Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Candy14 14 maja 2013, 20:49
siostrawiatru, nie czujesz sie gotowa, zeby byc matka i chwala Ci za to. Splodzic dziecko i spieprzyc mu zycie jest prosto
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez siostrawiatru 14 maja 2013, 20:49
zmienny napisał(a):
Wystarczą niektóre cechy osobowości, zainteresowania itp.

no ale akurat nerwica i depresja właśnie ujemnie wpływa na te sprawy.

Ale to w człowieku tkwi. Nie ważne jak głęboko.

-- 14 maja 2013, 20:51 --

Candy14 napisał(a):siostrawiatru, Splodzic dziecko i spieprzyc mu zycie jest prosto

:shock: dokładnie tak samo myślę.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Samotność

przez carlosbueno 14 maja 2013, 20:51
Candy14 napisał(a):siostrawiatru, nie czujesz sie gotowa, zeby byc matka i chwala Ci za to. Splodzic dziecko i spieprzyc mu zycie jest prosto

Nie myślisz globalnie, gdyby miały rodzić tylko w pełni odpowiedzialne osoby, za pareset lat ludzkośc by wiginęła.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 20:53
siostrawiatru, no tkwi ale trzeba umiec to pokazac.dziewczyna nie bedzie we mnie grzebac az tak gleboko.
We Are The Champions 2016(L)

Samotność

przez siostrawiatru 14 maja 2013, 20:55
sebastian86, a skąd wiesz?
Ja tam lubię poznawać faceta po troszku dogrzebując się do coraz to nowych informacji ;)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Samotność

przez zmienny 14 maja 2013, 20:56
carlosbueno, haha Ty znowu :hide: a kto robi dzieci w czynie społecznym? ;D
Ale to w człowieku tkwi. Nie ważne jak głęboko.

siostrawiatru, aha rozumiem. ale to i tak jesteś wyjątek, bo te cechy z nerwicy i depresji zniechęcają większość, to może masz takie romantyczne podejście do związków, jednak dużo kobiet patrzy tak ekonomicznie i pragmatycznie.
Ostatnio edytowano 14 maja 2013, 20:57 przez zmienny, łącznie edytowano 1 raz
zmienny

Samotność

przez siostrawiatru 14 maja 2013, 20:57
carlosbueno napisał(a):
Candy14 napisał(a):siostrawiatru, Nie myślisz globalnie, gdyby miały rodzić tylko w pełni odpowiedzialne osoby, za pareset lat ludzkośc by wiginęła.

Albo mielibyśmy nową rasę ludzi, którzy nie mieliby zaburzeń. A przynajmniej mieli by ich znacznie mniej.

Samotność

przez zmienny 14 maja 2013, 20:58
Albo mielibyśmy nową rasę ludzi, którzy nie mieliby zaburzeń. A przynajmniej mieli by ich znacznie mniej.

naturalna ewolucja człowieka dobiega już do końca i tak, zacznie się sztuczna. ;)
zmienny

Samotność

przez carlosbueno 14 maja 2013, 21:00
Ciekawe ile kobiet by mi odpowiedziało na portalu randkowym, jakbym w statusie napisał bezrobotny, pewnie żadna. Kiedyś miałem w rubrcye zawód wpisane pracownik budowalny i prawie zero odzewu, jak usunąłem t ozainteresowanie mną trochę wzrosło ;) a jakbym napisał biznesmen, informatyk, dyrektor nie mógłbym się od kobiet odpędzić, no ale to uroki takich portali.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Pieprz 14 maja 2013, 21:00
siostrawiatru napisał(a):carlosbueno, jest jeszcze ta druga połowa ;) A tak na poważnie to za bardzo siebie krytykujesz. Po Twoich wypowiedziach tutaj na forum myślę , że jesteś zajebiście inteligentnym facetem i wielu "towarzyskich" panów nie dorasta Ci do pięt.

To prawda, Carlos ma ogromną wiedzę i potrafi ciekawie opowiadać.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 21:03
siostrawiatru, ty jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule.na tym forum jest wiekszosc kobiet kumatych w sprawach nerwic i depresji.ale poza forum jest kompletnie inaczej.kobieta moze nie czuc sie bezpiecznie przy facecie z nerwica czy depresja a wlasnie poczucie bezpieczenstwa jest jednym z wymagan kobiet wobec mezczyzn.nieprawdaz?

Samotność

przez siostrawiatru 14 maja 2013, 21:04
carlosbueno napisał(a):Ciekawe ile kobiet by mi odpowiedziało na portalu randkowym, jakbym w statusie napisał bezrobotny, pewnie żadna. Kiedyś miałem w rubrcye zawód wpisane pracownik budowalny i prawie zero odzewu, jak usunąłem t ozainteresowanie mną trochę wzrosło ;) a jakbym napisał biznesmen, informatyk, dyrektor nie mógłbym się od kobiet odpędzić, no ale to uroki takich portali.

Takie portale to gówno. Nie uzależniaj siebie od bandy blachar, które czatują na dzianego kolesia :? Rzygać się chce normalnie.

-- 14 maja 2013, 21:06 --

sebastian86 napisał(a):siostrawiatru, ty jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule.na tym forum jest wiekszosc kobiet kumatych w sprawach nerwic i depresji.ale poza forum jest kompletnie inaczej.kobieta moze nie czuc sie bezpiecznie przy facecie z nerwica czy depresja a wlasnie poczucie bezpieczenstwa jest jednym z wymagan kobiet wobec mezczyzn.nieprawdaz?

Tak tylko , że ja leczę depresję od 17go roku życia a na tym forum jestem od października 2012. Więc nie wszystkie laski w Polsce, które myślą podobnie jak ja są na tym forum.

Samotność

przez Candy14 14 maja 2013, 21:08
Nie myślisz globalnie, gdyby miały rodzić tylko w pełni odpowiedzialne osoby, za pareset lat ludzkośc by wiginęła.

wiem ..dlatego to i temu podobne fora sa pelne.. poklosie pojebanych matek i ojcow

siostrawiatru napisał(a):carlosbueno, jest jeszcze ta druga połowa ;) A tak na poważnie to za bardzo siebie krytykujesz. Po Twoich wypowiedziach tutaj na forum myślę , że jesteś zajebiście inteligentnym facetem i wielu "towarzyskich" panów nie dorasta Ci do pięt.
amen. Dokladnie tak samo postrzegam Carlosa.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 21:13
siostrawiatru, ok ale chodzi mi ze te ktore rozumieja to albo przeszly jakies zaburzenie psychicznie albo przechodza lub ktos w rodzinie przechodził.a tak to niestety jest obawa.co tu duzo mowic latwo mozna dostac łatke dziwoląga lub popierdółki.

Sortuj wg