Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 23:27
arhol, a kogo wybierze przeciętny facet? Ładną dziewczynę, czy paszteta z nadwagą? :roll: Skoro ja mam się nie osądzać, to Ty też przestań.
idle

Samotność

przez Kalebx3 13 lut 2012, 23:31
Widziałem Idle ( z ciekawości ) Twoje dwa zdjęcia .Szlachetne rysy i teatralny wyraz Twarzy ,żaden pasztet.A jeśli nadwaga to niewielka i nie widać.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez Stark 13 lut 2012, 23:33
idle, Mówię tak, bo ładnie wyglądasz, i moim zdaniem pod względem wyglądu ci niczego nie brakuje. Więcej wiary w siebie.

Sobie cisnę, bo to prawda, ot co. Skoro wiem że wyglądam jak gówno, to potwierdzam to, być może z wyglądu wynikają wszystkie moje "problemy".
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 23:34
Wam się chyba wydaje, że jestem jedną z tych głupiutkich lasek, co to wyglądają jak modelki i płaczą, że są brzydkie, żeby usłyszeć, że jest odwrotnie. Nie, jestem brzydką laską płaczącą, że jest brzydka, bo nie jestem aż taką złą osobą, ale nikt nigdy nie da mi szansy przez to, jak wyglądam.
idle

Samotność

przez carlosbueno 13 lut 2012, 23:35
Kobiety w mniejszym stopniu zwracają uwagę na wygląd a bardziej na osobowość, charakter, pozycje społeczną a u mnie to najbardziej kuleje choć wygląd też bez rewelacji ale na pewno lepiej niż reszta,
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 23:43
carlosbueno ma rację, facetowi dobra aparycja nie jest aż tak potrzebna, może nadrobić tysiącem innych rzeczy.
idle

Samotność

przez carlosbueno 13 lut 2012, 23:52
idle napisał(a):carlosbueno ma rację, facetowi dobra aparycja nie jest aż tak potrzebna, może nadrobić tysiącem innych rzeczy.

gorzej jak nie ma czym nadrobić. Mi się zdawało że kobiety mają łatwiej wystarczy że jako tako wygląda i cieszy się jakimś zainteresowaniem facetów a taki przeciętnie wyglądający facet ze słabym charakterem, nieśmiały, mało zaradny życiowo to ma dopiero ciężko.
Ale może się mylę.

Samotność

przez Stark 13 lut 2012, 23:53
carlosbueno, Pozostaje mi wierzyć na słowo, moje relacje damsko-męskie, są takie, że ich niema : D.
idle, A ja się i tak nie zgodzę, bo ładnie wyglądasz, problemy z powodu wyglądu to być może ma dziewczyna mojego brata .

Hmm, innymi rzeczami, pomyślmy, nie mam wybitnego poczucia humoru,ciekawej osobowości,grubego portfela,nie jestem zbyt energiczny,jedyną zaletę jaką mogę wymienić to życzliwość.

W zasadzie nie mam nic, mimo to wierzę że kiedyś uda mi się stworzyć jako-taki dobry związek : ).

O, to powyżej to mój opis, słowo w słowo :P.
Stark

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 23:58
carlosbueno, kobieta musi być piękna, inaczej nie ma nic. Mężczyzna nawet, jak nie ma czym nadrobić, to może zmienić w sobie niektóre rzeczy, a niestety bez operacji twarz pozostaje taka, jaka jest. Nie mogę się zmienić, choćbym chciała, i to jest okropna świadomość. arhol, ja też w to wierzę, bo Wy zawsze macie większe szczęście pod tym względem ;)
idle

Samotność

przez ninja 14 lut 2012, 00:02
Fascynująca dyskusja :D Ja jestem chyba bardzo ciężkim przypadkiem, który w chwilach kryzysu marzy o tym, by być naprawdę brzydką i grubą, bo czuję się winna, czuję się jak oszust, jak ładnie opakowany pusty karton... że niektórzy mogą uznać mnie za atrakcyjną... A jakby spróbowali się do mnie odezwać, ohohoh, nie chciałabym robić ludziom takich płonnych nadziei i takiego rozczarowania... Zresztą nie wystawiam się nawet na sytuacje, gdzie ktoś miałby się do mnie odezwać, także cóż...
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

Samotność

przez idle 14 lut 2012, 00:05
ninja, a ja bym chciała być pięknym pustakiem. Takie życie musi być cudowne, życie jako paskudztwo z własnym zdaniem i miliardem problemów jest po prostu dobijające.
idle

Samotność

przez carlosbueno 14 lut 2012, 00:09
idle napisał(a):carlosbueno, kobieta musi być piękna, inaczej nie ma nic. Mężczyzna nawet, jak nie ma czym nadrobić, to może zmienić w sobie niektóre rzeczy, a niestety bez operacji twarz pozostaje taka, jaka jest. Nie mogę się zmienić, choćbym chciała, i to jest okropna świadomość. arhol, ja też w to wierzę, bo Wy zawsze macie większe szczęście pod tym względem ;)

Ja bym musiał zmienić w sobie prawie wszystko żeby cokolwiek w tym życiu osiągnąć. Piękno to kwestia gustu a taki przeciętnej urody facet z problemami, bez żadnych życiowych osiągnięć raczej nie będzie szukał piękności wystarczy mu przeciętna, zwykła dziewczyna która go zaakceptuje.

Samotność

przez ninja 14 lut 2012, 00:10
idle, ale wiesz, piękno przemijaaaa a cała reszta zostaje 8)
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

Samotność

przez idle 14 lut 2012, 00:10
carlosbueno, nieprawda, to normalne, że każdy chce mieć atrakcyjnego partnera/partnerkę. Dlatego piękno nie jest ważne, jest najważniejsze.

-- 13 lut 2012, 23:11 --

ninja, wolę dzięki urodzie żyć choć przez chwilę, niż płakać do snu przez resztę życia.
idle

Sortuj wg