Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mark123 29 lip 2013, 15:00
navi napisał(a):mark123, Dlaczego uważasz, że jesteś nudny?

No bo nie mam nic do powiedzenia w luźnych rozmowach, nie mam obiektywnie ciekawych form rozrywki ani form spędzania wolnego czasu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez rotten soul 29 lip 2013, 15:05
mark123,
ani form spędzania wolnego czasu.

Obiektywnie stwierdzam, że masz. Spędzasz czas na tym forum, a to jest dość ciekawe. Gdzie indziej, jak nie tutaj będziesz mógł podyskutować na tyle tematów, z mądrymi osobami, na tak wysokim poziomie? Ja na przykład nie mam takiej możliwości. Tylko tutaj.
rotten soul

Samotność

przez ladywind 29 lip 2013, 15:10
rotten soul napisał(a):mark123,

Obiektywnie stwierdzam, że masz. Spędzasz czas na tym forum, a to jest dość ciekawe. Gdzie indziej, jak nie tutaj będziesz mógł podyskutować na tyle tematów, z mądrymi osobami, na tak wysokim poziomie? Ja na przykład nie mam takiej możliwości. Tylko tutaj.
:brawo:

także mark123 jesteś wśród swoich, czyli nas:)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez zmienny 29 lip 2013, 15:11
No bo nie mam nic do powiedzenia w luźnych rozmowach, nie mam obiektywnie ciekawych form rozrywki ani form spędzania wolnego czasu.

Nawet gdy ktoś dużo zwiedził i spędzał czas na rozmaite sposoby, może być nudziarzem, bo nudziarzem się jest ze względu na sposób bycia.
zmienny

Samotność

przez socorro 29 lip 2013, 15:15
mam podobne zdanie jak zmienny.

jesli sam subiektywnie nie bedziesz postrzegal tego co robisz jako coś ciekawego, to nie licz ze ktokolwiek z Twojego otoczenia odbierze to w ten sposob. ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 29 lip 2013, 15:18
Raczej ze względu na charakter,styl bycia.
Od biedy to jedno i to samo...
Samotność...nadal nie wiem czy to moje zbawienie czy przekleństwo,to miecz obosieczny,ale nie wiem co z jego krawędziami tnącymi..są nieokreślone,bezpieczne i niebezpieczne..
I nie ma zasady,po której stronie ostrza sie będzie..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez socorro 29 lip 2013, 15:20
Kestrel, to zależy od dnia.

ja dzisiaj czuje sie bardzo dobrze ze swoja samotnoscia, ciesze sie, ze mam ten czas, praktycznie tylko dla siebie, ze moge go poswiecic sobie, przemyslec kilka rzeczy, zrobic cos tylko dla siebie ;)

czasami fajnie jest byc singielka 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

Samotność

przez ladywind 29 lip 2013, 15:23
Kestrel, na dłuższą mete samotność jest przekleństwem i do niczego dobrego nie prowadzi
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez zmienny 29 lip 2013, 15:23
ja np. przeżyłem dużo sytuacji w których przeciętny człowiek nie był, ale co z tego, że je opowiem, jak mam zamknięty styl bycia, to tak jakbym na kartce napisał i dał do odczytania, chyba nawet lepiej tak by było...
zmienny

Samotność

przez mark123 29 lip 2013, 15:26
rotten soul napisał(a):mark123,

Ale w realu chyba każdy by się ze mną nudził.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez socorro 29 lip 2013, 15:27
zmienny, to mnie zaciekawiles :twisted: o jakie sytuacje chodzi?

ja tez nie jestem wybitnym mówca, nie potrafie opowiadac w taki sposob, zeby ludzie jakos specjalnie chcieli mnie sluchac. za to mam takiego znajomego, ktory zwykla droge do sklepu potrafi opowiedziec tak, ze czeka sie z zapartym tchem na dalsza czesc jego opowiesci 8)

Samotność

przez ladywind 29 lip 2013, 15:29
mark123, to tylko Twoje gdybanie, nie wiesz jak by było w realu...

Samotność

przez zmienny 29 lip 2013, 15:31
za to mam takiego znajomego, ktory zwykla droge do sklepu potrafi opowiedziec tak, ze czeka sie z zapartym tchem na dalsza czesc jego opowiesci

no właśnie o to mi chodzi.

zmienny, to mnie zaciekawiles :twisted: o jakie sytuacje chodzi?

to były sytuacje, nieprzyjemne raczej :D
zmienny

Samotność

przez Arhol 29 lip 2013, 15:39
ladywind napisał(a):Kestrel, na dłuższą mete samotność jest przekleństwem i do niczego dobrego nie prowadzi

Jest najlepszym wyjściem jesli idzie sie na dno...
Ale tylko jesli wybiera sie autodestrukcje na życzenie
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg