Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 30 mar 2013, 09:29
a co to :?:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Pieprz 30 mar 2013, 09:59
występy komediowe na scenie, np. http://www.youtube.com/watch?v=ehiNQf-REUE
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez carlosbueno 30 mar 2013, 10:02
aha, wiem co to ten stand up ale nie skojarzyłem że o to właśnie Ci chodziło, myślałem bardziej o sprawach dupopodobnych ;)
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Pieprz 30 mar 2013, 10:16
eeee?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez borderline26 30 mar 2013, 11:30
święta ahhh....a ja w emocjonalnej pustce i samotności :cry: . Chcę się cieszyć, ale nie potrafię, bo nie potrafię udawać. Mimo że mam rodzinę., ale z nią tylko dobrze wychodzę na zdjęciach...
F 60.3
F 50.3
F 41.0

Samotność

przez Saraid 30 mar 2013, 12:55
carlosbueno napisał(a):aha, wiem co to ten stand up ale nie skojarzyłem że o to właśnie Ci chodziło, myślałem bardziej o sprawach dupopodobnych ;)

:lol: głodnemu chleb na mysli? ;)
Saraid

Samotność

przez Abbey 30 mar 2013, 20:33
Teraz jestem oficjalnie totalnie samotna :? Gorzej być nie może.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez jaga70 30 mar 2013, 20:36
Jak osoba samotna może, Waszym zdaniem, fajnie spędzić Świeta?
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.Joanne Kathleen Rowling

Samotność

przez znudzona-ona 30 mar 2013, 20:42
ja bym się cieszyła wolnym czasem po prostu, nie robiąc nic i leżąc do góry brzuchem. w sumie tak właśnie spędzam te dni :mrgreen:
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

Samotność

przez Transfuse 30 mar 2013, 20:47
jaga70, na forum, fb :D a tak na poważnie, może jakiś spacer, aktywność fizyczna, impreza ? Albo taka osoba samotna postara się i pozna kogoś ? :)
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez wysłowiona 30 mar 2013, 20:59
Jak osoba samotna może, Waszym zdaniem, fajnie spędzić Świeta?

Wolontariat!;)

Samotność

przez Milly 30 mar 2013, 22:48
Drodzy forumowicze,
Pozwolę sobie wtrącić post do tego wątku.
Są Święta, ja siedzę sama, trochę z wyboru, a właściwie leżę, bo nie wiem, czy już iść spać, czy może trochę później, żeby się również jaknajpóźniej obudzić. Nie wiem jak przejść do sedna sprawy, z którą chciałabym się z Wami podzielić. Samotność.
Jestem ogólnie osobą bardzo nieśmiałą. Jednak szybko nawiązuję relacje. Wśród bliższych znajomych jestem ceniona, często proszona o rady. Z drugiej strony, szybko urywam kontakty. Wiadome, te, na których nie zależy mi jakoś wybitnie. Z drugiej strony, wśród osób starszych ode mnie, a nieznających mnie, ciężko jest mi się przebić. Wyglądam bardzo bardzo młodo, nikt nie traktuje mnie poważnie, nie dając szansy, tym samym, na poznanie, czy mam coś do powiedzienia, czy jednak nie.
Zastanawiam się gdzie we mnie tkwi problem tak w ógole. Dlaczego mając 23 lata nie mam życiowego partnera? Już powoli mija rok od mojego rozstania z chłopakiem. Ja jestem sama, mimo, że nie leży to w moich planach. Marzy mi się rodzina, oj jak chciałabym mieć dziecko i stabilne życie. W tym momencie nawet nie mam po co żyć, tak de facto. Jedynie dla siebie. To dużo. Jednak nie mam duszy egoistycznej. Żyje z dnia na dzień, ale to nie mój wybór...
Skąd taki stan rzeczy? Dlaczego nikt się mną nie interesuje, dlaczego tak ciężko jest mi wpaść na potencjalnego partnera? Nie sądzę by problem tkwił w fizyczności. Jednak tym mniej sądzę by tkwił on w moim intelekcie. To o co chodzi? Moi przyjaciele powoli się zaręczają, pojawiają się pierwsze śluby, a ja nawet nie mam z kim na nie pójść.
Nie mnie oceniać, mój intelekt, ale w tym co robiłam, zawsze byłam dobra, pamiętam słowa mojego promotora: "Pani może w życiu osiągnąć, co tylko zechce. Wszystkie drzwi stoją otworem."
W dzisiejszych realiach, mało realne. Jednak słowa padły= głupia nie jestem.
Owszem wyglądam młodo, może bardziej dziewczęco, niż kobieco przez to. Ostatnio usłyszałam zza drzwi rozmowę mojej fryzjerki z pewną kobietą, że wyglądam jak księżniczka i jestem prześliczną dziewczyną.
Tylko, że to wszystko jest tym bardziej przykre, że drzwi nie okazały się otwarte, a księżniczkę zdradził facet. Jest sama, zupełnie sama.
Co sądzicie?

Samotność

przez wysłowiona 30 mar 2013, 23:48
Dlaczego nikt się mną nie interesuje, dlaczego tak ciężko jest mi wpaść na potencjalnego partnera?

Bo na nich się nie wpada, to pewnie jest powód Niektórzy mają szczęście (lub nie) i poznają bratnie dusze w przedszkolu, ale nie ma co się opierać na takich historiach. Jeśli czegoś nie masz- szukaj, walcz o to. Jakie kroki ostatnio podjęłaś, by poznać chłopaka? Byłaś z kimś ostatnio chociaż na kawie?

W dzisiejszych realiach, mało realne. Jednak słowa padły= głupia nie jestem.

Ostatnio to omawialiśmy na forum. Możesz być naprawdę inteligentna, ale widać brakuję Ci inteligencji emocjonalnej. Umiejętności takich jak umiejętność patrzenia na bolesne doświadczenia z dystansem, nabywanie kontaktów, interpretowanie rzeczywistości na swoją korzyść, dostosowywanie się... Ale wiesz co? Tego wszystkiego da się nauczyć ;) Trzeba tylko popracować przez parę miesięcy nad swoim myśleniem, zachowaniem, podejściem. Więc: co ostatnio zrobiłaś, by zmienić swoją sytuację?:)

Samotność

przez Milly 31 mar 2013, 00:18
Tak, możesz mieć rację, jestem trochę "insecure"...
W zeszłym tygodniu byłam na kawie z kolegą.
Całkowicie też zmieniłam ostatnio sposób ubierania, żeby nie wyglądać zbyt dziecięco.

Sortuj wg