Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Hans 17 maja 2013, 21:10
Candy14, ja myślę, że wszystko po staremu z pieniędzmi tylko teraz doszły inne wymagania. :)

Znając przeciętnego pracownika produkcji to nie dziwi, zresztą znam średnie gusty przeciętnych pracowników produkcji, żeby tam wytrzymać jak się ma choć trochę wrażliwości na otaczający świat to wyzwanie. ;)
Feed your head
Feed your head

Samotność

przez zmienny 17 maja 2013, 21:10
Candy14, no chyba nie bardzo bo większość kobiet nie chce mieć faceta gorszego od niej, więc jak więcej zarabia to facet powinien jeszcze więcej zarabiać, inaczej wydaje się jej mniej zaradny od niej i przez to mniej atrakcyjny.

ostatnio Luxuria fajnie powiedziała ostatnio w dzień dobry tvn, że zarabia spore pieniądze, ale przydałby się bogaty mąż, by mogła jego kasę wydawać, a swoje na koncie oszczędzać. :D

-- 17 maja 2013, 20:18 --

tahela, co to jest to coś więcej?
zmienny

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 21:25
Candy14 napisał(a):Hans, no wlasnie... kobiety juz potrafia o siebie zadbac wiec nie kasa jest dla nich najwazniejsza..szukaja raczej partnera niz maszynke do zarabiania pieniedzy. A to juz wielu panow przerasta bo trzeba dac z siebie cos wiecej niz wyplate.

Te kobiety sukcesu, zaradne życiowo szukają facetów podobnych do nich, z tego samego mniej więcej kręgu ( zresztą to dotyczy wszystkich grup społecznych). Nie wyobrażam sobie jakiejś pani biznesmen, czy tylko zwykłej pracownicy korporacji która spotyka się z długotrwale bezrobotnym, pracownikiem produkcji, pomocnikiem budowlanym i wcale nie chodzi tu o utrzymanie tylko podobieństwo kulturalno- edukacyjno- klasowe. Oczywiście chodzi mi o poważne związki a nie przygody seksualne czy wakacyjne miłości.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Candy14 17 maja 2013, 21:31
Carlos ja nie mowie o tym ze kobieta ktora sobie sama radzi wezmie na barki utrzymanie bezrobotnego albo lenia ktory pracy miec nie chce ale facet nie musi zarabiac nie wiadomo jakiej kasy zeby byc w zwiazku. A o tym piszecie ze jak sie nie ma kupy kasy to nie ma kobiety a to nieprawda. W zwiazku ludzie razem zarabiaja na swoj byt ...kazdy doklada tyle ile moze.

-- 17 maja 2013, 21:33 --

Candy14, no chyba nie bardzo bo większość kobiet nie chce mieć faceta gorszego od niej, więc jak więcej zarabia to facet powinien jeszcze więcej zarabiać, inaczej wydaje się jej mniej zaradny od niej i przez to mniej atrakcyjny.

ale skad masz takie wiadomosci? Ja nie chcialabym miec faceta glupszego ode mnie bo by mnie nudzil a dla mnie komunikacja jest w zwiazku wazna
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez zmienny 17 maja 2013, 21:36
Candy14, no wiem to od moich koleżanek rówieśniczek.

no i tak jak Carlos już to zauważył, pokrywa się to mniej więcej z tym co obserwujemy, bizneswoman nie zwiąże się z magazynierem czy sprzedawcą w warzywniaku, choćby inteligentnym. ;)

są wyjątki.
zmienny

Samotność

przez Candy14 17 maja 2013, 21:38
no i tak jak Carlos już to zauważył, pokrywa się to mniej więcej z tym co obserwujemy, bizneswoman nie zwiąże się z magazynierem czy sprzedawcą w warzywniaku, choćby inteligentnym. ;)

ale tu raczej nie chodzi o pieniadze a roznice poziomow ..no chyba ze sprzedawca z warzywniaka jest inteleigenty, ma swoje pasje,mozna z nim pogadac o czyms wiecej niz warzywka czy chlanie z kumplami
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 21:40
A o tym piszecie ze jak sie nie ma kupy kasy to nie ma kobiety a to nieprawda.
ja tak nie piszę, większośc Polaków przecież nie jest zamożna a partnerki ma. No ale minimum zaradności typu comiesięczna pensja nawet najniższa (ale chyba tylko na wsi) jest raczej wymagane a te kobiety które same mogą się przyzwoicie utrzymać chcą miec też faceta na poziomie zwykle z ich kręgów.

Samotność

przez Candy14 17 maja 2013, 21:45
No ale minimum zaradności typu comiesięczna pensja

no ale co w tym niezwyklego... na utrzymaniu ma sie zwykle dzieci a nie partnera (chyba ze to etap przejsciowy pomiedzy jedna praca a druga) i uprzedzajac odpowiedz ze jak to w takim razie jest ze kobieta siedzi z dziecmi w domu a facet ja utrzymuje? on jej nie utrzymuje ... ona zarabia na swoje utrzymanie wychowujac dzieci

Samotność

przez zmienny 17 maja 2013, 21:46
ale tu raczej nie chodzi o pieniadze a roznice poziomow

Candy14, różnice poziomów w statusie społecznym. ;)
bo niby czemu taki magazynier, nie miałby mieć swojej pasji, być inteligentny, nie widzę powodów.
zmienny

Samotność

przez deader 17 maja 2013, 21:52
Candy14 napisał(a):ale tu raczej nie chodzi o pieniadze a roznice poziomow ..no chyba ze sprzedawca z warzywniaka jest inteleigenty, ma swoje pasje,mozna z nim pogadac o czyms wiecej niz warzywka czy chlanie z kumplami

Mój kumpel pracuje w firmie robiącej plastikowe zabawki. Razem z nim zapiernicza tam kilkanaście osób. Ich praca to obsługa maszyny która robi różne cosie z plastiku. I - uwaga! - 3/4 ekipy to ludzie po studiach :D Po prostu nie mogli znaleźć lepszej pracy albo pracy z kierunku w którym się kształcili. Ja jestem w sumie pracownikiem produkcyjnym w drukarni. Ale wcale się za głupiego nie uważam. Zarabiam nie najgorzej, pracę swoją poza pewnymi wyjątkowo wkurzającymi dniami lubię, bo mam poczucie że robię coś pożytecznego, praktycznego... Tylko jakoś zawsze ląduję w "friendzone" :bezradny:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez Hans 17 maja 2013, 21:53
U mnie w rodzinie to wszystkie kobiety pracowały jak miały dzieci, jedna tylko żona wujka to się tak zasiedziała, że była raz w mieście i dwa razy we młynie, ale wie wszystko najlepiej o wszystkim.
Feed your head
Feed your head

Samotność

przez Candy14 17 maja 2013, 22:04
deader, a wiec masz duze szanse u kobiet ;)

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 22:08
zmienny napisał(a):
ale tu raczej nie chodzi o pieniadze a roznice poziomow

Candy14, różnice poziomów w statusie społecznym. ;)
bo niby czemu taki magazynier, nie miałby mieć swojej pasji, być inteligentny, nie widzę powodów.

Akurat w Polsce wykształcenie, elokwencja tzw poziom często nie idą w parzę z wysokością pensji, prestiżem zawodu, pozycją społeczną i mamy sporo ludzi po studiach robiących fizycznie. A wielu dzianych kierowników, włąścicieli firm, biznesmenów to zwykłe buraki, może i zaradni życiowo i z żyłką do biznesu ale na "poziomie" ludzi z pod budki z piwem.

Samotność

przez Hans 17 maja 2013, 22:09
deader, najwięcej pań magister to na pakowniach siedzi. Prawda jest taka, że dzisiaj studia może mieć każdy. Niedawno jeszcze sam studiowałem, nie jest to jakaś elita narodu znana z opowieści rodziców.
Feed your head
Feed your head

Sortuj wg