Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez inbvo 08 sie 2013, 23:20
carlosbueno, zależeć nie musi, ale jak nagrasz hita to kasę dostaniesz. Zresztą - Ty byś robił rap prawdziwy, od serca, wylewający wszelkie żale, smutki itd. to nie komercha :D
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez carlosbueno 08 sie 2013, 23:24
inbvo napisał(a):carlosbueno, zależeć nie musi, ale jak nagrasz hita to kasę dostaniesz. Zresztą - Ty byś robił rap prawdziwy, od serca, wylewający wszelkie żale, smutki itd. to nie komercha :D

No i rwanie u lasek bym miał, no ale powiedzmy szczerze speców od marudzenia i narzekania to mamy w Polsce na pęczki i ciężko się w tym wybić,.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez inbvo 08 sie 2013, 23:25
speców od marudzenia i narzekania to mamy w Polsce na pęczki i ciężko się w tym wybić
przynajmniej się nie wyróżniasz :P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 08 sie 2013, 23:27
inbvo napisał(a):
speców od marudzenia i narzekania to mamy w Polsce na pęczki i ciężko się w tym wybić
przynajmniej się nie wyróżniasz :P

Oni narzekają na Polskę, świat, system, ogólnie innych, a ja na siebie głównie tym się różnimy.

Samotność

przez abstrakcyjna 08 sie 2013, 23:29
carlosbueno, Nie potrafisz siebie zmienić czy nie chcę Ci się? ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez monk.2000 08 sie 2013, 23:30
carlosbueno, dobry rap. To by była awangarda rapu. Postawienie wszystkiego na głowie. Jak przewrót kopernikowski. :great:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Samotność

przez carlosbueno 08 sie 2013, 23:32
abstrakcyjna napisał(a):carlosbueno, Nie potrafisz siebie zmienić czy nie chcę Ci się? ;)

I to i to, ale bardziej chyba nie chcę. Zresztą ja od zawsze byłem dziwny, niezadowolony z siebie ze wszystkiego, nawet nie wiem co to znaczy mieć udane życie.

Samotność

przez abstrakcyjna 08 sie 2013, 23:34
carlosbueno, A miewasz udane dni? :)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Samotność

przez carlosbueno 08 sie 2013, 23:39
abstrakcyjna napisał(a):carlosbueno, A miewasz udane dni? :)

miewam lepsze i gorsze od przeciętnych , jak się napije alko to czasem wydaję mi się że jestem szczęśliwy, ale to szybko się kończy a nawet jak mam udany dzień to mam świadomość że pewnie jutro będzie gorzej.
Kiedy jeszcze pracowałem byłem szczęśliwy przez 1,5 dnia w tygodniu od piątku po południu do niedzieli rano( no ale w większości nietrzeźwy byłem dlatego może) gdy uświadomiłem sobie że znowu trzeba będzie pójść do tej beznadziejnej pracy.

Samotność

przez khaleesi 08 sie 2013, 23:40
abstrakcyjna, myślę, że Carlo jest tak zakorzeniony w samokrytyce, ze nie zauważa tych dobrych dni bo widzi z każdego dnia tylko to co złe ;) Nie widzi szklanki do połowy pełnej tylko do połowy pustą. W końcu to legenda tego forum w marudzeniu nawet aktualny laureat spoczął na laurach i jak nasi politycy nic już nie robi ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez mark123 08 sie 2013, 23:44
carlosbueno napisał(a): i być może największe życiowe osiągniecie.

A moim największym "życiowym osiągnięciem" jest nic nie robienie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez abstrakcyjna 08 sie 2013, 23:45
Wiecie, ja też rzadko miewam udane dni. Gdy ktoś mnie zapyta czy jestem szczęśliwa to zaprzeczę. Nawet jak czuję się w miarę dobrze (a jest tak dość często, bo wieczne huśtawki nastrojów) to gdzieś jest ta świadomość, że jest to takie puste, chwilowe. Nie wiem czy potrafi mnie coś tak ruszyć, że nawet jeśli będą złe dni to i tak powiem, że czuję szczęście. To chyba nierealne.

A i ogólnie zgadzam się z Tobą psyche.,

Samotność

przez Saraid 09 sie 2013, 07:43
mark123 napisał(a):
carlosbueno napisał(a): i być może największe życiowe osiągniecie.

A moim największym "życiowym osiągnięciem" jest nic nie robienie.

Robisz coś aby to zmienić?
Saraid

Samotność

przez abstrakcyjna 09 sie 2013, 10:38
mark123, Ile masz lat, jeśli mogę zapytać?

Sortuj wg