Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez czarnobiała mery 24 mar 2013, 18:15
ja ostatnio też nie mam z kim pogadać :(

Samotność

przez Transfuse 24 mar 2013, 18:23
Korci mnie, żeby odezwać się do byłej dziewczyny, mimo, że związek z nią to było piekło. To jak akt desperacji. Czuję się samotny :(
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez Arhol 24 mar 2013, 18:31
Transfuse napisał(a):Korci mnie, żeby odezwać się do byłej dziewczyny, mimo, że związek z nią to było piekło. To jak akt desperacji. Czuję się samotny :(

Nie mieści mi się to we łbie,jesteś wysportowany,realizujesz się w zawodzie,pewnie inteligentny i zaradny,nie wydajesz się być nudny.
Jakim cudem taki człowiek może być zdesperowany w samotności?

Nie żebym na ciebie najeżdżał,oskarżał czy zazdrościł, bo sam sobie na to zapracowałeś,ale ciekawi mnie po prostu - Dlaczego jest tak,a nie inaczej?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 24 mar 2013, 18:34
Transfuse napisał(a):Korci mnie, żeby odezwać się do byłej dziewczyny, mimo, że związek z nią to było piekło. To jak akt desperacji. Czuję się samotny :(

Chyba dobrze Cie rozumiem,ale nie warto wracać do przeszłości uwierz jest tyle fajnych dziewczyn a Ty jesteś facetem który zasługuje na szczęscie.Pamietaj o tym.
Saraid

Samotność

przez Michuj 24 mar 2013, 18:45
Walczyłem długo z tą samotnością. Wygrałem :D
Loża szyderców

Samotność

przez depresyjny86 24 mar 2013, 18:45
Moja przyjaciółka ma chłopaka i kompletnie nie ma dla mnie czasu Moja przyjaciółka ma chłopaka i kompletnie nie ma dla mnie czasu

xkuro_nekox - raczej "przyjaciółka".... :twisted:

Eech a ja chciałbym coś napisać w tym temacie ale.....ostatnio straciłem wenę.
:)

Samotność

przez devnull 24 mar 2013, 18:49
Michuj napisał(a):Walczyłem długo z tą samotnością. Wygrałem :D

Wygrałeś z nią przez nokaut czy na punkty ? ;)
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Michuj 24 mar 2013, 18:54
Przestałem walczyć po prostu i zaakceptowałem coś, co powinienem był zaakceptować dawno temu ;)
Loża szyderców

Samotność

przez xkuro_nekox 24 mar 2013, 22:04
depresyjny86 napisał(a):
Moja przyjaciółka ma chłopaka i kompletnie nie ma dla mnie czasu Moja przyjaciółka ma chłopaka i kompletnie nie ma dla mnie czasu

xkuro_nekox - raczej "przyjaciółka".... :twisted:

Nie, nie. To prawdziwa przyjaciółka. Ona sama ma o wiele więcej problemów ode mnie, również z psychiką. Bardzo dobrze ją rozumiem i za nic nie obwiniam.

Samotność

przez Transfuse 25 mar 2013, 00:33
Kestrel, dziekuje za pochlebna opinie. Ciekawy jestem skad takie zdanie. Mimo, ze to nie miesci sie to w glowie, to wciaz laczy mnie z nia wiele milych wspomnien.

Saraid, tylko jak poznac taka fajna dziewczyne, skoro caly czas spedzam w pracy ? Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z telefonu.
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez Arhol 25 mar 2013, 01:21
Transfuse, Część to fakty z tego co pamiętam,część to zapewne moje domysły i nie jest tak kolorowo.

Mimo, ze to nie miesci sie to w glowie, to wciaz laczy mnie z nia wiele milych wspomnien.

Ludzie,jak i wspomnienia związane z nimi...nie są "czarne" bądź "białe" - są szare, i raczej nie da się ich jednoznacznie ocenić,jeśli ktoś nam był bliski,a potem odszedł,to zawsze jakaś choć minimalna cząstka dobrych wspomnień zostanie..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Saraid 25 mar 2013, 09:03
Samotność jest częścią naszego życia,jeśli ją zaakceptujemy ale i będziemy otwarci na ludzi to z nie wchłonie nas jak potwór. Transfuse, w pracy np.nie masz możliwości poznać dziewczyny?
dużo jeżdzisz w delegacje.?
Saraid

Samotność

przez Arhol 25 mar 2013, 09:11
jeśli ją zaakceptujemy ale i będziemy otwarci na ludzi to z nie wchłonie nas jak potwór

To najbardziej "prawidłowa" postawa,ale zwykle któraś ze skrajności wygrywa po jakimś czasie, i zwykle w tym wypadku samotność "pożera" człowieka,nawet jeśli ten zaprzecza,unika,to jeśli czuje się sam,to tamte "kroki" są niczym farsa.
Moderator

Samotność

przez Transfuse 25 mar 2013, 09:27
Saraid, nie mam takiej mozliwosci, to niewielka firma, w sumie sami faceci. ostatnio wyjezdzam bardzo czesto.

Kestrel, masz racje, jednak wolalbym, zeby zadna cząstka jej osoby nie zyla we mnie...

Sortuj wg