Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Candy14 27 cze 2013, 23:36
W ostatnim miesiącu słyszałem to już 3 razy od kobiet.

Najwyrazniej robisz wrazenie na kobietach :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez S_And_S 27 cze 2013, 23:51
Dlaczego samotność to taka straszna trwoga?...
S_And_S

Samotność

przez Bonus 27 cze 2013, 23:56
A dlaczego ktoś "odmienny" miałby być skazany na samotność, skoro nie musi tak być?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez julkaapril 28 cze 2013, 00:00
jeszcze miesiąc temu w grupie nerwica lękowa z panicznym lekiem o smierci..a od paru dni życie jest mi obojętne..
,,..Tak, na to wygląda. Odbiło Ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś Ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.." :)

Samotność

przez Adam Smith 28 cze 2013, 00:03
A dlaczego ktoś "odmienny" miałby być skazany na samotność, skoro nie musi tak być?

Moim zdaniem , dlatego , że ludzie przeważnie odtrącają innych ze względu na status społeczny . Jeśli ktoś ma mniej pieniędzy jest traktowany z pogardą i to samo tyczy się ludzi z zaburzeniami . Poza tym czasem musimy się pogodzić z tym co nam los zsyła , bo nie zawsze mam warunki i możliwość ku temu by żyć tak jak chcemy . Kiedyś marzyłem by wyjechać do Anglii lecz nie miałem pieniędzy i żadnego wsparcia ze strony rodziny , która mi wcześniej pomagała , to pokazuje , że nie wszystko zależy od naszych chęci , a wpływ na nasze życie ma również los i ludzie którzy nas otaczają , a bez wsparcia trudno w tych czasach
Adam Smith

Samotność

przez S_And_S 28 cze 2013, 00:07
Bonus, może dlatego że jest inny / od zawsze stał z boku i nikt go nie akceptuje choćby on chciał ?.
S_And_S

Samotność

przez Candy14 28 cze 2013, 00:19
. Jeśli ktoś ma mniej pieniędzy jest traktowany z pogardą i to samo tyczy się ludzi z zaburzeniami .

Nie zauwazylam..kwestia tego jakie wybieramy towarzystwo. Ja tam sie czuje wsrod ludzi chociaz nie jestem normalna...ale oni tez nie :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Adam Smith 28 cze 2013, 00:23
Nie zauwazylam..kwestia tego jakie wybieramy towarzystwo. Ja tam sie czuje wsrod ludzi chociaz nie jestem normalna...ale oni tez nie

ale ja nie prosiłem o opinię ... czuję się atakowany , powiedz mi , czy ty spiskujesz przeciwko mnie ? :P
Adam Smith

Samotność

przez *Wiola* 28 cze 2013, 00:29
Tomcio Nerwica, Czy Ty się aby nie przepoczwarzyłeś ? ;)
Moderator

Samotność

przez Bonus 28 cze 2013, 00:32
No tak, to prawda.
Już nie od dziś wiadomo, że ludzie, mający niewiele pieniędzy lub nie mający ich wcale, są traktowani gorzej, po prostu. Są teraz czasy, że jak nie ma się pieniędzy, to w oczach innych, nie liczysz się.
I to prawda, że nie wszystko od nas samych zależy. Na to ma wpływ wiele spraw i sytuacji w naszym życiu. Jeśli nam one nie sprzyjają, to zawsze będzie gorzej i źle.
Wiele może od nas zależeć, ale nie wszystko. A czasem jest tak, że nawet wiele od nas nie zależy, tylko jest kilka takich sytuacji i okoliczności, które mają duży wpływ na nasze życie.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Adam Smith 28 cze 2013, 00:38
*Wiola*, życie zmusiło mnie do zmiany poglądów :evil:
Adam Smith

Samotność

przez *Wiola* 28 cze 2013, 00:42
Tomcio Nerwica, :?
Moderator

Samotność

przez Adam Smith 28 cze 2013, 00:48
*Wiola*, dobra , zgrywam się :P
Adam Smith

Samotność

przez *Wiola* 28 cze 2013, 00:50
Tomcio Nerwica, Już się bałam ,że znów mi ubyło IQ ;)
Moderator

Sortuj wg