Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez inbvo 30 lip 2013, 13:59
no nie wiem czy zakaz.

będzie ciężko dzisiaj, na terapii zwłaszcza:/

Samotność

przez Saraid 30 lip 2013, 14:00
inbvo, dlaczego się tak negatywnie nastawiasz?
Saraid

Samotność

przez inbvo 30 lip 2013, 14:01
Saraid, bo temat będzie trudny i upokarzający.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 30 lip 2013, 14:02
inbvo, rozumiem,ale spróbuje mimo wszytko miec wiekszy luz do tego ?trzymam kciuki!
Saraid

Samotność

przez inbvo 30 lip 2013, 14:03
ja i tak liczę że chociaż to mi dziś pomoże. gorzej by było jakby terapii dziś nie było.

Samotność

przez Saraid 30 lip 2013, 14:06
inbvo, sama nie raz jestem rozwalona,ale coż jakoś potem jest łatwiej..
Saraid

Samotność

przez Arhol 30 lip 2013, 14:27
Chciałbym przywyknąć,wyzbyć się potrzeby,czy być na tyle silny by nie potrzebować innych
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 30 lip 2013, 14:27
Kestrel, nie da się...
Saraid

Samotność

przez inbvo 30 lip 2013, 19:38
no i byłem na terapii, minimalnie lepiej.

Samotność

przez Saraid 30 lip 2013, 19:51
inbvo, widzisz ? ;) nie wolno sie zamartwiac na zapas.
Saraid

Samotność

przez Uciekinier 30 lip 2013, 22:00
socorro napisał(a):
THJ_nw, nawet sobie nie wyobrazasz jak bardzo Cie rozumiem. tez tak czuje, ze nie chce teraz kogos na chwile, po to, aby przez jakis czas poczuc sie lepiej, nałykać się tej miłości, czułości, tych ciepłych uczuć, którymi może nasz obdarować druga osoba. mam wrażenie, że nie mam już na to siły, że skoro już mam mieć kogoś - to mieć tak NAPRAWDĘ.

problem w tym, że nigdy nie wiesz, czy ta osoba będzie właśnie tą najlepsza, tą ,,dla Ciebie,, 8)

no i sprawy teraz maja sie tak, ze chyba na chwile obecna nie bylabym w stanie kogoś pokochać. zwyczajnie wypalilam sie, cieple uczucia we mnie ,,wyschnely,,. mysle, ze kiedys to sie zmieni, jak poznam ta wlasciwa osobe. i wiem, ze ta osoba bedzie musiala mnie zaakceptowac taka jaka jestem, z calym zestawem moich zalet no i jeszcze wiekszym zbiorem wad 8) moze to zaczyna podchodzic pod jakies bajkowe myślenie, ale mysle ze to calkiem normalne i wiekszosc ma podobne nadzieje.

Czekanie sprawia, że gorzknieje cała słodycz w nas. Dlatego czasem ulega się tej jednej chwili, gdzie mamy szansę na zbliżenie, bo przecież ile można znosić samotność.. ale potem i tak się żałuje, że jednak nie jest się cierpliwym i ulega, choć tak bardzo mało takich sytuacji. Również nie chcę już żadnych innych bliższych kontaktów, w których nie musiałbym się wyjątkowo starać, znajomości, które nic nie dają, oprócz późniejszej pustki spowodowanej wyrzutami sumienia.. Mam dość dostosowywania się do kogoś, nie mówienia o wszystkim, a co jest bardzo ważne i wartościowe dla mnie.. Tak bardzo mi brakuje też wartościowych znajomych ..
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Samotność

przez rotten soul 30 lip 2013, 22:24
[quote='THJ_nw"]Czekanie sprawia, że gorzknieje cała słodycz w nas.[/quote]
Świetnie ujęte i niestety prawdziwe. A cała upływająca słodycz uzupełniana jest cynizmem, żalem i mizantropią. Przynajmniej u mnie. Aż boję pomyśleć jakim stanę się człowiekiem, za parę lat, jeśli nic się nie zmieni. Napawa mnie to ogromnym strachem.
rotten soul

Samotność

przez Pieprz 30 lip 2013, 22:25
Świetnie ujęte i niestety prawdziwe.

no, świetnych teoretyków nam nie brakuje
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Samotność

przez Candy14 30 lip 2013, 22:29
Świetnie ujęte i niestety prawdziwe.

Rogucki ma wyjatkowo trafne teksty..przynajmniej do mnie trafiaja
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg