Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 24 mar 2013, 02:58
Niema doskonałości,ot po prostu to ludzki wymysł.
W czym zostałaś niezrozumiana?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez freya 24 mar 2013, 03:05
Kestrel, doskonałość to wymysł bandy filozofów. :D

Zostałam nierozumiana na wielu płaszczyznach...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez Arhol 24 mar 2013, 03:10
freya, true.
Czasem się śmieje,że niby filozofia,to,tamto sramto - a to mogła być banda znudzonych chłopów z nadmiarem czasu,to wymyślali takie bzdety różne :lol:
A tak na poważnie,trzeba żyć w zgodzie z samym sobą, i starać się srać na resztę - nie mówię tu o doskonałości,ale akceptować własne wady,próbować realizować ambicje,mieć jakieś tam własne zdanie..a reszta?
Sama przyjdzie,albo i nie...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez xkuro_nekox 24 mar 2013, 17:11
Pomocy. Nie wiem już, co ze sobą zrobić. Nie wychodzę już z domu, nie mam z kim się spotykać. Moja przyjaciółka ma chłopaka i kompletnie nie ma dla mnie czasu. Wszystko się posypało. Nie mam z kim porozmawiać realnie. Mam dosyć bezsensownego siedzenia w domu, nienawidzę tego. Do tego chce mi się płakać kiedy tylko widzę radość innych. Samotność jest dla mnie przekleństwem. Nie chcę już siedzieć przed komputerem i płakać, a to stało się codziennością. Nie mam pojęcia, co zrobić. Gdzie iść, żeby poznać jakichś wartościowych, wyjątkowych ludzi...

Samotność

przez zmienny 24 mar 2013, 17:22
:? a na kendo nie chcesz sie zapisac?
zmienny

Samotność

przez czarnobiała mery 24 mar 2013, 18:15
ja ostatnio też nie mam z kim pogadać :(

Samotność

przez Transfuse 24 mar 2013, 18:23
Korci mnie, żeby odezwać się do byłej dziewczyny, mimo, że związek z nią to było piekło. To jak akt desperacji. Czuję się samotny :(
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez Arhol 24 mar 2013, 18:31
Transfuse napisał(a):Korci mnie, żeby odezwać się do byłej dziewczyny, mimo, że związek z nią to było piekło. To jak akt desperacji. Czuję się samotny :(

Nie mieści mi się to we łbie,jesteś wysportowany,realizujesz się w zawodzie,pewnie inteligentny i zaradny,nie wydajesz się być nudny.
Jakim cudem taki człowiek może być zdesperowany w samotności?

Nie żebym na ciebie najeżdżał,oskarżał czy zazdrościł, bo sam sobie na to zapracowałeś,ale ciekawi mnie po prostu - Dlaczego jest tak,a nie inaczej?
Moderator

Samotność

przez Saraid 24 mar 2013, 18:34
Transfuse napisał(a):Korci mnie, żeby odezwać się do byłej dziewczyny, mimo, że związek z nią to było piekło. To jak akt desperacji. Czuję się samotny :(

Chyba dobrze Cie rozumiem,ale nie warto wracać do przeszłości uwierz jest tyle fajnych dziewczyn a Ty jesteś facetem który zasługuje na szczęscie.Pamietaj o tym.
Saraid

Samotność

przez Michuj 24 mar 2013, 18:45
Walczyłem długo z tą samotnością. Wygrałem :D
Loża szyderców

Samotność

przez depresyjny86 24 mar 2013, 18:45
Moja przyjaciółka ma chłopaka i kompletnie nie ma dla mnie czasu Moja przyjaciółka ma chłopaka i kompletnie nie ma dla mnie czasu

xkuro_nekox - raczej "przyjaciółka".... :twisted:

Eech a ja chciałbym coś napisać w tym temacie ale.....ostatnio straciłem wenę.
:)

Samotność

przez devnull 24 mar 2013, 18:49
Michuj napisał(a):Walczyłem długo z tą samotnością. Wygrałem :D

Wygrałeś z nią przez nokaut czy na punkty ? ;)
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Michuj 24 mar 2013, 18:54
Przestałem walczyć po prostu i zaakceptowałem coś, co powinienem był zaakceptować dawno temu ;)
Loża szyderców

Samotność

przez xkuro_nekox 24 mar 2013, 22:04
depresyjny86 napisał(a):
Moja przyjaciółka ma chłopaka i kompletnie nie ma dla mnie czasu Moja przyjaciółka ma chłopaka i kompletnie nie ma dla mnie czasu

xkuro_nekox - raczej "przyjaciółka".... :twisted:

Nie, nie. To prawdziwa przyjaciółka. Ona sama ma o wiele więcej problemów ode mnie, również z psychiką. Bardzo dobrze ją rozumiem i za nic nie obwiniam.

Sortuj wg