli i innych cudów bywa,nie będzie z tym problemu :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 27 wrz 2013, 16:01
Kestrel napisał(a):
Myślę że też jeżeli klient/klientka nie śmierdzi,nie jest zbyt chamski/a czy jakichś dziwacznych fetyszy,to pół biedy,A że się nie jest zbyt urodziwym...
Myślisz że to dla nich problem? patrząc przez pryzmat ilu tam kawalerów-pijaków,śmierdzieli i innych cudów bywa,nie będzie z tym problemu :mrgreen:

Jest to jakieś pocieszenie :D no to nic mi nie zostało, tylko brać się do roboty, bo takie dowożenie "damy" gdzieś z daleka kosztowne jest :D

Samotność

przez Kiya 27 wrz 2013, 19:30
zmęczona_wszystkim, mówisz, że są braki na polskim rynku erotycznym? Więc sprawa prosta! Załóż własną działalność, zostań burdel-mamą :D Kwestia kariery i zaspokojenia seksualnego - z głowy! (a może i nawet miłość się znajdzie!)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 27 wrz 2013, 19:44
Kiya napisał(a):zmęczona_wszystkim, mówisz, że są braki na polskim rynku erotycznym? Więc sprawa prosta! Załóż własną działalność, zostań burdel-mamą :D Kwestia kariery i zaspokojenia seksualnego - z głowy! (a może i nawet miłość się znajdzie!)

:yeah: Jak pisałam wcześniej, to tak dla śmiechu sama sobie o tym pomyślałam.
Rynek wydaje się być nasycony, a na takie niszowe zapotrzebowanie ciężko się nastawiać :mrgreen: A te koszty na rozkręcenie biznesu:) Myślisz, że wtedy miałabym takie gratisy? Dziewczyny teraz kapryśne są:)

Samotność

przez devnull 27 wrz 2013, 22:09
Piątek wieczór, niby tacy samotni, a tu pustka :P
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Fatale 27 wrz 2013, 22:26
Niby tyle ludzi a tak samotnie.
Byłam i jestem..

Samotność

przez Nameless 27 wrz 2013, 23:16
@Fatale

Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.
Trust me, I'm an engineer.

Sortuj wg