Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez karmen12 20 lip 2013, 10:06
I jak tam wasze samopoczucie?
U mnie kolejny dzień bardzo kiepski :( Może jakoś przetrwam te kilkanaście godzin...
"Cierpienie jest czymś duchowym, jest najbardziej bezpośrednim objawem świadomości" Wzdęcia brzucha to problem mnóstwa polaków.

Samotność

przez err 20 lip 2013, 10:12
Coś ciekawego spotyka mnie rzadko, raz w tygodniu może, może częściej... Wolę np. pracować (w pracy akurat mam mało kontaktu z ludźmi, większość osób jest wygadana, a większej grupie osób raczej nawiązywanie znajomości mi nie idzie.)
Kiedyś miałem zajęcia, hobby, większy kontakt z ludźmi, teraz jest jakaś pustka i hobby nie rozwijam, znajomości nie nawiązuje nowych, tylko ot tak sobie pogadam z kimś... Ogólnie samotność, jak w temacie. Z natury lubię samotność, ale teraz przekroczyła sama siebie.
err

Samotność

przez Ona31 20 lip 2013, 14:11
A ja mam już dosyć samotności- jest mi z tym bardzo źle :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez deader 20 lip 2013, 17:30
Ona31 napisał(a):A ja mam już dosyć samotności- jest mi z tym bardzo źle :cry:

A której kategorii samotność cię dotyczy?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez Ona31 20 lip 2013, 19:40
deader jakie kategorie masz na myśli? Chodziło mi o brak bliskiej osoby, partnera życiowego. Nie jestem już w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie.

Samotność

przez czarnobiała mery 20 lip 2013, 19:46
Ona31 napisał(a):A ja mam już dosyć samotności- jest mi z tym bardzo źle :cry:

Ona31, ja tak samo czuję, jest beznadziejnie być ciągle samemu :(

Samotność

przez deader 20 lip 2013, 19:52
Ona31 napisał(a):deader jakie kategorie masz na myśli? Chodziło mi o brak bliskiej osoby, partnera życiowego. Nie jestem już w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie.

Aha - ta kategoria. No, bo samotności jest wiele rodzajów.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez Kiya 20 lip 2013, 20:13
Mnie aktualnie dotyczy każdy typ samotności poza samotnością z powodu braku rodzeństwa :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Ona31 20 lip 2013, 22:22
nazywam się niewarto też tak myślę. Ja po wielu przejściach nie chciałam się z nikim wiązać, myślałam, że będę szczęśliwa będąc sama i nawet przez długi okres czasu tak było. Niestety nadszedł moment w którym mnie to przerosło. Najgorsze jest to, że teraz jedyną bliską mi osobą jest mój terapeuta, co jeszcze bardziej mnie dobija.

Samotność

przez poem 20 lip 2013, 22:46
Nie wiem do końca dlaczego, ale jestem kompletnie samotna. Nie potrafię zawiązać i utrzymać kontaktów z ludźmi, czy to "normalnymi" czy "zaburzonymi", za głupia na to jestem chyba. Mój jedyny kontakt ze światem (poza tym, że w pracy jednak trochę ludzi spotykam) to facebook (czytanie wpisów "znajomych" i różnych stron) i to forum. Telefonu używam tak mało, że doładowanie za 5 złotych starcza mi na kilka miesięcy :mrgreen: No ale nieważne...

Samotność

przez rotten soul 22 lip 2013, 09:29
poem
Nie wiem do końca dlaczego, ale jestem kompletnie samotna

Odpowiedziałaś sobie sama w kolejnym zdaniu: Nie potrafię zawiązać i utrzymać kontaktów z ludźmi. Otóż właśnie dlatego.

Telefonu używam tak mało, że doładowanie za 5 złotych starcza mi na kilka miesięcy

Nie Ty jedna, chociaż jeszcze, aż tak niskiego budżetu nie osiągnąłem (choć pracuję nad tym intensywnie ;) ) . U mnie telefon pełni głównie rolę budzika, kalendarzo-przypominajki i kalkulatora w terenie. Dzwonię do ludzi wyłącznie po informacje i umówienie terminu spotkania. Jedyne esemesy (oczywiście zdarzają się wyjątki, choć rzadko), które ślę to te sprawdzające stan konta :smile: . Mój operator to za wesoło ze mną nie ma, bo ch.j nie klient jestem :D
rotten soul

Samotność

przez socorro 22 lip 2013, 18:44
a wiec kolejna dobra strona samotnosci- oszczednosc hajsu, ktory poszedlby na doladowania :D
mozna go przeznaczyc na inne rzeczy :P
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez koszykova 22 lip 2013, 18:46
socorro, dokładnie. Np na szybszy net ;)
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Kiya 23 lip 2013, 18:28
Yup, związki są funduszożerne. Przez 3 miesiące na swojego (byłego już) faceta straciłam wszystkie oszczędności na telefonie, telefon, 50zł w gotówce i jakieś drugie tyle w upominkach.

-- 23 lip 2013, 18:29 --

Dodam, że ani razu nie byliśmy na mieście, koncercie, wystawie itp. - więc to i tak była wersja oszczędnościowa. :?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg