Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 24 lip 2013, 00:28
Just, to też znam doskonale, przykro mi :(
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Saraid 24 lip 2013, 03:16
Bycie z kimś w związku nie wyklucza poczucia samotności,ważne abyśmy sami ze sobą umieli się także dobrze czuć ,we własnym towarzystwie w końcu ze sobą będziemy po kres swoich dni.
Saraid

Samotność

przez koszykova 24 lip 2013, 04:20
Saraid, dokładnie. Poza tym w związku można odczuwać samotność chociażby dlatego, że nie zawsze partner jest W STANIE nas zrozumieć. Czasem się po prostu nie da i można tylko liczyć na wsparcie.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez skufka 24 lip 2013, 08:07
Cześć wszystkim. Też się zmagam z samotnością, nie jestem w związku. Chetnie bym się z kimś zaprzyjaźniła, razem byłoby raźniej, no i mniej samotnie. Jest tu ktoś z Warszawy?

Samotność

przez khaleesi 24 lip 2013, 09:51
skufka, tutaj napisz nasza-stolica-t1465-3038.html
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez abstrakcyjna 24 lip 2013, 13:09
Ja w związku byłam samotna, wśród przyjaciół jestem bardzo często samotna. Póki sama ze sobą nie będę się czuć dobrze, to nigdy nie przestanę odczuwać samotności wśród ludzi. Wiem, że trzeba nauczyć się odczuwania radości ze spędzania czasu w pojedynkę, ale jeszcze nie wiem jak. :?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez Arhol 24 lip 2013, 13:20
Cóż,ostatnio "samotność" (w sensie brak ludzi na żywo) mniej przeszkadza,ostatnio gdy czuje sie dobrze we własnym towarzystwie,to wcale nie przeszadza.
Do ludzi też wychodzić zaczynam i się uspołeczniać.
Generalnie da sie przywyknąć
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez na_leśnik 24 lip 2013, 13:31
Zawsze lubiłem taką "dosłowną" samotność, ale ostatnio nie potrafię sam ze sobą wytrzymać :? .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Samotność

przez abstrakcyjna 24 lip 2013, 13:36
na_leśnik, Ja też, ale z innymi też nie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Samotność

przez Dżejmson 24 lip 2013, 17:01
abstrakcyjna, mam dokładnie to samo. Ciężko samemu ze sobą, a przy innych jeszcze gorzej. Ciągle słyszę, żebym wyszedł do towarzystwa, a ja w towarzystwie się nie odnajduję i tyle.
Dżejmson

Samotność

przez khaleesi 24 lip 2013, 17:08
Doładowanie za 50 zł mogłoby mi spokojnie starczyć na dwa lata jakbym dokładała sobie z tej kasy na transfer na pobieranie plików na jednym portalu więc towarzysko jest tragicznie :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez carlosbueno 24 lip 2013, 17:14
Ja tam uważam że nie zasługuję na towarzystwo, najchętniej to bym się gdzieś schował albo zniknął aby inni nie musieli mnie oglądać i mojego beznadziejnego życia.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez abstrakcyjna 24 lip 2013, 21:37
Dżejm, Ja nie mam problemu by czuć się dobrze i swobodnie wśród ludzi, ale to nie zmienia faktu, że i tak czuję się samotnie. Poza tym potem przychodzą dni, że sama się od nich odizolowuję, bo mam ich dość. Potem znowu wracam i tak ciągle.

Samotność

przez Saraid 25 lip 2013, 00:49
Rzadko sie czuje samotna,ale chyba dzis jest tak wlasnie..
Saraid

Sortuj wg