Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Stark 13 lut 2012, 21:48
Samotnie, jak zbity pies przy budzie...
Stark

Samotność

przez Transfuse 13 lut 2012, 21:49
Tym bardziej, że jutro walentynki ...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez Abbey 13 lut 2012, 21:51
Dzień jak dzień, nic nieznacząca data... Tylko rzygać mi się chce na myśl, że szkoła będzie cała na różowo i w serduszka :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Transfuse 13 lut 2012, 21:53
Vett, No właśnie, niby nic a jednak ...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 21:55
To jeden z tych wieczorów. Vett, znam ludzi, którym się iście filmowe scenariusze zdarzyły w Walentynki ;) to musi być miłe uczucie ...
idle

Samotność

przez L.E. 13 lut 2012, 21:55
Jeżeli się kocha, to cały czas, a nie w jeden dzień...

dobrze mówi, polać mu :D
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Samotność

przez Stark 13 lut 2012, 21:57
Transfuse, To już niema znaczenia, czy takie, a nie inne święto, bardziej mnie boli własna słabość i lenistwo, to że i tak wątpię czy znajdę przyjaźń,miłość czy cokolwiek z nich.

Jeżeli się kocha, to cały czas, a nie w jeden dzień...

EEE, skasowałem posta bo myślałem że zły temat. FU.
Stark

Samotność

przez L.E. 13 lut 2012, 22:00
idle, tiaaaa.... wyjątkowe scenariusze....
Patrzę i myślę, że takie rzeczy dzieją się jakimś wyjątkowym ludziom, ale nigdy mi :/
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Samotność

przez nextMatii 13 lut 2012, 22:01
Wlasnie caly czas... nie w jeden dzien...no to prawda.......
nextMatii

Samotność

przez Transfuse 13 lut 2012, 22:02
L.E.,
Patrzę i myślę, że takie rzeczy dzieją się jakimś wyjątkowym ludziom, ale nigdy mi :/
Nie jesteś sama...

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 22:02
L.E., no serio ;) fajnie, że niektórzy zdobywają się wtedy na odwagę wyznać uczucie i spotykają się z odwzajemnieniem. Ja nie byłam nigdy zakochana, więc nawet nie mam za kim tęsknić, i to jest dla mnie najgorsze, nie mam nawet celu. (ani nikt we mnie, ale do tego przywykłam)
idle

Samotność

przez Stark 13 lut 2012, 22:10
idle, Co śmieszne, sam też się nigdy nie zakochałem, (jak dotąd), ale wiem że gdyby do tego doszło to będę w stanie dla tej osoby zrobić wszystko co w mojej mocy,by też mnie kochała, czy też była szczęśliwa...
może to głupie? może nie będzie dane mi poznać tych uczuć...

Dobra,chyba zaś zaczynam pier(&*(& głupoty...

Wszystko od nas samych zależy, raczej nie oczekuję cudu że ktoś wyciągnie nas z tego bagna zwanego samotnością...
Stark

Samotność

przez Transfuse 13 lut 2012, 22:14
arhol, Nie wolno Nam idealizować miłości i czekać na nią jak grom z jasnego nieba. Sam kiedyś wierzyłem to uczucie będzie wyglądało jak w filmie... to idealizowanie rzeczywistości sprawia, że zatracamy się w marzeniach i nie dostrzegamy prawdziwych, pełnych szczęścia chwil. To jak klapki na oczach... Ktoś myśli podobnie ?

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 22:16
Transfuse, a co, jeśli się nie ma prawdziwych pięknych chwil? Jeżeli marzenia to jedyne, co mam i co będę miała?
idle

Sortuj wg