Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez rotten soul 09 lip 2013, 23:10
Kestrel,
Masz rację :uklon: . Nie wiem czemu, ale to słowo kojarzy mi się z totalnym niekorzystaniem z wszelkich używek. Swoją drogą nie spotkałem jeszcze osoby, która coś ćpa będąc jednocześnie abstynentem.

Trzeba zapytać marka123, może się skusi na coś mniej płynnego, chociaż szczerze wątpię.

BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

-- 09 lip 2013, 23:15 --

Kestrel,
Masz rację :uklon: . Nie wiem czemu, ale to słowo kojarzy mi się z totalnym niekorzystaniem z wszelkich używek. Swoją drogą nie spotkałem jeszcze osoby, która coś ćpa będąc jednocześnie abstynentem.

Trzeba zapytać marka123, może się skusi na coś mniej płynnego, chociaż szczerze wątpię.

BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

-- 09 lip 2013, 23:19 --

Kestrel,

rotten soul

Samotność

przez mark123 09 lip 2013, 23:23
carlosbueno napisał(a):
Jestem abstynentem. Kofeina niby też używka w pewnym sensie, no ale kofeinę to prawie każdy w jakiejś postaci chyba spożywa.

Ja prawie nie spożywam bo w coli jej za dużo chyba nie ma, kawy nie pijam, energy drinki może kilka razy w roku. Choć jak pracowałem i byłem wiecznie niedospany to sporo kofeiny przyjmowałem.

Ja w ciągu dnia zazwyczaj wypijam dwie czarne herbaty, około 1.5 litra coli i 1 puszkę energy drinka.

-- 09 lip 2013, 23:26:21 --

rotten soul napisał(a):BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

Mnie 502 i 504. To forum chyba od dawna ma problemy z serwerem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez rotten soul 09 lip 2013, 23:33
Przepraszam za spam, ale to przez te problemy.

mark123,

1.5 litra coli

Zdrowe to to nie jest, ale co ja Ci będę prawił morały, skoro sam ładowałem takie miksy, że głowa mała.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez *Wiola* 09 lip 2013, 23:36
rotten soul, Jak 502 to usuń ciasteczka forum.
Moderator

Samotność

przez mark123 09 lip 2013, 23:38
rotten soul napisał(a):Zdrowe to to nie jest, ale co ja Ci będę prawił morały, skoro sam ładowałem takie miksy, że głowa mała.

Dzień bez coli byłby dla mnie smętny.

-- 09 lip 2013, 23:41:05 --

*Wiola* napisał(a):rotten soul, Jak 502 to usuń ciasteczka forum.

Ja próbowałem i nie pomogło tym razem w ogóle. Dopiero samo po pewnym czasie wskoczyło.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Werty 09 lip 2013, 23:42
Jak 502 to usuń ciasteczka forum.

też miałem ten problem

a może niech administracja podkreślam administracja czyli czerwoni, niech się czerwona administracja (haha :mrgreen: ) weźmie do roboty

?

Samotność

przez *Wiola* 09 lip 2013, 23:55
Werty, Chyba nawet czerwoni niewiele mogą, myślę , że dobry programista tylko może coś zdziałać,
Moderator

Samotność

przez Werty 09 lip 2013, 23:57
Dobry programista? Skoro problem się powtarza to znaczy, że nie ma tutaj takiego?

Czy leci z nami pilot?

Samotność

przez *Wiola* 09 lip 2013, 23:59
Werty, Lecimy na autopilocie :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez Artemizja 10 lip 2013, 00:00
Werty, chciałabym zaznaczyć, że Admini są podzieleni, mają różne uprawnienia, zajmują się różnymi rzeczami i nie wszyscy mają uprawnienia techniczne :P Niestety, jeśli chodzi o funkcjonowanie forum, to tylko Naczelny Admin może coś zdziałać ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Samotność

przez Werty 10 lip 2013, 00:05
Werty, chciałabym zaznaczyć, że Admini są podzieleni, mają różne uprawnienia, zajmują się różnymi rzeczami i nie wszyscy mają uprawnienia techniczne :P Niestety, jeśli chodzi o funkcjonowanie forum, to tylko Naczelny Admin może coś zdziałać ;)

Aha. Wszystko jest już jasne... ;)

Samotność

przez rotten soul 10 lip 2013, 00:07
*Wiola*,
Tak robiłem to już wcześniej. Na razie jest dobrze.
rotten soul

Samotność

przez Werty 10 lip 2013, 00:18
Tak robiłem to już wcześniej. Na razie jest dobrze.

Na razie może i jest dobrze, ale co dalej?

Żenada, czyli jeden człowiek ciągnie całe forum od strony technicznej, a reszta czerwonych od czego jest? Od podziwiania?

Samotność

przez Arhol 10 lip 2013, 00:27
rotten soul, Też sie nie spotkałem z tego typu ludźmi,ale kto wie jak jest :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg