Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ( Dean )^2 11 sie 2013, 18:50
Aj dobijacie mnie:)
W avie jest Mikołaj Cieślak z KMN,moje zdjęcie jest gdzieś na forum w odpowiednim dziale.

Zapytam z ciekawości , duzo ludzi przychodzi na takie spotkania? Jest jakiś podział wiekowy , według upodobań?
Więcej babek , czy facetów? I ile trwa rozmowa z jedną osobą?

Zasady speed dating'u są wyjątkowo proste.
Na początku zabawy każdy uczestnik otrzymuje kartę z numerami i imionami uczestników płci przeciwnej. Panie zajmują swoje miejsca, a panowie dosiadają się. Po 5-8 minutach (w zależności od ilości uczestników) organizator daje sygnał panom aby przesiedli się i zmienili partnerki. Panie zostają na swoich miejscach. Randkowanie trwa do momentu aż wszystkie pary będą miały okazję ze sobą porozmawiać.
Jeżeli któraś z osób zrobi na Tobie pozytywne wrażenie, to po zakończeniu rozmowy zaznaczasz to na swojej karcie z listą osób. Po zakończeniu spotkania organizatorzy zbierają wszystkie karty uczestników, sprawdzają je i jeśli dwie osoby wzajemnie się sobie spodobały – następnego dnia otrzymują one maila bądź smsa z imieniem i numerem telefonu drugiej osoby.

Tyle organizatorzy,jak sprawdze jak jest to opowiem.
" wsiadł do autobusu człowiek z mikrofonem na głowie"

a nie z liściem?:P
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 18:55
( Dean )^2, Lepiej sobie zmień avek bo zakrzywia postrzeganie Twojej osoby :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Kalebx3 11 sie 2013, 18:57
Cytuj:

Z liściem to w piosence , u Ciebie okularnik z mikrofonem.
wiesz , nie wiem czy bym sie odważyl na takie co , jak Ty chcesz iść.
Wolałbym się najarać trawy i wyrwać jaką pannę gdzieś w klubie . A tak jak Ty to troche mi to zwierzęcy spęd przypomina i nie wiem czy bym tam wytrzymał napięcie i nie wybuchł śmiechem , albo sperdoli+ł niby to do ubikacji sie wysikać.
Brawo u Ciebie za odwagę . Jak już Jaką wychaczysz to pochwal się zaraz . A zonaci też mogą tam wędkę zarzucić?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:00
Kalebx3 napisał(a):
Cytuj:

Z liściem to w piosence , u Ciebie okularnik z mikrofonem.
wiesz , nie wiem czy bym sie odważyl na takie co , jak Ty chcesz iść.
Wolałbym się najarać trawy i wyrwać jaką pannę gdzieś w klubie . A tak jak Ty to troche mi to zwierzęcy spęd przypomina i nie wiem czy bym tam wytrzymał napięcie i nie wybuchł śmiechem , albo sperdoli+ł niby to do ubikacji sie wysikać.
Brawo u Ciebie za odwagę . Jak już Jaką wychaczysz to pochwal się zaraz . A zonaci też mogą tam wędkę zanurzyć?

Ja też gratuluje odwagi ( Dean )^2
Zresztą dla mnie bezsensowne jest takie rozmowa 5-8 minut następny 5-8 minut następny :roll:
O czym można rozmawiać w takich skrojonym czasie. albo za grubszą potrzebą? :mrgreen:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez ( Dean )^2 11 sie 2013, 19:04
pochwale się tylko nie wiem czy sie z rozpędu nie zapisałem do złej grupy wiekowej :pirate:
Bo to tak było pod wpływem impulsu i nie popatrzyłem dokładnie:P
Będę czekał na smsa od organizatorów,ale jak cos to się wycofam i jeszcze raz sie zapisze tylko na właściwą grupę:P

Ja do klubu też pójde tylko jak pisałem samemu ciezko mi jakoś iść.
psyche. napisał(a):( Dean )^2, Lepiej sobie zmień avek bo zakrzywia postrzeganie Twojej osoby

Nie wiem czy wygladam wiele lepiej od niego xd a lubie tą buźke i mój podpis to cytat ze skeczu w którym Mikołaj<a w skeczu Bożydar> występuje:P

Wiesz właśnie o to chodzi może,że masz 5-8 minut,zaskocz ją i może sie uda:)A jak sie rozmowa nie klei to szybko możesz zwiać bez konsekwencji:P
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Kalebx3 11 sie 2013, 19:04
W ogóle o czym się tam rozmawia? O pracy ?, o zaciągniętych długach i niemożności ich spłacenia ?, o swoich urkę burke, podgodzie , czy komplementujemy jaka fajna z Ciebie Pani?
Musiałbym chyba prochu sie najeść przed takim spotkaniem , ściecha w jeden otwór , ściecha w drugi i tematy lecą jak z rękawa ;) ,,,,zero stresiku.
Ostatnio edytowano 11 sie 2013, 19:06 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez polnormalny 11 sie 2013, 19:05
( Dean )^2 a nie próbowałeś po prostu wyjść na miasto i poderwać? przecież z wyglądu jest z Tobą ok. Z przedziałem 18+... nie powinieneś mieć problemu ;) Ile masz lat teraz?
polnormalny

Samotność

przez ( Dean )^2 11 sie 2013, 19:07
To chyba kwestia śmiełości,temat nie jest wązny,liczy sie chyba wymiana emocji.
Też kiedyś myślałem że żeby gadać z dziewczyną trzeba mieć jakiś sensowny tema,a potem zauważyłem że niekoniecznie:P
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:07
( Dean )^2, jak dla mnie bez trudu wkręcisz się na jakieś balety, tańce, balet czy plażę i wyhaczysz lasencję. Prezencje masz całkiem ok.
Mistrz Avatara

Samotność

przez Kalebx3 11 sie 2013, 19:08
Ile za to płacisz , szczerze? Bo chyba za darmo tak tego nie dają?
Faktycznie samemu do klubu to lipa,,,,a idziesz na trzeżwo , czy wcześniej coś łykasz na wspomaganie?

Samotność

przez polnormalny 11 sie 2013, 19:09
( Dean )^2 jak spodobasz się dziewczynie to możesz gadać o dupie maryny a i tak jej to nie będzie przeszkadzać :smile: . Mówię tu o akcjach w kontekście podryw-seks.
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:10
Kalebx3, za darmo na pewno nie jest. To już lepiej było szukać na portalu dla niepełnosprawnych? Luc od razu wyhaczył pannę bo sie nawet gdzieś chwalił w temacie. I to za free. ;)
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 11 sie 2013, 19:11
Byłbym skłonny się założyć z Tobą, że jak pójdziesz sam do klubu to sam z niego nie wyjdziesz, pod warunkiem że swoim zachowaniem nie będziesz odpychać. Jak będziesz zachowywać się normalnie to nie ma opcji żebyś kogoś nie poderwał w dużym dobrym klubie.
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:14
( Dean )^2, ile masz lat teraz. Jaki przedział wiekowy chcesz podrywać ?
polnormalny, też tak myslę. O dupie Maryny można rozmawiać. Uśmiech, nieszczerbaty i można podrywać
Mistrz Avatara

Sortuj wg