Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Shannon 03 lip 2013, 15:42
Ja tam mam nadzieję, że poznam kiedyś osobę tam samo dziwną jak ja, która może mnie polubi :D
W ogóle to ostatnio zastanawiałam się, czemu rozmowy z innymi mi się po prostu nie "kleją". Bywają wyjątki, ale przez to, że nie mogłam dogadać się z osobami, z mojego środowiska weszło we mnie, że ciągle mówię coś niewłaściwego i powinnam się kontrolować. Rozmowy szły mi jeszcze gorzej, bo wciąż zastanawiałam się, co powiedzieć, czy nie będzie to niewłaściwe i ta osoba pomyśli sobie o mnie coś złego. Ja często zadaję pytania, które ludziom wydają się dziwne, np, ni stąd, ni zowąd pytam, czy też denerwuje ich zapach świeżego czosnku. Może to nie jest jakieś strasznie dziwne pytanie, ale podczas rozmowy o jakichś "ważnych" sprawach nieładnie wyskoczyć z takim pytaniem. Mnie tam by nie przeszkadzało, jakbym miała utrzymywać kontakty z dziwnymi osobami, zawsze to jakaś nowość.
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

Samotność

przez rotten soul 03 lip 2013, 15:56
mark123,
To może czas je rozwiać, albo potwierdzić u lekarza? Będziesz wiedział na czym stoisz. Co o tym sądzisz?
rotten soul

Samotność

przez mark123 03 lip 2013, 16:01
rotten soul napisał(a):mark123,
To może czas je rozwiać, albo potwierdzić u lekarza? Będziesz wiedział na czym stoisz. Co o tym sądzisz?

Pewnie bym tak zrobił, gdybym nie był leniem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kiya 03 lip 2013, 16:09
mark123 napisał(a):

Pewnie bym tak zrobił, gdybym nie był leniem.

Boska odpowiedź :D

Wciąż mam nadzieję na wiadomość od M. Nawet bardziej od tego pierwszego, niż drugiego.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez rotten soul 03 lip 2013, 16:21
mark123,

Tak, wiem coś nie coś o lenistwie. Uprawiałem zawodowo dłuższy czas ). Nie wiedzieć czemu nie służy mi jakoś :mrgreen:
rotten soul

Samotność

przez Arhol 03 lip 2013, 18:05
Głupie to, ale jestem po tylu nieudanych związkach, że nawet gdy z kimś jestem, na każdego nowopoznanego faceta patrzę jak na potencjalnego następcę

Ja po żadnych,więc ciężko stwierdzić "co gorsze" :<

Lenistwo,proszę was,milczeć mieszczanie gdy przebywa tu król ołowianej i leniwej dupy :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez mark123 03 lip 2013, 20:51

Tak, wiem coś nie coś o lenistwie. Uprawiałem zawodowo dłuższy czas ). Nie wiedzieć czemu nie służy mi jakoś :mrgreen:

Ja z roku na rok staję się ciągle coraz większym leniem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Saraid 03 lip 2013, 21:41
Lenistwo słuzy w ogole komus?
Watpie mark nie wykrecaj sie i idz na terapie zacznij sie leczyc walczyc o siebie,chyba ze Ci dobrze z samym soba teraz,ale watpie czytajac Twoje posty.
Saraid

Samotność

przez rotten soul 03 lip 2013, 21:59
Kestrel,
przebywa tu król ołowianej i leniwej dupy

:lol: :lol:
Robimy zawody, kto zrobi mniej w krótszym czasie? Mój rekord to...nie wiem, bo byłem tak leniwy, że nie zmierzyłem czasu :D
mark123,
Ja z roku na rok staję się ciągle coraz większym leniem.

Idziesz w profesjonalizm tak jak ja kiedyś. Teraz to już jestem cieniem lenia, którym byłem kiedyś. Staczam się na dno. Czas ustąpić miejsca młodym. :mrgreen:
rotten soul

Samotność

przez mark123 03 lip 2013, 23:45
rotten soul napisał(a): Idziesz w profesjonalizm tak jak ja kiedyś. Teraz to już jestem cieniem lenia, którym byłem kiedyś. Staczam się na dno. Czas ustąpić miejsca młodym. :mrgreen:

Ja chyba jestem profesjonalistą w lenistwie. Obecnie nie mam ochoty nawet np. czegokolwiek się uczyć, wychodzić z domu. Najchętniej to bym siedział przed komputerem z butelkami coli wokół siebie i nigdzie się nie ruszał, nic nie robił konkretnego.

Samotność

przez rotten soul 04 lip 2013, 00:33
Saraid napisał(a):Lenistwo słuzy w ogole komus?

Pracoholikom przydałoby się go trochę dla zdrowia, ale wątpię czy by służyło ich psychice.

Mi służy od czasu do czasu, bo lubię się po..dalać niekiedy. :smile: Na dłuższą metę, to nic dobrego jednak.
rotten soul

Samotność

przez lukk79 04 lip 2013, 01:22
rotten soul, ale pracoholikom to by odpoczynek posłużył, a nie lenistwo :) Lenistwo jak dla mnie ma złe konotacje, jak podają źródła: lenistwo może być rozumiane jako przesadna skłonność do odpoczynku. Może również wiązać się z zaniechaniem - apatyczny stan ducha powodujący zaniechanie jakiegoś wymaganego działania lub działań i powodujący przedłużenie czasu wypoczynku pasywnego ponad uznane w danej chwili i dziedzinie normy. Ale wielu starożytnych uznawało tenże stan jako pogoda ducha, uspokojenie duszy i myśli ale to inne czasy były.
Pierwszy Romantyk Forum

Samotność

przez depresyjny86 04 lip 2013, 01:22
Ja jestem takim leniem,że nie chce mi się iść do dentysty,chociaż bolą mnie dwa zęby....
:)

Samotność

przez lukk79 04 lip 2013, 01:26
u dentysty jest fajnie, jak byłem niedawno to była tak miła dziewczyna, że rozpływałem się na tym fotelu.
Pierwszy Romantyk Forum

Sortuj wg