Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez wino.nocy 28 lip 2013, 18:54
Czy jeśli psycholog często daje mi komplementy dot. wyglądu, to wierzyć czy nie? Trochę się boję, że mówi, to tylko dlatego, żeby mi samoocenę podnieść.

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 18:55
wino.nocy, zapodaj fotkę to Ci odpowiem ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 18:57
psyche., A teraz przyznaj się że zakochałabyś sie w uciekinierze z obozu Auswitch z defektami. Odpowiedź jest myśle oczywista i każda kobieta myśli de facto tak samo bo to już jest biologia i pęd genów. Gdyby dało sie coś z tym zrobić zaryzykowałbym ale nie ma za bardzo pola manewru co dodatkowo pogłębia beznadzieje. Co do reszty forumowiczów, a sporo czytałem ich postów to myśle że powinni sie przyznać do tego co napisałaś :smile:
polnormalny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 18:58
polnormalny, no wiesz lubię szczupłych ale bez przesady. A nie możesz chodzić na jakies rehabilitacjie czy coś
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez Candy14 28 lip 2013, 19:00
Candy14, problem w tym że nie spotkałem nigdy nikogo z tak lipną klatą jak ja a to jest podstawowa sprawa u faceta.

polnormalny, powaznie?Bo mnie sie wydaje, ze jezeli chodzi o sprawy damsko-meskie to nie ma ograniczen, grubasy lacza sie w pary z chudzielcami, faceci bez klat z biusciastymi laskami. Jak zaskoczy to takie drobiazgi nie maja znaczenia. Znam laske z garbem , ktora ma super przystojnego meza, ludzie na wozkach znajduja partnerow. Ograniczenia sa glownie w Twojej glowie i w tym jak Ty podchodzisz do swoich defektow. Jezeli zaakceptujesz ze wygladasz jak wygladasz i przestaniesz sie tym przejmowac to nikt inny tez nie bedzie zwracal uwagi. MNie to sie nawet podoba jezeli ktos mnie lubi za to jaka jestem i nie zraza go ani moja luszczyca ani to ze juz wiekowa jestem ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez rotten soul 28 lip 2013, 19:01
polnormalny,
która po skonsumowaniu znajomości sie w Tobie zakocha, zacisnie zęby i postara się Ci pomóc

Zupełnie mi nie odpowiada scenariusz przedstawiony przez Ciebie :evil: Nie chciałbym, aby jakakolwiek dziewczyna była ze mną tylko ze względu na wygląd. Kolejność seks, a potem miłość jest bardzo niemile widziana przeze mnie w związkach. Cóż jestem widocznie staroświeckim romantykiem i tego już nie przeskoczę. Wielu facetów (i kobiet pewnie też) by mnie chętnie wyśmiało z tego powodu, ale staram się nie myśleć o opiniach obcych i obojętnych mi ludzi.
A to zaciskanie zębów pachnie mi litością i męczeństwem na kilometr. "Pomogę ci bo jesteś taki słodziutki i biedniutki z tą swoją chorobą"

Widać już po nim lekkie zmiany na plus

Z tym się zgodzę. Kochająca mnie dziewczyna, znacznie zmieniła by na lepsze moje samopoczucie i życie. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

I w ogóle dajcie spokój z tym wyglądem i komplementami. To nie jest tak ważne, jak silna psychika. Bez niej możesz być modelem a i tak będziesz gnił w samotności bo we łbie będzie nasrane i nawet jakbyś usłyszał tysiąc komplementów to i tak gówno Ci to da. Jak się facet sam o to nie postara, zabiegając i walcząc o obiekty swoich westchnień, to będzie sam do grobowej deski. A tak w ogóle komplementy słyszę tylko od tych pozajmowanych. Przypadek? Nie wydaje mi się. :evil: :evil:
rotten soul

Samotność

przez wino.nocy 28 lip 2013, 19:01
wino.nocy, zapodaj fotkę to Ci odpowiem ;)
Nigdy :105: Komplementują mnie też babki z ławek i kiedyś jeszcze inny psycholog.

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 19:02
Candy14, masz łuszczycę? :shock: nie widać
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 19:02
psyche., no ja jestem właśnie przesadą :smile: prawie 180cm i niecale 60 kg to sobie możesz wyobraźić jakie ze mnie ciacho :lol: i tu własnie pojawia sie wątek mojego pecha w życiu. Chętnie bym własnie poszedł żeby sie zająć czymś pożytecznym i może wtedy by mi ta depresja zaczeła troche ustępować ale nabawiłem sie poważnej choroby która uniemożliwia jakikolwiek sport na tą chwile.
polnormalny

Samotność

przez na_leśnik 28 lip 2013, 19:03
psyche., polnormalny, przyznaję się bez bicia :mrgreen: .
Odpowiedź jest myślę oczywista i każda kobieta myśli de facto tak samo bo to już jest biologia i pęd genów.

Nie ma to jak szczypta determinizmu i stereotypy z niej wynikające. Każda kobieta? Każdej do głowy zajrzałeś?

Biologia to jest czynnik warunkujący - ułatwiający przystojniakom znalezienie partnerki. Ale nie determinujący! W przeciwnym wypadku społeczeństwo wyglądałoby jak stado wilków - samiec alfa kopuluje z samicą alfa a reszta stada w nabożnym skupieniu paczy :mrgreen:
Ostatnio edytowano 28 lip 2013, 19:05 przez na_leśnik, łącznie edytowano 1 raz
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Samotność

przez deader 28 lip 2013, 19:04
Jęczałem już dziś w jęczarni na temat wizyty znajomej pary alkoholików, ale tutaj też trochę pomarudzę bo w sumie pewien aspekt pasuje do tematu. Mianowicie, mimo wszystkich tych rzeczy które mnie w nich wkur*iają, to... są ze sobą od kilku lat, żyją zgodnie, bez kłótni, tyle że sami niejako z wyboru zanurzają się w patologię. I jak nad tym myślę, że tych dwoje ludzi jest w stanie tworzyć udany, zgrany związek, to się załamuję. Dwa społeczne śmiecie były w stanie sobie kogoś znaleźć a mi ni ch... nie wychodzi - coś tu jest nie tak :bezradny:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 19:05
polnormalny, to chudzinka ale nie Oświęcim
rotten soul, to dobrze, ze nie zaczynasz od dupy strony. Te burdele tylko załamują trochę obraz romantycznego ale jak poznasz jakąs to chyba jej z takimi nowinkami nie wyskoczysz ;)
Mistrz Avatara

Samotność

przez wino.nocy 28 lip 2013, 19:05
modelem a i tak będziesz gnił w samotności bo we łbie będzie nasrane i nawet jakbyś usłyszał tysiąc komplementów to i tak gówno Ci to da. Jak się facet sam o to nie postara, zabiegając i walcząc o obiekty swoich westchnień, to będzie sam do grobowej deski. A tak w ogóle komplementy słyszę tylko od tych pozajmowanych. Przypadek? Nie wydaje mi się. :evil: :evil:
Jak mi ten psycholog sypnął komplementami, to jednak mam teraz większą pewność siebie. Patrzę w te lustro i widzę, że faktycznie nawet jestem ładny. :lol:

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 19:08
Na mnie komplementy nie działają. Jedyne co by na mnie zadziałało to zaje.isty seks z kobietą i pełna akceptacja z jej strony + chęć ciągnięcia tego dalej. Nic więcej mi do szczęscia nie potrzebne. Niby tak nie wiele a jednak tak wiele.
polnormalny

Sortuj wg