Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Anna Maria 31 maja 2013, 16:13
Saraid, mamy szlaban w domu bo sąsiedzi z brutalem przyjechali,o którym kiedyś opowiadałam,że atakuje.Poza tym nie mam ochoty.Chcę być między ludźmi,a nie las,pustka i psiaki.
Anna Maria

Samotność

przez Bonus 31 maja 2013, 17:02
Rozumiem tą sytuację.
Jest ona smutna...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez mark123 31 maja 2013, 18:29
Saraid napisał(a):Każdy ma jakieś zalety

No miałem jedną w przeszłości.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 31 maja 2013, 18:40
mark123 napisał(a):
Saraid napisał(a):Każdy ma jakieś zalety

No miałem jedną w przeszłości.

Masz ich wiele zapewniam tylko ich nie dostrzegasz nie jesteś ich świadomy.
Saraid

Samotność

przez abstrakcyjna 31 maja 2013, 19:56
"Samotność to taka straszna trwoga, Ogarnia mnie, przenika mnie..."

Przepraszam, że się wtrącam. Dziś mi jakoś samotnie, trochę bardziej niż zawsze.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez Bonus 31 maja 2013, 20:22
A może i ja mam ich wiele, tylko ich nie dostrzegam i nie jestem ich świadomy?

Samotność

przez *Wiola* 31 maja 2013, 21:36
Bonus, Ty swoje dostrzegasz , nawet te kontrowersyjne ;)
Moderator

Samotność

przez Bonus 31 maja 2013, 21:47
Poważnie? Nawet ja o tym nie wiedziałem.

Samotność

przez Arhol 05 cze 2013, 08:53
Ostatnimi czasy czuje że mało co obchodzą mnie inni, nieważne co się dzieje jakoś nie potrafie współczuć a nawet mnie to irytuje..
Z takim podejściem człowiek faktycznie sam będzie
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez mark123 05 cze 2013, 20:15
Ja ogólnie raczej jestem skazany na samotność, ponieważ jestem w pewnym sensie samotnikiem, a także chyba najnudniejszym "człowiekiem" na świecie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez sliwka 08 cze 2013, 21:05
ja od lat usiłuje znaleść sobie przyjaciela i...lipa, co poznam kogos fajnego..albo mieszka za daleko albo cośtam, sprawic zeby ktos wyszedl gdzies z toba pogadac to mission impossible. Wszyscy juz kogos "maja" albo sa zajęci swoim zyciem. O szukaniu chlopaka to juz nawet nie wspomne. Codziennie sie zastanawiam gdzie by tu poznac kogos fajnego, przydałby sie jakis club samotnych ludzi albo cos, masakra :|

Samotność

przez Arhol 08 cze 2013, 21:17
sliwka, Skoro szukasz,to w końcu trafisz...byle nie na siłę,jeśli starasz się,ale też nie AŻ tak bardzo by to wyglądało na desperacje,w końcu kogoś znajdziesz.

Witamy na forum
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez natti 08 cze 2013, 22:16
Kiedyś strasznie brakowało mi ludzi, szukałam przyjaciół i bratnich duszy. Nie udawało mi się to, czułam się bardzo zawiedziona i nierozumiana. Dziś widzę, że problem był zdecydowanie po mojej stronie. Nadal mam słabe kontakty z innymi, ale teraz widzę, że po prostu nie potrafię ich tworzyć, mam duszę samotnika i kontaktów potrzebuję tylko od czasu do czasu. Może już się podstarzałam, a może poddałam, ale nie mam już sił nikogo szukać. Jest mi całkiem nieźle tak jak jest. Zawsze gdy jestem wśród innych ogarnia mnie uczucie, że jestem najnudniejszym człowiekiem świata, bardzo mnie to irytuje, więc po prostu wolę się z tym już nie konfrontować. Dobra kawa, kot towarzysz i miła muzyka - w samotności także może być miło :)

Samotność

przez sliwka 08 cze 2013, 23:07
Kestrel, Dzięki, pytanie brzmi ile to jeszcze czasu minie..i zaczynam sie martwić o siebie, bo depresja sie pogłębia...i powaznie zastanawiam sie nad psychiatrą. Przez ostatnie wydarzenia straciłam apetyt i chudne, odkąd sie zważyłam dosłownie wmuszam w siebie jedzenie. Kiedys siedzenie w domu i robienie rzeczy ktore lubie było fajne i nawet brakowało mi czasu a teraz niecierpie siedzenia w domu, czas sie dłuży, a najgorsze jest to, ze człowiek nie ma gdzie iść, ani z kim pogadać.

Sortuj wg