Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 17:44
rotten soul napisał(a):Mushroom,
mam 2/3 tych cech a prawiczkiem nie jestem

To nie ten temat. Tu rozmawiamy o samotności, a nie prawiczkach.

Tutaj sami co sie w powiadają to pewnie nie prawiczki. Z takimi wygladami to gdzie by oni sie chowali :mrgreen: Chyba Mush pomyliły się wątki ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Pieprz 28 lip 2013, 17:44
Candy14 napisał(a):rotten soul, moze jest samotnym nieprawiczkiem ;)

nie jestem samotny, aczkolwiek jestem w pewnym stopniu samotnikiem chyba
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez rotten soul 28 lip 2013, 17:49
Candy14,
W związku nigdy nie byłem, ale na burdele się parę razy w życiu skusiłem (ciekawość i popęd zwyciężyły), więc tego statusu nie posiadam, aczkolwiek chwalić się też nie ma czym, niestety :evil:
Jestem prawiczkiem związkowym , tak można mnie określić.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 17:52
psyche., problem w tym że wogóle nie próbuje bo jestem w 100% przekonany że skończy się jak skończy czyli mnie oleje. nie licząc epizodycznych sytuacji z przeszłości (w których mogłem zaryzykować a tego nie zrobiłem i od tamtej pory juz nic nawet nie probuje w tym temacie a bylo to lat ponad 10 temu) to ogólnie wiem że jestem chu...y z wyglądu a jest to podstawa w tym zagadnieniu i nie wyobrażam sobie że mógłbym kogokolwiek pociągać seksualnie.No ale żeby nie było że krąże wokół innego tematu czy coś w tym stylu to samotność, którą odczuwam jest dla mnie niewyobrażalnie ciężka do zniesienia.
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 17:53
rotten soul, :lol: hehe nie mogę jaka bezpośredniość. ;)
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez Candy14 28 lip 2013, 17:53
aczkolwiek jestem w pewnym stopniu samotnikiem chyba

cale szczescie bo ja tez i lapanie oddechu w smaotnosci od siebie wychodzi nam na dobre :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Pieprz 28 lip 2013, 17:53
Candy14, :*
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 17:56
rotten soul," Jestem prawiczkiem związkowym" dobre określenie :D to samo jest ze mną. co do burdelu to ja też miałem tam wizyte po pijaku z kumplami, generalnie teraz juz bym sie nie odważył na taki krok kompleksy doskonale mnie zablokowały więć zostaje... no własnie sam nie wiem co mi pozostaje hehehhehe
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 17:57
polnormalny, wiem rozumiem Cię bo osoby z defektem fizycznym właśnie mają problem ze znalezieniem połówki. Przystojni zresztą też co widać po tym temacie. Marnują się po burdelach zamiast iść i poznawać normalne kobiety.Ale pomyśl na to w ten sposób nieraz są faceci bez kończyn i spotykają też osobę z defektem bądz nie.
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 17:58
Candy14, teraz czysta ciekawość. Foto z Twojego avatara jest Twoje czy z google?
polnormalny

Samotność

przez rotten soul 28 lip 2013, 18:00
psyche.,
Chyba nic specjalnego jeśli chodzi o mnie. Już tyle rzeczy wstydliwych i ciężkich o sobie tu napisałem, że ten post nie zrobi większej różnicy.

Z takimi wygladami to gdzie by oni sie chowali

W domu się można całkiem dobrze schować, niestety :(

Candy14,
Mushroom,
Na zlot powinniście jechać w różnych terminach bo inaczej dobrze nie wypoczniecie ;) .
rotten soul

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 18:03
rotten soul, no niestety w domu się bunkrujecie więc z szaf Wam te laski nie wyskoczą co najwyżej gumowe lale ;)
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 18:04
psyche., w życiu trzeba mieć jeszcze troche szczęścia:D a ja go nie mam i nigdy nie miałem. dosłownie całe życie nic mi sie nie mogło ułożyć w sposób normalny, chociaż dawałem z siebie wystarczającą ilość energii i chęci. niewymierność w wkład własny>skutek był tak nie fair że mój mózg uświadomił sobie jakie karty dostał w mojej skórze. Żeby ktoś był szcześliwy ktoś musi mieć gorzej... pieprzone ying yang...
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 18:08
polnormalny, i Ty masz faktycznie problem ze znalezieniem partnerki bo nawet jeśli się znajdzie dojdzie do tego szereg mysli czy jestem dla niej atrakcyjny a może to litość ?
Problemy psychiczne są do okiełznania
Mistrz Avatara

Sortuj wg