Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ( Dean )^2 17 maja 2013, 19:55
carlosbueno napisał(a):
Candy14 napisał(a):
Nie trzeba znać większości kobiet aby tak twierdzić, większośc pewnie jakieś 90 kilka % szuka silnego, zaradnego, odpowiedzialnego faceta a nie kogoś z zaburzeniami depresyjno- lękowymi bez stałej pracy i z marnymi widokami na przyszłośc z kiepskimi szansami utrzymanie rodziny.

Przesadzasz..mnie wystarcza odpowiedzialny

A jak niedawnymi czasy dziewczyny pisały że ich facet np zarabia minumim, albo rzucił studia i jest niezbyt ambitny to niemal wszystkie dziewczyny z forum radziły owym dziewczynom rzucić chłopaków i poszukać se lepszych. Zresztą już kiedyś o tym pisałem i nie będe sie powtarzał.

No nie wiem czemu się dziwisz,tak jest,to żadne zaskoczenie.Może nawet tak powinno być.
Mnie dziwi cos całkiem innego,chodze na kurs tańca,większość facetów któzy tam chodzą są cąłkiem ogarnięci z wyglądu,studiują przyszłościowe kierunki<budownictwo informatyka telekomunikacja>a widać że mimo to mają problem ze znalezieniem dziewczyny,także wtf?
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 20:09
No nie wiem czemu się dziwisz,tak jest,to żadne zaskoczenie.Może nawet tak powinno być.
Ja ani tym zaskoczony nie jestem i wcale nie twierdzę że tak nie powinno być, ale często te same osoby piszą w jednych wątkach że liczy się tylko miłość, że nie ważne ile facet zarabia, czy jest zaradny itd a w innych odpisują dziewczynie która narzeka na niezbyt zaradnego, ambitnego faceta że ma go rzucić.
A co do tych studiujących przyszłosciowe kierunki to zwykle na ich studiach dominują faceci, wiele czasu poświęcają nauce a nie balangowaniu i ciężko im przypadkowo poznać dziewczyny a taki kurs tańca to szansa na poznanie dziewczyny, pewnie ciekawszej niż na imprezie czy dyskotece.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Hans 17 maja 2013, 20:12
Miłość zawsze może powstać nagle, pieniądze rzadziej. :)
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ( Dean )^2 17 maja 2013, 20:21
carlosbueno napisał(a):
Ja ani tym zaskoczony nie jestem i wcale nie twierdzę że tak nie powinno być, ale często te same osoby piszą w jednych wątkach że liczy się tylko miłość, że nie ważne ile facet zarabia, czy jest zaradny itd a w innych odpisują dziewczynie która narzeka na niezbyt zaradnego, ambitnego faceta że ma go rzucić.

A to się zgadzam,kobiety ewidentnie kłamią w tym temacie.Kasa jest strasznie ważna dla nich to widać.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Candy14 17 maja 2013, 20:24
A ja mysle, ze faceci ktorzy niczym innym nie sa w stanie zainteresowac dziewczyn czepiaja sie tej kasy jako usprwiedliwienia ze sa sami
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 20:31
Candy14 napisał(a):A ja mysle, ze faceci ktorzy niczym innym nie sa w stanie zainteresowac dziewczyn czepiaja sie tej kasy jako usprwiedliwienia ze sa sami

usprawiedliwienie dobre jak każde inne. :mrgreen:
Ja myślę że wielu facetów bez kasy, którzy w życiu sobie zbytnio nie radzą uważa że nie ma sznas na dziewczynę właśnie dlatego i nawet nie próbuje poznawać bo stereotyp jest taki że facet musi byc przynajmniej średnio zaradny i jak ktoś tego nie spełnia to się wycofuje. Podobnie postępują dziewczyny które uważają się za mało atrakcyjne, bo uroda jest tym dla kobiet czym zaradność dla meżczyzn biologicznie i kulturowo uwarunkowanym kryterium atrakcyjności.

Samotność

przez Hans 17 maja 2013, 20:35
Candy14, ja myślę, że taka jest logika faktów. Dlatego teraz jest m.in. wiele singielek, bo kobiety się wyzwoliły i nie muszą szukać mężczyzny na siłę, który im zapewni byt.
Feed your head
Feed your head

Samotność

przez deader 17 maja 2013, 20:36
carlosbueno napisał(a):Ja myślę że wielu facetów bez kasy, którzy w życiu sobie zbytnio nie radzą uważa że nie ma sznas na dziewczynę właśnie dlatego i nawet nie próbuje poznawać bo stereotyp jest taki że facet musi byc przynajmniej średnio zaradny i jak ktoś tego nie spełnia to się wycofuje. Podobnie postępują dziewczyny które uważają się za mało atrakcyjne, bo uroda jest tym dla kobiet czym zaradność dla meżczyzn biologicznie i kulturowo uwarunkowanym kryterium atrakcyjności.

Śmieszna sprawa - lata temu, kiedy byłem nieodpowiedzialnym, zaćpanym, bezrobotnym głąbem to przyciągałem dziewczyny. Teraz jak jestem samowystarczalnym, pracującym, odpowiedzialnym obywatelem to jakoś każda z którą coś próbuję "zadziałać" mnie zlewa. WTF? :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez Hans 17 maja 2013, 20:39
Niektóre lubią badboyów.
Feed your head
Feed your head

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 20:45
deader napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Ja myślę że wielu facetów bez kasy, którzy w życiu sobie zbytnio nie radzą uważa że nie ma sznas na dziewczynę właśnie dlatego i nawet nie próbuje poznawać bo stereotyp jest taki że facet musi byc przynajmniej średnio zaradny i jak ktoś tego nie spełnia to się wycofuje. Podobnie postępują dziewczyny które uważają się za mało atrakcyjne, bo uroda jest tym dla kobiet czym zaradność dla meżczyzn biologicznie i kulturowo uwarunkowanym kryterium atrakcyjności.

Śmieszna sprawa - lata temu, kiedy byłem nieodpowiedzialnym, zaćpanym, bezrobotnym głąbem to przyciągałem dziewczyny. Teraz jak jestem samowystarczalnym, pracującym, odpowiedzialnym obywatelem to jakoś każda z którą coś próbuję "zadziałać" mnie zlewa. WTF? :D

no właśnie lata temu, nastolatki czy około 20 latki patrzą głównie na wygląd, charyzmę, towarzyskość, pozycje w grupie znajomych ale po 22-25 roku życia zmieniają się priorytety chyba że chodzi o jakiś niezoobowizujący seks a nie poważny związek.

Samotność

przez Paweł Gaweł 17 maja 2013, 20:50
Dzisiaj kupiłem gazetę Twoje Imperium i jest tam rubryka Ogłoszenia matrymonialne :)
I są tam tacy panowie np "Wojciech lat 47 kierownik supermarketu.Jeśli szukasz poważnego mężczyzny napisz na pewno odpowiem", "Zbigniew lat 63 praca reżysera pochłoneła lata mojej młodości i nie udało mi się odnaleźć prawdziwej miłości.Teraz szukam kobiety która zawładnie moim sercem","Maciej lat 35 Jestem życzliwym i sympatycznym dyrektorem działu sprzedaży.Swojej wybrance zapewnie dostatnie życie pełne miłości i niespodzianek."
Nie ma żadnego pracownika produkcji,brukarza czy innego robotnika :)

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 20:53
Paweł Gaweł napisał(a):Dzisiaj kupiłem gazetę Twoje Imperium i jest tam rubryka Ogłoszenia matrymonialne :)
I są tam tacy panowie np "Wojciech lat 47 kierownik supermarketu.Jeśli szukasz poważnego mężczyzny napisz na pewno odpowiem", "Zbigniew lat 63 praca reżysera pochłoneła lata mojej młodości i nie udało mi się odnaleźć prawdziwej miłości.Teraz szukam kobiety która zawładnie moim sercem","Maciej lat 35 Jestem życzliwym i sympatycznym dyrektorem działu sprzedaży.Swojej wybrance zapewnie dostatnie życie pełne miłości i niespodzianek."
Nie ma żadnego pracownika produkcji,brukarza czy innego robotnika :)

brukarze i robotnicy nie ujawniają swoich profesji i dobrze robią bo mogliby tylko odstraszyć. :mrgreen:

Samotność

przez Candy14 17 maja 2013, 20:55
Hans, no wlasnie... kobiety juz potrafia o siebie zadbac wiec nie kasa jest dla nich najwazniejsza..szukaja raczej partnera niz maszynke do zarabiania pieniedzy. A to juz wielu panow przerasta bo trzeba dac z siebie cos wiecej niz wyplate.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez tahela 17 maja 2013, 21:08
no własnie coś wiecej jest trudniej, a ci brukarze szukaja kobiet , którym wypłąta wystarczy takim ludziom jest prosciej i latwiej
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg