Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 03 lip 2013, 16:09
mark123 napisał(a):
rotten soul napisał(a):mark123,
To może czas je rozwiać, albo potwierdzić u lekarza? Będziesz wiedział na czym stoisz. Co o tym sądzisz?

Pewnie bym tak zrobił, gdybym nie był leniem.

Boska odpowiedź :D

Wciąż mam nadzieję na wiadomość od M. Nawet bardziej od tego pierwszego, niż drugiego.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez rotten soul 03 lip 2013, 16:21
mark123,

Tak, wiem coś nie coś o lenistwie. Uprawiałem zawodowo dłuższy czas ). Nie wiedzieć czemu nie służy mi jakoś :mrgreen:
rotten soul

Samotność

przez Arhol 03 lip 2013, 18:05
Głupie to, ale jestem po tylu nieudanych związkach, że nawet gdy z kimś jestem, na każdego nowopoznanego faceta patrzę jak na potencjalnego następcę

Ja po żadnych,więc ciężko stwierdzić "co gorsze" :<

Lenistwo,proszę was,milczeć mieszczanie gdy przebywa tu król ołowianej i leniwej dupy :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mark123 03 lip 2013, 20:51
rotten soul napisał(a):mark123,

Tak, wiem coś nie coś o lenistwie. Uprawiałem zawodowo dłuższy czas ). Nie wiedzieć czemu nie służy mi jakoś :mrgreen:

Ja z roku na rok staję się ciągle coraz większym leniem.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.
Tylko dołujące, przygnębiające życie daje możliwość zarabiania pieniędzy.

Samotność

przez Saraid 03 lip 2013, 21:41
Lenistwo słuzy w ogole komus?
Watpie mark nie wykrecaj sie i idz na terapie zacznij sie leczyc walczyc o siebie,chyba ze Ci dobrze z samym soba teraz,ale watpie czytajac Twoje posty.
Saraid

Samotność

przez rotten soul 03 lip 2013, 21:59
Kestrel,
przebywa tu król ołowianej i leniwej dupy

:lol: :lol:
Robimy zawody, kto zrobi mniej w krótszym czasie? Mój rekord to...nie wiem, bo byłem tak leniwy, że nie zmierzyłem czasu :D
mark123,
Ja z roku na rok staję się ciągle coraz większym leniem.

Idziesz w profesjonalizm tak jak ja kiedyś. Teraz to już jestem cieniem lenia, którym byłem kiedyś. Staczam się na dno. Czas ustąpić miejsca młodym. :mrgreen:
rotten soul

Samotność

przez mark123 03 lip 2013, 23:45
rotten soul napisał(a): Idziesz w profesjonalizm tak jak ja kiedyś. Teraz to już jestem cieniem lenia, którym byłem kiedyś. Staczam się na dno. Czas ustąpić miejsca młodym. :mrgreen:

Ja chyba jestem profesjonalistą w lenistwie. Obecnie nie mam ochoty nawet np. czegokolwiek się uczyć, wychodzić z domu. Najchętniej to bym siedział przed komputerem z butelkami coli wokół siebie i nigdzie się nie ruszał, nic nie robił konkretnego.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Samotność

przez rotten soul 04 lip 2013, 00:33
Saraid napisał(a):Lenistwo słuzy w ogole komus?

Pracoholikom przydałoby się go trochę dla zdrowia, ale wątpię czy by służyło ich psychice.

Mi służy od czasu do czasu, bo lubię się po..dalać niekiedy. :smile: Na dłuższą metę, to nic dobrego jednak.
rotten soul

Samotność

przez lukk79 04 lip 2013, 01:22
rotten soul, ale pracoholikom to by odpoczynek posłużył, a nie lenistwo :) Lenistwo jak dla mnie ma złe konotacje, jak podają źródła: lenistwo może być rozumiane jako przesadna skłonność do odpoczynku. Może również wiązać się z zaniechaniem - apatyczny stan ducha powodujący zaniechanie jakiegoś wymaganego działania lub działań i powodujący przedłużenie czasu wypoczynku pasywnego ponad uznane w danej chwili i dziedzinie normy. Ale wielu starożytnych uznawało tenże stan jako pogoda ducha, uspokojenie duszy i myśli ale to inne czasy były.
Pierwszy Romantyk Forum

Samotność

przez depresyjny86 04 lip 2013, 01:22
Ja jestem takim leniem,że nie chce mi się iść do dentysty,chociaż bolą mnie dwa zęby....
:)

Samotność

przez lukk79 04 lip 2013, 01:26
u dentysty jest fajnie, jak byłem niedawno to była tak miła dziewczyna, że rozpływałem się na tym fotelu.
Pierwszy Romantyk Forum

Samotność

przez mark123 04 lip 2013, 01:27
depresyjny86 napisał(a):Ja jestem takim leniem,że nie chce mi się iść do dentysty,chociaż bolą mnie dwa zęby....

Ja mam spore problemy stomatologiczne. Rozwiązanie ich może zająć kilka lat i poważnie odcisnąć się na mojej psychice ze względu na lęk przed wszelkimi rzeczami, które robi się u stomatologa. Ale wkrótce będę musiał się za to wziąć.

-- 04 lip 2013, 01:29:51 --

lukk79 napisał(a):u dentysty jest fajnie, jak byłem niedawno to była tak miła dziewczyna, że rozpływałem się na tym fotelu.

W mojej okolicy dominuje chamstwo wśród stomatologów.

Samotność

przez depresyjny86 04 lip 2013, 01:35
Niestety w mojej też,a chociaż u mnie wśród stomatologów panuje epidemia głupoty - jak mówię,że mnie napier..... jak wierci pomimo znieczulenia to znaczy,że tak kur.a jest,a nie,że sobie wymyślam...Mam wrażliwe zęby...np na ciepło i zimno,na słodycze..na zimną wodę..i metalowe rzeczy wsadzane do gęby(dentysta).
:)

Samotność

przez mark123 04 lip 2013, 01:42
depresyjny86 napisał(a):Niestety w mojej też,a chociaż u mnie wśród stomatologów panuje epidemia głupoty - jak mówię,że mnie napier..... jak wierci pomimo znieczulenia to znaczy,że tak kur.a jest,a nie,że sobie wymyślam...Mam wrażliwe zęby...np na ciepło i zimno,na słodycze..na zimną wodę..i metalowe rzeczy wsadzane do gęby(dentysta).

Mnie szybko zaczyna boleć, jak wierci, bo jestem ogólnie wrażliwy na ból. Znieczulenie trochę pomaga, ale nie całkowicie. Poza tym u dentysty muszę też uważać, by się nie rozbeczeć, ból plus lęk połączone "kuszą", by ryczeć.

Sortuj wg