Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Davin 02 lip 2013, 23:59
Kiya co tak szybko?
Davin

Samotność

przez Kiya 03 lip 2013, 00:03
davin, tak po prostu mam, zawsze miałam. Chłopcy nigdy mnie nie lubili. Więc gdy jakiś się napatoczył, to rodziła się nadzieja, że może mnie polubi tak bardziej... I tak już zostało.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Davin 03 lip 2013, 00:05
Kiya a dlaczego mieliby Ci nie lubić?
Davin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kiya 03 lip 2013, 00:06
davin, bo jestem nudna i nijaka, urodą nie nadrabiam.

Samotność

przez Arhol 03 lip 2013, 00:12
Z drugiej strony - wciąż na każdą nowopoznaną osobę płci przeciwnej patrzę jak na potencjalnego partnera Nienawidzę tego w sobie.

Też tak mam,ale patrzę na to z przymrużeniem oka i dystansem :mrgreen:

Co do samej samotności,daleko mi by ją przerwać (w sensie mieć choć kilku znajomych), nie mówiąc o związku...może za rok,dwa?
Czas pokaże,byle desperacja nie zapanowała, i był odpowiedni dystans - będzie git,osobowości chyba złej nie mam bo ludzie zwykle mnie lubią (może się mylę?)...czas pokaże ;<
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Davin 03 lip 2013, 00:13
Kiya ktoś Ci to powiedział? Ja też nie jestem modelem. :P
Davin

Samotność

przez mark123 03 lip 2013, 12:11
Kiya napisał(a):Chłopcy nigdy mnie nie lubili. Więc gdy jakiś się napatoczył, to rodziła się nadzieja, że może mnie polubi tak bardziej... I tak już zostało.

Mnie raczej w ogóle nikt nie lubi, ale nie mam nadziei, że mnie ktoś polubi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez rotten soul 03 lip 2013, 12:44
Kestrel napisał(a):
Z drugiej strony - wciąż na każdą nowopoznaną osobę płci przeciwnej patrzę jak na potencjalnego partnera Nienawidzę tego w sobie.

Też tak mam,ale patrzę na to z przymrużeniem oka i dystansem :mrgreen:

I u mnie jest podobnie, ale cóż głodnemu chleb na myśli, więc to chyba dość naturalne jest i nie nienawidzę tego. Przywykłem, ot co.
Kestrel napisał(a):osobowości chyba złej nie mam bo ludzie zwykle mnie lubią (może się mylę?)...czas pokaże ;<

Według mnie nie masz. Chodź znam Cię tylko z postów, to wzbudziłeś moją sympatię. Całkiem sporo tu takich ludzi, dlatego też chętnie bym się wybrał na ten planowany zlot.
rotten soul

Samotność

przez Saraid 03 lip 2013, 12:45
mark123 napisał(a):
Kiya napisał(a):Chłopcy nigdy mnie nie lubili. Więc gdy jakiś się napatoczył, to rodziła się nadzieja, że może mnie polubi tak bardziej... I tak już zostało.

Mnie raczej w ogóle nikt nie lubi, ale nie mam nadziei, że mnie ktoś polubi.

Dalczego nie ma nadziei by Cię ktoś polubił?Terapia by Ci się przydała wiesz?
Saraid

Samotność

przez kornelia_lilia 03 lip 2013, 12:46
Kiya napisał(a): wciąż na każdą nowopoznaną osobę płci przeciwnej patrzę jak na potencjalnego partnera :? Nienawidzę tego w sobie.

Też tak mam... ale z tego, co słyszałam wiele kobiet tak ma, ale kiedy jestem zakochana płeć przeciwna całkowicie dla mnie nie istnieje.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Samotność

przez mark123 03 lip 2013, 13:00
Saraid napisał(a):Dalczego nie ma nadziei by Cię ktoś polubił?Terapia by Ci się przydała wiesz?

No bo osoby z zespołem takich cech, jak ja, nie da się polubić.
Co do terapii, to wiem, ale jestem największym leniem na świecie i zamiast szukać sposobu, jak się przełamać oraz obejść pewną drugą przeszkodę, to nic nie robię i uciekam w świat fantazji.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez khaleesi 03 lip 2013, 13:01
mark123, ja sobie musze wygoglować to co masz w podpisie bo nie chce mi się wierzyć, że jest tak zle jak piszesz :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Kiya 03 lip 2013, 13:04
kornelia_lilia napisał(a):
Kiya napisał(a): wciąż na każdą nowopoznaną osobę płci przeciwnej patrzę jak na potencjalnego partnera :? Nienawidzę tego w sobie.

Też tak mam... ale z tego, co słyszałam wiele kobiet tak ma, ale kiedy jestem zakochana płeć przeciwna całkowicie dla mnie nie istnieje.

Głupie to, ale jestem po tylu nieudanych związkach, że nawet gdy z kimś jestem, na każdego nowopoznanego faceta patrzę jak na potencjalnego następcę :?

Samotność

przez mark123 03 lip 2013, 13:07
psyche. napisał(a):mark123, ja sobie musze wygoglować to co masz w podpisie bo nie chce mi się wierzyć, że jest tak zle jak piszesz :roll:

To nie jest tak, że podejrzewam, że mam wszystko, tylko jakąś część z tego.

Sortuj wg