Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 13 maja 2013, 23:40
Alexandra, może masz jakieś zaburzenia hormonalne, niskie libido albo po prostu taka jesteś, ja sam niewiele lepszy jestem w te klocki a starszy jestem choć u mnie żródło problemu jest inne podejrzewam.
Piszesz śe jestes szczęśliwa sama, ale chyba nie do końca skoro zamieszczasz tu posty, bo to nie pierwszy raz z tego co pamiętam ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez tahela 14 maja 2013, 01:28
Bonus napisał(a):Właśnie, ważne jest to, aby osiągnąć szczęście. A jeśli już ono się trafi, to o szczęście trzeba się starać, każdego dnia, docenić je, dbać o nie.
Bo utracić szczęście, jest łatwo, tylko już można go nigdy nie odzyskać.

heh nie myślałam ,ze kiedys to napisze,ale zgadzam sie z Bonusem ;)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez Kiya 14 maja 2013, 04:03
Tylko jak rozpoznać to szczęście?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ( Dean )^2 14 maja 2013, 11:58
Alexandra napisał(a):Powiem to co wiedzą wszyscy mężczyźni,podstawą atrakcyjności jest wygląd,jeśli chcesz poderwać faceta bądz zgrabna,zadbana i uśmiechnięta.Jęśli faceci Cie podrywają a ty jesteś sama to albo ich odrzucasz<czemu?

Myślę, że gdybyTm była np. niezgrabna, przy kości- to źle odebrałabym Twoją "radę"- więc chyba tu trochę nie pomyślałeś, pisząc te słowa. Tak patrzę z przymrużenierm oka. Tylko dziwne, że widzę całe mnóstwo par, gdzie dziewczyna nie jest zgrabna ani ładna, czasem otyła- i mają mężczyzn- więc nie wszyscy mężczyźni na to tak patrzą.
To, że podobam się mężczyznom czy ktoś się we mnie zakochał- jeszcze nie znaczy, że ja to odwzajemniam. To chyba proste :smile:

Wiem że źle byś to odebrała bo kobiety rzadko chcą prawdy,zwykle wola wsparcie,zrozumienie.Ale jako że to porada online i chciałem rozwiazać twój problem a nie poprawić Ci na chwile nastrój to powiedziałem co myślę i co jest moim zdaniem prawdą,podstawą atrakcyjności kobiety jest wygląd,większość kobiet które znam i mają z tym problemy jest po prostu gruba czasem brzydka,albo niezadbana.
Jeśli jesteś atrakcyjna fizycznie to albo spotykasz mało męzczyzn<to żaden problem to zmienić>,albo masz jakiś problem emocjonalny,jak sugerowałem strach przed odrzuceniem lub zbyt wysokie wymagania.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Alexandra 14 maja 2013, 18:54
Ale mówiać, co myslisz, w ogóle nie rozwiązałeś żadnego problemu- wręcz przeciwnie. Mówiąc kobiecie w ten sposób, nawet gdyby była najpiękniejsza, to ją zniechęcasz do samego siebie, a nie rozwiązujesz problem....Wręcz zabrzmiało to infantylnie.

Nie pisałam, że jestem szczęśliwa sama, ale też nie jestem nieszczęśliwa. W sensie, że nie chodzę w depresji, poniewaz nikogo nie mam, odczuwam radość z różnych rzeczy, ale czasami też smutek. Mimo wszystko, to jasne że wolalabym być z kimś fajnym, przy kim dobrze się czuję, niż sama :)
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

Samotność

przez znudzona-ona 14 maja 2013, 18:55
( Dean )^2, ile Ty masz lat??
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 19:03
a ja mam olbrzymiego dola z powodu samotnosci, zwlaszcza teraz gdy jest cieplo a wokol chodza bardzo interesujace dziewczyny.mimo ze czasem sie podobam od strony fizycznej to fakt ze mam taka przypadlosc(nerwica) to niestety skresla mnie w duzym stopniu w oczach tych kobiet.smutne cholernie to.
We Are The Champions 2016(L)

Samotność

przez znudzona-ona 14 maja 2013, 19:05
ja mam nerwicę i stany depresyjne i to nie miało żadnego wpływu na mój związek, którego początek zbiegł się z ciężkim nawrotem choroby

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 19:08
znudzona-ona, kobieta z nerwica nie traci na swej kobiecosci , facet z nerwica jednak traci na męskosci,wiec nie dziwie sie ze nie mialo u ciebie to wplywu na zwiazek...

Samotność

przez znudzona-ona 14 maja 2013, 19:15
ha ha ha nie rozśmieszaj mnie, ja miałam ostry rzut choroby trzy miesiące po początku związku, nie nadawałam się do niczego a mimo to ten facet ze mną został.

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 19:21
znudzona-ona, przyjelo sie ze to facet ma byc podporą kobiety.dawac jej wsparcie i sile.

Samotność

przez Kiya 14 maja 2013, 19:29
sebastian86 napisał(a):znudzona-ona, przyjelo sie ze to facet ma byc podporą kobiety.dawac jej wsparcie i sile.

:cry:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 19:42
Kiya, ???

Samotność

przez zmienny 14 maja 2013, 19:51
sebastian86, ma rację, depresja i nerwica bardziej psuje wizerunek męskości niż kobiecości,
facet z nerwicą, depresją, lękami postrzegany jest jako niemęski, a kobieta gdy ma te same problemy nie jest postrzegana jako niekobieca.
zmienny

Sortuj wg