Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez na_leśnik 28 lip 2013, 20:51
Rzadko a w zasadzie baaaaaardzo rzadko spotykałem inteligentne kobiety, które nie kierują się właśnie takim myśleniem ale one są pozajmowane a ja psychiczny

Oprócz terapii wypadało by jeszcze zmienić środowisko :mrgreen:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Samotność

przez rotten soul 28 lip 2013, 20:54
psyche.,
Jesteś w mniejszości i może wolisz ektomorfików, chociaż jak ostatnio czytałem Twoje stare posty to natrafiłem na taki, który byłby zaprzeczeniem Twojej opinii o pakerach, ale odpuszczę sobie ;)
rotten soul

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 20:58
na_leśnik, na przestrzeni wieloletniej samotności zdąrzyłem wyrobić w sobie wrzucanie wszystkich do jednego worka ;) Teraz myślę np. że cały świat jest przeciwko mnie co jest przecież pojeba.e :D to są własnie odchylenia które powoduje samotność i brak miłości. Gniuśnieję i tetryczeje z roku na rok. Czasem czuje się jak stary dziad :D Zarabiałem dobre pieniądze do momentu załamania się. W tym momencie nie jestem w stanie za bardzo wydajnie pracować co wiąże się że za dużo nie mam. O terapii myślę cały czas, nawet psychiatra zaproponował mi metodę - terapia psychodynamiczna. Czas terapii 3-5 lat. Załamałem się strasznie że tyle lat to potrwa i że mogłem to zacząć jak miałem z 18 lat a nie jako stary wykolejony dziwak.Byłem też tak luźno prywatnie u psychologa, ale poziom Pani "psycholog" był na tak niskim poziomie że po 1 wizycie sie skończyło. Miałem wrażenie że to nie psycholog tylko jakaś kobieta z ulicy wzięta na prędce do gabinetu :lol: taka terapia kosztuje sporo i napewno bym chciał ją przerobić po uporaniu sie z tą pieprzoną deprechą...
polnormalny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Candy14 28 lip 2013, 21:01
Jeśli poczuje się akceptowany to ja też zacznę siebie akceptować.

Tylko to tak nie dziala. Ludzie zaczna Cie akceptowac jak Ty siebie zaajceptujesz. Mysle, ze nawet Cie akceptuja takim jaki jestes ale Ty w swojej nieakceptacji tego nie widzisz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez na_leśnik 28 lip 2013, 21:02
Teraz myślę np. że cały świat jest przeciwko mnie co jest przecież pojebane :D

Nie da się ukryć :mrgreen: .
Ja też zamierzam powrócić do terapii, niestety na ten moment nie bardzo mnie stać.
Ale myślę, że warto.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 21:08
rotten soul, to jest tak jak kobietami z Playboya. Nie kręcą Cię? Bo mnie tak, podniecają mnie w pewien sposób co nie zmienia faktu że ja nie marzę o wymalowanej blond lalce, a o zwyczajnej kobiecie o zwyczajnej urodzie bez fajerwerków ale inteligencją i charakterem na odpowiednim poziomie . Kobiety też mają takie same myślenie, fantazje. Są inteligentne kobiety, które wiedzą czego chcą i stawiają na intelekt ale wiele dziewczyn się na to łapie bo (PODKREŚLAM ŻE NIE WSZYSTKIE ŻEBY NIE BYŁO :D ) są osobami bez pomysłu na siebie, bez wizji na przyszłość i nie grzeszące intelektem dlatego nie myślą o konsekwencjach takich układów z cristiano ronaldo czy pudzianowskim (chociaż akurat w ich przypadku mogły by sie domagać niezłych alimentów w razie czego :D)
polnormalny

Samotność

przez na_leśnik 28 lip 2013, 21:13
wiele dziewczyn się na to łapie bo (PODKREŚLAM ŻE NIE WSZYSTKIE ŻEBY NIE BYŁO :D ) są osobami bez pomysłu na siebie, bez wizji na przyszłość i nie grzeszące intelektem dlatego nie myślą o konsekwencjach takich układów z cristiano ronaldo czy pudzianowskim (chociaż akurat w ich przypadku mogły by sie domagać niezłych alimentów w razie czego :D)

Tym lepiej dla normalnych gości. Ścigają swoich Ronalduf i Pudzianuf...
I krzyż im na drogę 8)

Samotność

przez Arhol 28 lip 2013, 21:17
O...jak już temat wyglądu...
To zapytanie pod względem czysto "wizualnym" do pań,lepsza skrajność rodzaju "chudzielec" (wys wzrost i mała waga powiedzmy te 50-60 kg) czy też druga ( Niski wzrost i wyposażenie w BB (bęben bojowy,tudzież mięsień piwny) czyli niższy wzrost i większa waga?
Wiem że żadna skrajność dobra nie jest,ale z dwojga złego do wyboru leci... :mrgreen: ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 21:20
Kestrel, chudzielec bo nie zmiażdży kobiecie narządów wew i nie zamęczy ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez poem 28 lip 2013, 21:23
Ja głosuję za chudzielcem ;)

Samotność

przez carlosbueno 28 lip 2013, 21:36
ja jestem 100 kilowym chudzielcem. ;) może nie chudzielcem ale wiele osób uważa mnie za szczupłego a ważę około 100 kg.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Candy14 28 lip 2013, 21:37
Carlos po Tobie zupelnie tej setki nie widac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez Arhol 28 lip 2013, 21:39
Jestem 20 cm niższy od carlosa, i jak na ironie mojej 100 też aż tak nie widać :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Candy14 28 lip 2013, 21:49
Faceci to w ogole maja fajnie..gdzies ukrywacie te kg a laska jak wazy 100 to nie da sie ukryc :roll:

Sortuj wg